HELLAS UTRECHT, ZOMERAVONDCUP 2, 9 MEI 2017
                              UITSLAGENLIJST
13-05-2017 22:35                                                     Pag: 1

Plts  Naam                   GJ Vereniging/Woonplts  Bruto    Netto
----- ---------------------- -- -------------------- -------- --------
      MSEN, 10 KM WEDSTRIJD                                  
    1 Lars Cazander          92 Hellas                  32:58    32:58
    2 Lesley van Almkerk     94 Loopgroep Aart Stigt    33:03    33:02
    3 Nick van Nieuwenhuizen 88 Ciko '66                33:30    33:29
    4 Nathan Bade            88 Hellas                  34:26    34:26
    5 Niels-Peter Foppen     85 Hellas                  35:18    35:17
    6 Jasper Stein           93 U-Track                 35:59    35:56
    7 Michel van Kats        82 Loopgroep Aart Stigt    37:22    37:20
    8 Kasper Kever           83 Phoenix                 37:29    37:24
    9 Peter Kuin             90 Hellas                  37:28    37:27
   10 Gido Groenerboom       91 Hellas                  38:30    38:27
   11 Knijnenburg            83 Utrecht                 44:45    44:42
                                                             
      M35, 10 KM WEDSTRIJD                                   
    1 Maarten van Ommen      80 Phoenix                 33:14    33:13
    2 Wilfred Bruil          79 Loopgroep PK            34:23    34:22
    3 Stefan Leeflang        81 BAV                     34:49    34:48
    4 Juan Cuervo-Arango     80 Hellas                  35:11    35:10
    5 Kenneth Sarmaat        79 Loopgroep Aart Stigt    36:35    36:33
    6 Erik Wolsing           80 VAV                     36:46    36:45
    7 Hans Hoorweg           80 Hellas                  37:25    37:22
    8 Paul vd Voort vd Kleij 78 Hellas                  38:47    38:45
    9 Bas de Bruin           81 Pijnenburg              39:29    39:24
   10 Henk Ruiter            80 Triathlon               42:35    42:33
   11 Cees Pierik            78 U-Track                 43:53    43:51
                                                             
      M40, 10 KM WEDSTRIJD                                   
    1 Falco van Dijck        75 Loopgroep Aart Stigt    36:27    36:26
    2 Maarten Almekinders    74 Pijnenburg              36:31    36:29
    3 Jacco van der Wel      76 Avantri                 39:01    38:59
    4 Jacko de Kort          74 Clytoneus               39:07    39:00
    5 Jeffrey Pureveen       74 Delta Lloyd Running     41:29    41:19
    6 Ronald van Doorn       77 Hellas                  42:43    42:37
    7 Bas Groot Hulze        76 Delta Lloyd Running     44:03    43:42
                                                             
      M45, 10 KM WEDSTRIJD                                   
    1 Herman Verra           70 GAC Hilversum           36:25    36:23
    2 John van Dijk          69 AKU                     37:09    37:07
    3 Arjan Bogaard          68 Loopgroep Aart Stigt    38:25    38:23
    4 Peter van den Broek    67 U-Track                 39:31    39:23
    5 Zefanja de Feijter     70 Clytoneus               40:00    39:53
    6 Nico Kappen            69 Clytoneus               41:01    40:52
    7 Wouter Verboon         69 Clytoneus               44:04    43:55
    8 Ruud Kamp              70 Phoenix                 44:59    44:55
                                                             
      M50, 10 KM WEDSTRIJD                                   
    1 Peter Wijn             67 Phoenix                 38:15    38:12
    2 Ronald de Roos         65 Hellas                  38:16    38:14
    3 Gertjan te Dorsthorst  65 Trecho                  38:22    38:20
    4 Camiel Verweij         66 Hellas                  38:59    38:58
    5 Wytze Muijzert         64 Ron Clarke              39:50    39:47
    6 Jos Bloem              66 Pijnenburg              40:24    40:00
    7 Richard Voorintholt    65 Pijnenburg              41:56    41:46
    8 André Knop             62 Loopgroep Aart Stigt    42:25    42:20
    9 Marcel van der Kuil    66 Pijnenburg              46:27    46:16
   10 Huib den Braven        63 Loopgroep PK            49:59    49:51
                                                             
      M55, 10 KM WEDSTRIJD                                   
    1 Manuel da Conceicao Fr 57 Phoenix                 40:17    40:15
    2 Hans Rawee             60 Triathlon               41:46    41:43
    3 Rob A. Stofberg        57 Clytoneus               46:34    46:25
                                                             
      M60, 10 KM WEDSTRIJD                                   
    1 Jos ter Brake          55 Atverni                 42:27    42:23
    2 Paul Barnhoorn         56 Leiden Atletiek         42:31    42:28
    3 Peter de Groot         54 Pijnenburg              43:16    43:07
    4 Arthur Verstraete      54 Hellas                  44:32    44:25
    5 Theo Woldberg          57 Phanos                  47:58    47:52
                                                             
      M65, 10 KM WEDSTRIJD                                   
    1 Harry Vredendaal       47 Atverni                 42:53    42:46
    2 Leks van der Horst     51 avVN                    46:59    46:52
    3 Rob Plijnaar           51 avVN                    47:35    47:25
    4 Koos Rademaker         45 Triathlon               48:24    48:17
    5 Ruud Nieuwenhuis       43 Kombijsport             49:06    49:00
    6 Theo Boon              48 U-Track                 52:48    52:33
    7 Hans Oostindiën        46 BAV                     54:13    53:59
    8 Cor Dorrestijn         41 Hellas                1:10:55  1:10:47
                                                             
      VSEN, 10 KM WEDSTRIJD                                  
    1 Chantal Berga          82 Hellas                  39:01    38:58
    2 Yvette Keemink         89 Hellas                  47:10    47:01
    3 Anouk Vos              83 Phoenix                 50:25    50:18
                                                             
      V35, 10 KM WEDSTRIJD                                   
    1 Simche Heringa         81 U-Track                 40:39    40:38
    2 Charlotte Montauban    81 Triathlon               42:46    42:45
                                                             
      V40, 10 KM WEDSTRIJD                                   
    1 Annemieke Breukink     74 Hellas                  38:56    38:56
    2 Katja Duurland-van Tui 75 Almere '81              46:44    46:34
    3 Christel Breton-Verber 73 Fit                     56:34    56:16
                                                             
      V45, 10 KM WEDSTRIJD                                   
    1 Femke Boddeke-Vossepoe 71 Hellas                  42:10    42:05
    2 Roos Tji               69 Hellas                  42:29    42:25
    3 Astrid van Tol         70 Trecho                  46:52    46:31
    4 Idelette Schuurman     67 U-Track                 52:06    51:50
                                                             
      V50, 10 KM WEDSTRIJD                                   
    1 Ruda van Zeijst        64 Loopgroep Aart Stigt    42:58    42:53
                                                             
      V55, 10 KM WEDSTRIJD                                   
    1 Anja van der Gugten    61 Triathlon               44:13    44:08
                                                             
      V60, 10 KM WEDSTRIJD                                   
    1 Els Raap               47 Kombijsport             47:58    47:52
                                                             
      VREC, 10 KM RECREATIE                                  
    1 Eef van Dongen         93 Culemborg               38:54    38:50
    2 Elcke Thoonen          92 Utrecht                 40:36    40:33
    3 Lisanne de Koster      88 Utrecht                 42:14    42:11
    4 Mariska Heeman         94 Utrecht                 42:56    42:47
    5 Irina van Dijk         93 Utrecht                 42:55    42:48
    6 Vivianne Steegstra     81 Atverni                 43:29    43:25
    7 Joyce Tross            71 De Bilt                 45:11    45:01
    8 Danielle Schroder      71 Loopgroep Aart Stigt    45:59    45:49
    9 Renate Bredenoort      79 Delta Lloyd Running     46:14    46:01
   10 Liesbeth Lust          74 Utrecht                 46:28    46:22
   11 Germiijn Heijnen       78 Utrecht                 46:57    46:49
   12 Jitske Aans            89 Utrecht                 47:08    46:56
   13 Judith Voogt           92 Utrecht                 47:33    47:23
   14 Anne Rietveld          91 U-Track                 48:09    48:04
   15 Manon van Keeken       91 Amsterdam               48:19    48:08
   16 Christien Verschure       Utrecht                 49:06    48:48
   17 Hilda Brak             65 Clytoneus               49:32    49:18
   18 Cathelijne van Stralen 73 Utrecht                 50:01    49:45
   19 Goverdien den Braven   65 Hoogblokland            50:27    50:18
   20 Iris Sijmons           91 Amsterdam               50:36    50:25
   21 Hubertine Hingstman    53 Houten                  50:46    50:38
   22 Annelie Bleeker        89 Utrecht                 51:16    50:55
   23 Rolien Boekholt        87 Amsterdam               51:15    50:56
   24 Judith Boersma         89 Utrecht                 51:01    50:58
   25 Annabel Groot          90 Utrecht                 51:16    50:59
   26 Anne-Marie Spermon     91 Utrecht                 51:58    51:49
   27 Marye Rutten           80 Utrecht                 52:02    51:49
   28 Fee Koolen             92 Utrecht                 52:55    52:37
   29 Annemarie Penders      86 Utrecht                 53:08    52:48
   30 Moniek Soree           81 De Bilt                 54:13    53:54
   31 Odile Scholte          66 Hellas                  55:03    54:48
   32 Elise Dokter           83 Utrecht                 55:42    55:22
   33 Pauline Maas           86 Utrecht                 56:59    56:42
   34 Claudia Roling         79 Mijdrecht             1:04:32  1:04:13
   35 Juliette van Driel     63 Utrecht               1:07:30  1:07:09
                                                             
      MREC, 10 KM RECREATIE                                  
    1 Simon Jakobsson        87 Culemborg               33:58    33:55
    2 Jan Schouten           89 De Meern                34:35    34:33
    3 Eelker Bakker          78 Utrecht                 35:02    35:01
    4 Geert-Jurrie Schutte   82 Hellas                  35:53    35:52
    5 Imro van Soest         92 Vught                   36:20    36:18
    6 Bart Eigenhuis         67 Pijnenburg              36:19    36:18
    7 Jarno Overweg          79 Zeist                   37:21    37:17
    8 Remco van Beek         74 Zeist                   37:21    37:18
    9 Ernst-Jan Haselhoff    83 GAC Hilversum           37:21    37:19
   10 Emiel Rog              85 Utrecht                 37:36    37:28
   11 Jasper Commandeur      77 Phoenix                 37:52    37:47
   12 Marijn van der Meer    85 Utrecht                 38:02    37:54
   13 Jaap Norbruis          88 Utrecht                 38:02    37:55
   14 Wiecher Elkink         86 Hellas                  38:20    38:17
   15 Gerard de Heer         68 Utrecht                 38:30    38:25
   16 Danny Huisman          83 Utrecht                 38:40    38:30
   17 Bas van Wendel         81 Energie                 38:35    38:31
   18 Tim Kleinloog          91 Utrecht                 38:45    38:43
   19 Coen Cuijpers          81 Arnhem                  38:55    38:50
   20 Thomas Bakker          87 Utrecht                 39:01    38:58
   21 Lennart Nap            89 Utrecht                 39:01    38:59
   22 Haasnout vd Bok                                   39:02    39:00
   23 Arjen Brinkmann        72 Hoevelaken              39:14    39:11
   24 William Wolff          89 Houten                  39:29    39:14
   25 Alex van den Berg      71 Atverni                 39:38    39:35
   26 Cornelis de Schipper   87 Houten                  39:46    39:41
   27 Lennart de Vos         73 Loopgroep Bunnik        39:50    39:42
   28 Daniel Backhaus        88 Leiden                  39:59    39:56
   29 Erik van Holland       88 RRZ                     40:23    40:17
   30 Floris van Loo         92 Utrecht                 40:28    40:23
   31 Mark Bakker            92 Utrecht                 40:36    40:23
   32 Martijn Thijsebaard    79 De Bilt                 40:40    40:24
   33 Bart Bardoel           83 Utrecht                 40:37    40:33
   34 Jorne van Ginkel       89 Waverveen               40:45    40:34
   35 Pascal Zoetbrood       80 Utrecht                 40:41    40:36
   36 Matthijs Munnik        85 Utrecht                 40:48    40:40
   37 Oscar Noatschk         87 Utrecht                 41:05    40:53
   38 Gerard Odijk           65 Schalkwijk              41:08    40:56
   39 Edwin van Voorthuizen  76 Maarn                   41:01    40:56
   40 Sjoerd van der Meule   89 Utrecht                 41:19    41:16
   41 Remco Weekers          77 Utrecht                 41:28    41:25
   42 Ruben de Quaasteniet   87 Utrecht                 41:37    41:31
   43 Klaas Wester              Utrecht                 41:43    41:33
   44 Max van Megen          90 Utrecht                 41:52    41:47
   45 Koen Derks             88 Houten                  41:58    41:52
   46 Roel Lambers           93 Utrecht                 41:59    41:54
   47 Renz Klomberg          92 Utrecht                 42:00    41:57
   48 Giel van Stralen       73 Utrecht                 42:16    42:00
   49 Wim Bolle              69 Hardlopen.nl            42:12    42:00
   50 Richard Doorduijn      74 Hilversum               42:12    42:01
   51 Gerben de Graaf        73 Utrecht                 42:23    42:18
   52 Michiel Kragt          70 Loopgroep Bunnik        42:36    42:21
   53 Frank de Kruiff        63 Amersfoort              42:31    42:29
   54 Rob de Klein           61 Houten                  42:37    42:30
   55 Frank vd Klashorst     60 Houten                  42:45    42:37
   56 Dick van Rijn          71 Amsterdam               42:46    42:42
   57 Richard van Oostenbrug 68 Zeist                   42:48    42:42
   58 Sjerp van der Ploeg    63 Loopgroep Aart Stigt    43:06    42:58
   59 Wojciech Slawick       67 Maarssen                43:25    43:14
   60 Gerard van den Berg    68 Utrecht                 43:18    43:14
   61 Cees van Houten           Utrecht                 43:23    43:17
   62 Jelle Walther          66 Utrecht                 43:38    43:19
   63 Wim Faas               59 Road Runners Zeist      43:31    43:23
   64 Martijn Estor          78 Utrecht                 43:28    43:24
   65 Michiel Bakker         77 Amersfoort              43:36    43:32
   66 Jorrit Kortink            's-Hertogenbosch        43:47    43:36
   67 Bob van Nuland            Bunnik                  43:48    43:41
   68 Swen Adriaensen        90 Hellas                  43:50    43:43
   69 Jeroen Grootveld       75 Soest                   44:13    43:57
   70 Jacco den Hollander    73 Utrecht                 44:25    44:13
   71 Mark Boere             76 Oudewater               44:28    44:13
   72 Jurgen van de Donk     71 Utrecht                 44:41    44:22
   73 Dirk Eidhof            91 Utrecht                 44:31    44:26
   74 Michiel Niekus         67 GAC Hilversum           44:41    44:30
   75 Rolph Hydra            79 Phoenix                 45:01    44:38
   76 Siebert Knipscheer     83 Utrecht                 45:04    44:48
   77 Dion Nijland           70 Utrecht                 44:57    44:48
   78 Edward van Os          68 Houten                  45:05    44:49
   79 Mark Gruijters         66 Pijnenburg              45:06    44:52
   80 Stefan Linskens        83 Amsterdam               45:27    45:08
   81 Alain van Hoof         67 Gouda                   45:19    45:08
   82 Jeroen Geurtsen        80 Vleuten                 45:39    45:30
   83 Steven Sjenitzer       76 Soest                   46:04    45:49
   84 Roy Geurs              62 Utrecht                 46:14    46:08
   85 Bart van de Ven        76 Zeist                   46:22    46:13
   86 Maarten Verheul        89 Utrecht                 46:25    46:17
   87 Elfin Moningka         71 Zeist                   46:30    46:17
   88 Linkers                61 Utrecht                 46:29    46:23
   89 Arno Priem             60 Pijnenburg              46:41    46:26
   90 Hilco Witteveen        76 Utrecht                 46:48    46:28
   91 Sander van Tuijl       72 Almere                  46:44    46:34
   92 Rijk van de Hoef       60 Loopgroep Bunnik        46:54    46:40
   93 Sjoerd Witjes          81 Delta Lloyd Running     46:58    46:46
   94 Ton Vreman             59 Clytoneus               46:58    46:47
   95 Eelko Penninkx         78 Werkhoven               47:05    46:51
   96 Martiijn Meulblok         Utrecht                 47:16    46:55
   97 Jeroen Lamers          66 Hellas                  47:34    47:14
   98 Sebastiaan Kruijk      75 Utrecht                 47:36    47:24
   99 Ewoud Leijs            79 Utrecht                 47:50    47:29
  100 Erwin Rebergen            Utrecht                 47:49    47:32
  101 Arne van Dongen        95 Culemborg               47:37    47:32
  102 Ise Douwes             63 Utrecht                 47:57    47:43
  103 Jack de Vries          67 Utrecht                 48:17    47:57
  104 Dolf Snel              51                         48:37    48:17
  105 Dimitri van der Ark    70 Loopgroep Bunnik        48:32    48:18
  106 Ad Smits               58 Pijnenburg              48:28    48:19
  107 Frank Kap              69 Utrecht                 49:03    48:43
  108 Michiel Hoogendijk        Utrecht                 49:04    48:47
  109 Guillet Gaölle         83 Utrecht                 48:59    48:50
  110 Joost Lensen           87 Utrecht                 49:28    49:09
  111 Harry Wildeboer        66 Utrecht                 49:31    49:20
  112 C. van der Lee         59 Wijk bij Duurstede      49:49    49:30
  113 Maarten Lindenhovius   66 Utrecht                 49:41    49:31
  114 Joris Barendrecht      86 Utrecht                 49:47    49:36
  115 Frans van der Waals    56 Utrecht                 49:56    49:38
  116 Gerrit Schalkwijk      46 Maarssen                50:09    49:57
  117 Leendert de Vos        66 Atverni                 50:22    50:08
  118 Herwin Heijerman       69 Utrecht                 50:40    50:29
  119 Ed Geerlings           60 U-Track                 50:38    50:30
  120 Niels Christiaans      85 Utrecht                 50:51    50:34
  121 Thomas Michels         85 Utrecht                 51:00    50:39
  122 Harry Boerma           63 Utrecht                 51:00    50:45
  123 Albert-Jaap Houtgast   64 Zeist                   51:15    51:10
  124 Roberto de Freitas     64 Bilthoven               51:47    51:32
  125 Bart Horstman          90 Amsterdam               51:57    51:34
  126 Frits de Kam           61 Soest                   52:03    51:48
  127 Ard van den Eijnde     71 Amsterdam               52:28    52:05
  128 Peter van Angeren      90 Utrecht                 52:22    52:08
  129 Diederik Wieman        62 Soest                   52:47    52:32
  130 Rudi de Reuver         62 Utrecht                 53:00    52:49
  131 Hans Wortel            55 Zeist                   53:11    53:00
  132 H.J. Ramakers          56 Utrecht                 53:37    53:23
  133 Johan van Ede          93 Bunnik                  53:44    53:35
  134 Ad Koolen              55 Odijk                   53:58    53:40
  135 Edwin Bolwerk          67 Vught                   54:11    53:51
  136 John van Ee            57 Altis                   54:28    54:05
  137 Joost Gijsbers         54 U-Track                 54:20    54:05
  138 Walter Popken          62 Utrecht                 55:05    54:47
  139 Henny Bosselaar        49 BAV                     55:46    55:32
  140 Karel Drexhage         49 Utrecht                 55:48    55:36
  141 Pim Vendrig            85 Utrecht                 56:06    55:55
  142 Michael Oostra         84 Utrecht                 56:17    56:01
  143 Bas van Huet           81 Utrecht                 57:33    57:12
  144 Jan Koster             46 BAV                     57:58    57:43
  145 Bart Hoogstad          90 Utrecht                 58:33    58:11
  146 Gert Mulder            56 Utrecht                 58:49    58:30
  147 Nathan Popken          90 Utrecht               1:01:14  1:00:54
  148 Victor Beffers         69 Utrecht               1:01:49  1:01:36
  149 Wim Roling             76 Mijdrecht             1:04:32  1:04:13
                                                             
      VSEN, 5 KM WEDSTRIJDL                                  
    1 Chloe Scotchbrook      96 Hellas                  19:47    19:46
    2 Bernadette Leeflang    86 BAV                     23:51    23:48
                                                             
      MSEN, 5 KM WEDSTRIJDL                                  
    1 Dirk van Sijpveld      95 VAV                     16:05    16:05
    2 Bart Uiterwijk         84 Hellas                  16:19    16:19
    3 Jacco Langerak         86 Hellas                  17:05    17:05
    4 Ruud Baaiman           83 GAC Hilversum           19:09    19:09
    5 Pieter Tjerkstra       89 Utrecht                 21:01    20:59
                                                             
      M35, 5 KM WEDSTRIJDL                                   
    1 Emiel Pieterse         77 avVN                    17:19    17:19
    2 Arie Nimberg           75 Hellas                  17:46    17:46
    3 Sven Duits             78 Amersfoort              18:00    17:59
    4 Niek Visser            76 Pijnenburg              18:10    18:09
    5 Najim el Bouayadi      75 Phoenix                 18:39    18:38
    6 Robbie van Dijk        72 Loopgroep Aart Stigt    19:57    19:55
                                                             
      M45, 5 KM WEDSTRIJDL                                   
    1 Eric Korver            69 Hellas                  17:42    17:41
    2 Marcus Bruin           66 Atverni                 20:52    20:51
    3 Jan Willem Tolhoek     66 IJsselstein Ut          21:08    21:06
                                                             
      M55, 5 KM WEDSTRIJDL                                   
    1 Michel Eekhof          57 GAC Hilversum           18:41    18:40
    2 Henry Vredendaal       57 Atverni                 20:07    20:06
    3 Bert Streumer          45 Hellas                  20:22    20:21
    4 Robert de Smet         46 Atverni                 20:41    20:40
    5 Johan van Santen       53 avVN                    32:54    32:52
                                                             
      VREC, 5 KM RECREATIEL                                  
    1 Marleen Scholten       93 Utrecht                 19:55    19:54
    2 Jikke Balkema             Utrecht                 21:52    21:50
    3 Katharina Milde        92 Utrecht                 21:56    21:54
    4 Mariska van Sprundel   86 Phoenix                 22:50    22:48
    5 Annelien van Holland   86 Utrecht                 23:39    23:35
    6 Annet Verhoeff         90 Hellas                  24:45    24:40
    7 Jiska Lemmers          79 Soest                   24:54    24:51
    8 Aafke van Merle           Utrecht                 25:28    25:23
    9 Marianne Oostveen      67 Hellas                  25:34    25:29
   10 Petra van Dijk         89 Woerden                 25:57    25:54
   11 Harriet Aans           69 Montfoort               26:40    26:35
   12 Lidwien Koot           79 Utrecht                 26:44    26:41
   13 Gwenn Logister         79 Phoenix                 26:45    26:42
   14 Fleur Knop             91 Leersum                 26:51    26:47
   15 Karin Kemp             79 IJsselstein Ut          26:54    26:51
   16 Pat van Leeuwen        62 Hellas                  26:56    26:53
   17 Hanne Bijl             85 Utrecht                 27:05    27:00
   18 Laura Laan             82 Utrecht                 27:51    27:47
   19 Gerdie van de Weerd    85 Utrecht                 27:54    27:49
   20 Fiona van Riet         70 Utrecht                 28:24    28:20
   21 Evelien de Boer        84 Nieuwegein              28:44    28:38
   22 Tine Bijl              57 AVV                     31:06    31:02
   23 Merel Assenberg        89 Utrecht                 34:22    34:19
   24 Jacqueline Bon         65 Odijk                   41:09    41:02
                                                             
      MREC, 5 KM RECREATIEL                                  
    1 Aaron Lysch            94 Hellas                  16:41    16:41
    2 Jop Teepen             87 Utrecht                 17:15    17:14
    3 Bart Zomer             87 Utrecht                 17:18    17:16
    4 Jeroen Gijzen          84 Triathlon               17:35    17:34
    5 Mark Kauw              84 Hellas                  17:40    17:38
    6 Joeri Buitink          92 Utrecht                 18:06    18:01
    7 Jorrit Boersen         89 Utrecht                 18:08    18:07
    8 Gerben Zomer           71 Maarssen                18:23    18:22
    9 Dave Dam               75 Utrecht                 18:35    18:33
   10 Dennis van Amstel      90 Utrecht                 19:02    18:58
   11 Gert-Jan Oosterveen    84 Utrecht                 19:06    19:05
   12 Wijnand Fransen        80 Nieuwegein              19:11    19:10
   13 Bjorn van Rooij        83 Woerden                 19:14    19:12
   14 Joran Minjon           88 Utrecht                 19:21    19:17
   15 Ronald Ouwerkerk          Utrecht                 20:27    20:23
   16 Sergei van der Hoef    96 Soest                   20:52    20:49
   17 Arne Riekert           88 Utrecht                 20:56    20:55
   18 Johan Smits            86 Utrecht                 21:02    20:59
   19 Hans Metz                 Maarssen                21:11    21:08
   20 Mark Montvai           90 Utrecht                 21:21    21:17
   21 Cor van de Bilt        64 Atverni                 21:27    21:25
   22 Tom van den Belt       90 Utrecht                 21:58    21:51
   23 Ger Verweg             54 Hellas                  21:56    21:54
   24 Albert Oude Nijhuis    87 Hellas                  22:34    22:33
   25 Remco vd Voort            Utrecht                 22:50    22:45
   26 Marko Phernambucq      79 Hellas                  23:08    23:05
   27 Daniel Meijer          86 Utrecht                 23:16    23:13
   28 D. Dirksen             69 Delta Lloyd Running     23:30    23:28
   29 Remco van de Steene    75 Breda                   23:46    23:40
   30 Ralph Hallo            56 Loopgroep Bunnik        24:54    24:49
   31 Gert van Gorcom        67 Utrecht                 25:18    25:16
   32 Nermin Hadzic          86 Hellas                  26:14    26:08
   33 Mark Slingerland       77 Utrecht                 26:50    26:48
   34 Vincent Janssen        63 Utrecht                 27:27    27:21


                            voorlopige uitslag