UITSLAGENLIJST
13-06-2011 15:51                                                     Pag: 1

Plts  Naam                   GJ Vereniging/Woonplts  Tijd
----- ---------------------- -- -------------------- --------
      MSEN, 10 KM WEDSTRIJD                                  
    1 Jiri Kemper            77 AV '23                  34:35
    2 Maarten Haegens        78 Pijnenburg              35:42
    3 Pieter-Jelle Moenandar 78 Hellas                  36:08
    4 Raoul van Ginkel       83 Atverni                 37:02
    5 Bart van de Bunt       78 Pijnenburg              37:11
    6 Ronald van den Heuvel  82 Hellas                  37:18
    7 Leo de Ree             94 Hellas                  37:54
    8 Florian Lichtendonk    84 Hellas                  37:58
    9 Maarten Schreuder      85 Loopgroep Aart Stigt    38:32
   10 Reinier Stroo          80 Hellas                  38:40
   11 Arjan Janssen          82 Hellas                  38:44
   12 Rik Wolswinkel         77 Loopgroep Aart Stigt    38:44
   13 Evert-Jan Hanssen      76 U-Track                 39:22
   14 Gerrit Jan Kastenberg  85 Loopgroep Aart Stigt    39:57
   15 Martijn Estor          78 Phoenix                 42:25
   16 Cees Pierik            78 U-Track                 42:27
   17 Ewout Sikking          85 Fit                     45:13
   18 Wijnand de Zwaan       81 Utrecht                 54:41
                                                             
      M35, 10 KM WEDSTRIJD                                   
    1 Remco Valkenburg       74 Hellas                  35:45
    2 Erik Den Oude          72 Pijnenburg              37:36
    3 Florian Hupkes         75 Hellas                  37:38
    4 Vincent Veldstra       76 Hellas                  37:56
    5 Falco van Dijck        75 Loopgroep Aart Stigt    38:47
    6 John Sloof             73 Hellas                  39:20
    7 Edwin Bleijenbergh     75 Hellas                  41:59
    8 Jeroen Verheul         71 Maarssen                42:33
    9 Martin Stolk           72 Pijnenburg              44:20
                                                             
      M40, 10 KM WEDSTRIJD                                   
    1 Bart Wassenberg        67 Hellas                  33:38
    2 John van Dijk          69 AKU                     34:47
    3 Joop Pauw              71 Hellas                  34:55
    4 Bert Sandee            70 Hellas                  35:40
    5 JanWillem Nieboer      67 Triathlon               35:45
    6 Roger Last             70 Hellas                  37:06
    7 Frans Rinsema          70 Loopgroep Aart Stigt    37:40
    8 Maarten de Bree        68 Hellas                  38:17
    9 Remko Klijn            67 Hellas                  38:47
   10 Sacco van Wessel       69 BAV                     39:00
   11 Andre Meixner          68 Loopgroep Aart Stigt    39:18
   12 Marco Klapwijk         71 Altis                   39:27
   13 Rob te Koppele         68 Atverni                 40:14
   14 Giovanni Dhondt        67 Hellas                  40:19
   15 Rogier Dijkink         68 Hellas                  41:06
   16 Marco de Grauw         69 Hellas                  41:42
   17 John Versteeg          67 Hellas                  46:09
   18 Joost Spaaden          70 Hellas                  48:10
                                                             
      M45, 10 KM WEDSTRIJD                                   
    1 Ron Band               64 Hellas                  36:58
    2 Peter Nijssen          61 Hellas                  38:07
    3 René Rensen            62 Hellas                  38:28
    4 Camiel Verweij         66 Hellas                  38:38
    5 Anton Kiewiet          62 Hellas                  38:49
    6 Mark Groote Bromhaar   61 Veluwe                  39:38
    7 Diederik Aarendonk     65 avVN                    39:43
    8 Jos Bloem              66 Pijnenburg              40:06
    9 Titus Blom             65 Pijnenburg              41:05
   10 Wim van den Heuvel     63 Fit                     41:29
   11 Ruud Verhoef           64 Ron Clarke              43:34
   12 Hans Blaauwbroek       62 U-Track                 44:56
   13 Jeroen Windt           63 Hellas                  51:28
                                                             
      M50, 10 KM WEDSTRIJD                                   
    1 Manuel Jose            56 Hellas                  38:10
    2 Henry Vredendaal       57 Atverni                 38:18
    3 Hans Rawee             60 Triathlon               38:22
    4 Aaldrik Tiktak         60 Pijnenburg              40:17
    5 Adry de Klein          57 Pijnenburg              40:24
    6 Louis Rutten           58 Atverni                 41:03
    7 Per van Huis           59 Utrecht                 41:21
    8 Frits Ankersmit        57 Fit                     41:30
    9 Sjaak Vervuurt         58 Hellas                  43:09
   10 Edgar Cukier           56 Pijnenburg              43:15
   11 Rob Stofberg           57 Clytoneus               43:26
   12 Nico Landman           58 U-Track                 43:58
   13 Dirk van Kesteren      61 Atverni                 44:29
   14 John Bakker            60 Hellas                  44:57
   15 Frans van Bragt        56 Hellas                  56:18
                                                             
      M55, 10 KM WEDSTRIJD                                   
    1 Egbert Tick            55 Loopgroep Aart Stigt    40:35
    2 Wim van Teutem         51 Phoenix                 40:59
    3 Jos ter Brake          55 Atverni                 41:08
    4 Joep Barendse          54 U-Track                 42:11
    5 Jan Stolker            51 avVN                    42:49
    6 Leo van den Hoven      53 Linschoten              44:15
    7 Arthur Verstraete      54 Hellas                  45:02
    8 Hans de Ree            56 Hellas                  49:50
    9 Carel Middelweerd      51 Hellas                  50:01
   10 Johan van Santen       53 avVN                    54:08
                                                             
      M60, 10 KM WEDSTRIJD                                   
    1 Rob Pit                51 BAV                     42:36
    2 Dirk den Oude          50 Pijnenburg              44:45
    3 Hans Vergeer           50 Clytoneus               47:47
    4 Hans Oostindiën        46 BAV                     50:22
                                                             
      M65, 10 KM WEDSTRIJD                                   
    1 Cees Jansen            46 U-Track                 49:22
    2 Cees Methorst          45 avVN                    50:18
    3 Pieter van Alphen      42 avVN                    51:20
    4 Cor Dorrestijn         41 Hellas                  54:04
                                                             
      VSEN, 10 KM WEDSTRIJD                                  
    1 Judith de Wildt        82 Hellas                  38:44
    2 Tatjana Cernochova     76 Hellas                  40:15
    3 Amber Kerkhofs         86 Hellas                  49:25
                                                             
      V35, 10 KM WEDSTRIJD                                   
    1 Jantiene Hannessen     73 Fit                     44:05
                                                             
      V40, 10 KM WEDSTRIJD                                   
    1 Agnes Schipper         68 Hellas                  38:48
    2 Jolanda ten Brinke     70 AKU                     39:38
                                                             
      V45, 10 KM WEDSTRIJD                                   
    1 Loes Lanting           66 Hellas                  48:25
    2 Ellen Dijkman          65 NEA Volharding          55:22
                                                             
      V50, 10 KM WEDSTRIJD                                   
    1 Lenny Kievit           60 BAV                     46:03
    2 Astrid Hijlkema        60 Fit                     54:56
                                                             
      V55, 10 KM WEDSTRIJD                                   
    1 Gerrie den Oude        52 Pijnenburg              46:12
                                                             
      V60, 10 KM WEDSTRIJD                                   
    1 Lotje Hakker           49 Pijnenburg              51:59
                                                             
      VPRES, 10 KM PRESTATIE                                 
    1 Teun Harteveld         56 Utrecht                 41:49
    2 Mieke van Kollenburg   83 Utrecht                 44:07
    3 Marieke Mullaert       86 Utrecht                 45:26
    4 Joyce Tross            71 De Bilt                 45:35
    5 Anneke de Groot        77 Utrecht                 46:47
    6 Gillian Butler         63 Maarssen                47:07
    7 Geerte Stuitje         89 Atverni                 48:21
    8 Kim van der Wijngaart  80 Utrecht                 48:58
    9 Hubertine Hingstman    53 Loopgroep Aart Stigt    49:59
   10 Annemarie van Groenest 86 Utrecht                 50:37
   11 Margot Meijssen        80 Breukelen Ut            51:53
   12 Lucienne van de Vusse  67 De Bilt                 52:43
   13 Laura Rupp             69 Utrecht                 53:12
   14 Rinske Bloem           60 Zeist                   54:12
   15 Krista Tjekstra        80 Utrecht                 54:55
   16 Majelle van Harmelen   81 Zoetermeer              55:28
   17 Iris Komen             68 Amsterdam               55:28
   18 Simona Janse           55 Utrecht                 56:10
   19 Daniela Bezemer        73 Utrecht                 56:55
   20 Hanneke Simmelink      81 Utrecht                 57:03
   21 Tineke Doedens         54 Zeist                   57:13
   22 Anne Kool              50 Utrecht               1:02:11
   23 Ilona Leuvenkamp       78 Soest                 1:06:05
                                                             
      MPRES, 10 KM PRESTATIE                                 
    1 Mohamed Mohammadi      71 Atos                    35:34
    2 Jochem Duijnhoven      81 Utrecht                 37:21
    3 Abdelkader Benali      75 Amsterdam               37:29
    4 Gerben van der Jagt    78 Ede Gld                 37:33
    5 Willem Swaan           75 Eemnes                  37:46
    6 Thoman Landman         88 Zwolle                  38:25
    7 Vince Timp             50 Utrecht                 39:09
    8 Jeroen Meijer          82 Loopgroep Aart Stigt    39:16
    9 Jan de Jager           72 Utrecht                 39:39
   10 Arie Maat              68 Utrecht                 39:54
   11 Mattijn Landman        85 Zwolle                  40:14
   12 Bas de Ruiter          81 Cothen                  40:32
   13 Rudo Verhoef           82 Utrecht                 40:57
   14 Arjan Boltjes          78 Utrecht                 41:29
   15 M. de Boer             62 Soest                   41:33
   16 Jelle van de Poel      71 Utrecht                 41:59
   17 Jan Brinkers           56 Maarssen                42:06
   18 Bastian Jansen         78 Utrecht                 42:22
   19 Gerard Agterberg       62 Utrecht                 42:39
   20 Ivo Dijs               72 Houten                  42:40
   21 Witter Cornelissen     59 Maarssen                42:40
   22 Arjen Verbree          69 Loopgroep Bunnik        42:40
   23 Frank Veugen           65 Munstergeleen           42:51
   24 David Claus            82 Amersfoort              43:05
   25 Allard Warrink         78 Utrecht                 43:25
   26 Siebert Knipscheer     83 Utrecht                 43:37
   27 Menno Zeeman           65 Utrecht                 43:38
   28 Jeroen Koldenhof       70 Dutch Runners Gold      43:50
   29 Sjak Okkerman          57 Utrecht                 43:52
   30 Johan van Zuijlen      73 Maarssen                43:53
   31 Johan Hoogendoorn      74 Soest                   43:54
   32 Wim Biemolt            66 Utrecht                 43:56
   33 Hennie Fleijsman          Wageningen              44:05
   34 Jeroen Hooijer         65 BAV                     44:07
   35 Sake Timmermans        80 Utrecht                 44:12
   36 Hans van Megen         51 U-Track                 44:12
   37 Bart van de Ven        76 Zeist                   44:31
   38 Kees Rens              60 Utrecht                 44:45
   39 Koen van Meeuwen       77 Utrecht                 45:02
   40 Gerard Jager           68 Amsterdam               45:04
   41 Dimitri GriGoriadis    74 Phoenix                 45:08
   42 Tjeerd Oppedijk        68 U-Track                 45:11
   43 Eduard Bromtol         72 U-Track                 45:11
   44 Rudi de Reuver         62 Utrecht                 45:28
   45 Michiel Boer           87 Utrecht                 45:28
   46 Dirk Talma             70 Dutch Runners Gold      45:48
   47 Peter van 't Laat      68 Houten                  45:59
   48 Fred Wemeijer          68 De Meern                46:08
   49 Erwin Braak            66 Utrecht                 46:10
   50 Ton Jongbloed          53 Lopik                   46:29
   51 Alex Meeldijk          87 Loopgroep Bunnik        46:57
   52 Guido Dijkhuizen       78 Atverni                 47:02
   53 Bassam George Wartan   69 Loopgroep Athletic P    47:09
   54 Herman van Dam         64 Utrecht                 47:13
   55 Jobert Winkel          77 Hellas                  47:29
   56 Eric Cats              61 IJsselstein Ut          47:35
   57 Martin van Tintelen    69 Ochten                  47:51
   58 Ron Stam               66 Zeist                   47:57
   59 Hans Wortel            55 Zeist                   48:04
   60 Marco Roeland          64 Fit                     48:37
   61 Henk Horst             52 Eemnes                  48:42
   62 Rob Froonhoff          66 avVN                    48:52
   63 Jack Groen             61 Hellas                  49:12
   64 Alexandr Ceskel        80 Utrecht                 49:13
   65 Vincent Barten         69 Maarssen                49:18
   66 Marvin Bovenkerk       71 De Bilt                 49:37
   67 Jos Mascini            56 Amsterdam Zuidoost      49:42
   68 Paul Brandsma          59 Amersfoort              49:46
   69 Leonard Feit           86 Utrecht                 49:51
   70 Remco Corsten          68 Hellas                  49:52
   71 Mark de Bruijn         77 Utrecht                 49:53
   72 Henry Doremalen        62 Utrecht                 50:07
   73 Rolf Spijkereman       60 Dutch Runners Gold      50:13
   74 Dirk Duit              51 Zeist                   50:15
   75 Piet van Dijck         49 Utrecht                 50:20
   76 Rinse Geuzendam        80 Utrecht                 50:45
   77 Rinse de Valk          69 Utrecht                 51:25
   78 Gerard Verstege        51 Maarssen                51:40
   79 Jacques Hazelzet       63 Utrecht                 51:42
   80 Robert Hielckert       53 Utrecht                 51:56
   81 Richard Singelenberg   46 avVN                    52:08
   82 Ron Besamusea          56 Montfoort               52:35
   83 Bert Veenendaal        47 Fit                     52:42
   84 Johan van Ee           57 Leusden                 52:47
   85 Berrie Schuurman       68 Hellas                  53:12
   86 Robert Segers          67 Phoenix                 53:12
   87 Jack van den Hengel    66 Dutch Runners Gold      54:27
   88 Maarten van Dijk       60 Utrecht                 55:02
   89 Rene Schoenmakers      57 Utrecht                 55:51
   90 Linda Harleman         78 Hellas                  57:08
   91 Ab Hooyer              58 Utrecht                 57:45
   92 Frank Witvoet          78 Utrecht                 57:57
   93 Ben van der Wijngaart  44 Houten                  57:57
   94 Hans Schenk            42 De Meern                58:04
   95 Gert Mulder            56 Utrecht                 58:51
   96 Peter Wellesol            Utrecht               1:02:36
   97 Wim Geurts             53 De Bilt               1:05:27
                                                             
      VPRES, 5 KM PRESTATIEL                                 
    1 Monica Gorska          79 Hellas                  20:52
    2 Marijke Dijkstra       84 Phoenix                 21:05
    3 Jolien de Klein           Hellas                  22:32
    4 Nina van Eijk          93 Phoenix                 23:42
    5 Willemijn Punt         79 Fit                     24:05
    6 Wietske Brouwer        96 Phoenix                 24:17
    7 Karlijn van de Vusse   97 Phoenix                 24:26
    8 Ernestine vd Oudenalde    Hellas                  25:27
    9 Stefanie van de Pol    77 Fit                     25:50
   10 Elvira Ykema           79 Hellas                  26:04
   11 Amerens Vredenberg     63 Utrecht                 26:11
   12 Merel Wormgoor         75 U-Track                 26:23
   13 Anouk Monné-Louterbach    U-Track                 26:23
   14 Femke Piersma          71 U-Track                 26:23
   15 Hayat Rricha              Phoenix                 26:31
   16 Linda Steffens         78 Hellas                  26:50
   17 Agnes Hemmes           77 Phoenix                 26:56
   18 P.J.M. Hoofs           56 Fit                     27:10
   19 Claudette Corinde         Phoenix                 27:33
   20 Mandy de Ronde         88 Utrecht                 27:44
   21 Lisa Tiggelaar         80 Amsterdam               28:12
   22 Rini van Blokland         Phoenix                 28:57
   23 Jelly Renkema          68 De Bilt                 29:28
   24 Simone Lexmond         71 De Bilt                 29:41
   25 Rinda den Besten       73 Utrecht                 32:42
   26 Enny Burmanjei            Phoenix                 36:33
                                                             
      MPRES, 5 KM PRESTATIEL                                 
    1 Mohammed El Aissati    92 Hellas                  16:13
    2 Jeroen Broekzitter     77 Utrecht                 16:26
    3 Eric Korver            69 Hellas                  17:42
    4 Rene de Boer           78 Hellas                  17:48
    5 Co Laan                80 Phoenix                 18:31
    6 Jeroen Swildens        78 Hellas                  18:41
    7 Paul de Vries          75 Fit                     19:21
    8 Theo-Jan Heesen        63 Utrecht                 20:01
    9 Paul Kommeren          61 Phoenix                 20:09
   10 Gerben de Graaf        73 Utrecht                 20:15
   11 Bert van Eijk          58 Phoenix                 20:40
   12 Govert van Eeren       75 Phoenix                 20:43
   13 Ruud de Boer           55 Triathlon               20:46
   14 Vincent Klarenbeek     80 Phoenix                 20:54
   15 Hans Ras               62 U-Track                 20:55
   16 Mario Verwer           67 Utrecht                 21:19
   17 Jort Brandenburg       97 Phoenix                 21:25
   18 Piet Peiren            71 Phoenix                 21:54
   19 Christiaan van Dijk       Utrecht                 22:13
   20 Peter Bosman           52 Phoenix                 23:23
   21 Marcel Stam            61 Phoenix                 23:32
   22 Flip de Ronde          53 Utrecht                 23:32
   23 Theo Vork              38 Utrecht                 24:55
   24 Arjan Pathmamanoharan  73 Phoenix                 25:06
   25 Peter Hingstman        52 Houten                  27:35
   26 Andre van den Hoven    67 Nieuwegein              27:46
   27 Cees Vork              36 avVN                    27:54
   28 Jaap van den Berg      44 Utrecht                 35:42
   29 Jan de Wit             48 Apeldoorn               37:32

                            definitieve uitslag