ZOMERAVONDCUP 2012 2E WEDSTRIJD
                              UITSLAGENLIJST
27-05-2012 22:33                                                     Pag: 1

Plts  Naam                   GJ Vereniging/Woonplts  Tijd       Plts  Naam                   GJ Vereniging/Woonplts  Tijd
----- ---------------------- -- -------------------- --------   ----- ---------------------- -- -------------------- --------
      MSEN, 10 KM WEDSTRIJD                                         2 Ronald de Roos         65 Hellas                  35:30
    1 Vincent Böhm           84 VAV                     33:37       3 Hans Kruis             63 Hellas                  36:06
    2 Marc Boes              78 Hellas                  34:06       4 Sicco Roukema          67 Hellas                  36:55
    3 Joshua Groen           79 Triathlon               34:26       5 Jacob Alkema           65 Phoenix                 38:04
    4 Rik Wolswinkel         77 Loopgroep Aart Stigt    34:31       6 Florian Koopmans       67 Running AP              38:13
    5 Maarten Haegens        78 Pijnenburg              35:21       7 Wijnand van Haselen    63 Loopgroep Aart Stigt    38:34
    6 Gijsbert van de Vuurst 84 Phanos                  36:03       8 Wytze Muijzert         64 Ron Clarke              39:37
    7 Harm van Dijken        79 Hellas                  36:53       9 Wim van den Heuvel     63 Loopgroep Aart Stigt    39:57
    8 Bart van de Bunt       78 Pijnenburg              37:11      10 Jos Bloem              66 Pijnenburg              40:42
    9 Ronald Sluiter         77 Hellas                  37:54      11 Marcus Bruijn          66 Atverni                 41:54
   10 Lourens van Outheusden 86 VAV                     37:58      12 Richard Voorintholt    65 Pijnenburg              42:17
   11 Eric Davelaar          88 VAV                     38:27      13 John de Boer           66 Running AP              43:02
   12 Reinier Stroo          80 Hellas                  38:30      14 Daan Hoogland          65 Hellas                  46:53
   13 Erik Uilenhoed         83 Flevo Delta             38:31                                                                
   14 Dies de Dreu           79 Hellas                  39:58         M50, 10 KM WEDSTRIJD                                   
   15 Paul vd Voort vd Kleij 78 Hellas                  40:41       1 Geert Hendriks         61 Atverni                 37:03
   16 Sietze Smit            78 Atverni                 40:58       2 Peter Nijssen          61 Hellas                  37:38
   17 Hugo Zonneveld         79 Hellas                  41:34       3 Hans Rawee             60 Triathlon               38:55
   18 Jeroen Hijzelendoorn   85 U-Track                 43:06       4 Cees van Wengerden     60 Hellas                  39:09
   19 Ewout Sikking          85 Fit                     45:25       5 Adry de Klein          57 Pijnenburg              39:48
   20 Guus Meerhoff          85 Hellas                  46:47       6 Theo van de Beek       58 Pijnenburg              39:51
   21 Ugar Bilginer          89 Hellas                  48:25       7 Mark Groote Bromhaar   61 Veluwe                  40:26
   22 Sebastiaan van den Bro 79 Triathlon               50:26       8 Sjaak Vervuurt         58 Hellas                  40:48
                                                                    9 Wim B. Tijssen         60 Loopgroep PK            41:44
      M35, 10 KM WEDSTRIJD                                         10 Paul Kommeren          61 Phoenix                 42:06
    1 Danny van den Ham      72 Hellas                  34:54      11 Stef Rasch             57 Pijnenburg              42:16
    2 Vincent Veldstra       76 Hellas                  36:46      12 Rob Stofberg           57 Clytoneus               45:48
    3 Koen Overmars          76 Hellas                  37:48      13 Ashok Jodha            59 avVN                    46:00
    4 Erik den Oude          72 Pijnenburg              38:11      14 John Bakker            60 Hellas                  46:09
    5 Falco van Dijck        75 Loopgroep Aart Stigt    38:51      15 Paul Borgstein         59 Hellas                  48:09
    6 Lars van Westerlaak    72 U-Track                 42:17      16 John van Rossum        60 Atverni                 52:16
    7 Edwin Bleijenbergh     75 Hellas                  42:36                                                                
    8 Martin Stolk           72 Pijnenburg              42:38         M55, 10 KM WEDSTRIJD                                   
                                                                    1 Dirk Blom              57 Clytoneus               42:17
      M40, 10 KM WEDSTRIJD                                          2 Ruud de Boer           55 Triathlon               42:30
    1 Joop Pauw              71 Hellas                  34:28       3 Peter de Groot         54 Pijnenburg              43:41
    2 Eric Korver            69 Hellas                  34:32       4 Edgar Cukier           56 Pijnenburg              47:19
    3 Gerben Zomer           71 Loopgroep Aart Stigt    35:23       5 Ralph Hallo            56 Loopgroep Bunnik        50:32
    4 Marcel Brosens         70 Hellas                  38:07       6 Dirk Blom              57 Clytoneus               55:14
    5 Ronald Westein         69 Loopgroep Bunnik        39:15                                                                
    6 Giovanni Dhondt        67 Hellas                  40:43         M60, 10 KM WEDSTRIJD                                   
    7 Peter Borst            68 Trecho                  40:50       1 Wim van Teutem         51 Phoenix                 41:03
    8 Rob te Koppele         68 Atverni                 41:01       2 Frans Mocking          52 Atverni                 41:17
    9 Edwin Marquart         67 Phoenix                 41:10       3 Ros Pit                51 BAV                     42:25
   10 Kees van Zantwijk      68 Hellas                  41:28       4 Hans van Megen         51 U-Track                 43:25
   11 Holger Cremer          67 U-Track                 42:20       5 Jan Stolker            51 avVN                    43:44
   12 John Versteeg          67 Hellas                  44:32       6 Jan van der Lee        51 Pijnenburg              46:02
                                                                    7 Jacob Brunekreef       51 Hellas                  46:06
      M45, 10 KM WEDSTRIJD                                          8 Denny Schreefel        51 Atverni               1:01:07
    1 JanWillem Nieboer      67 Triathlon               35:12

                            definitieve uitslag


ZOMERAVONDCUP 2012 2E WEDSTRIJD UITSLAGENLIJST 27-05-2012 22:33 Pag: 2 Plts Naam GJ Vereniging/Woonplts Tijd Plts Naam GJ Vereniging/Woonplts Tijd ----- ---------------------- -- -------------------- -------- ----- ---------------------- -- -------------------- -------- M65, 10 KM WEDSTRIJD 12 Ilana Cukier 87 Amsterdam 48:15 1 Bert Streumer 45 Hellas 38:11 13 Jan van Zwol 61 Amersfoort 48:51 2 Fred Tap 42 Hellas 46:04 14 Christien Verschure 78 Utrecht 48:54 3 Cees Methorst 45 avVN 49:34 15 Danielle Schroder 71 Dutch Runners 49:56 4 Pieter van Alphen 42 avVN 50:00 16 Tessa Luning 87 Utrecht 50:39 5 Hans Oostindiën 46 BAV 51:48 17 Nadine Felter 76 Zeist 51:06 6 Cor Dorrestijn 41 Hellas 53:20 18 Nienke Kronemeijer 73 De Bilt 51:18 7 Cees Vork 36 avVN 55:45 19 Sara Galle 84 Utrecht 51:34 8 John de Vries 43 BAV 58:35 20 Hubertine Hingstman 53 Loopgroep Aart Stigt 52:06 9 Gijs Honing 45 avVN 59:07 21 Eefje Smit 81 Phoenix 52:16 22 Karin Kuipers 89 Utrecht 52:18 VSEN, 10 KM WEDSTRIJD 23 Miranda Franchimont 65 Woerden 52:22 1 Ilonka van den Hengel 87 Hellas 39:02 24 Annelous de Gier 86 Utrecht 52:35 2 Evelien Broeke 80 Triathlon 40:50 25 Nynke Vellinga 86 Utrecht 53:20 26 Marion van den Wittenb 64 Hellas 53:43 V35, 10 KM WEDSTRIJD 27 Elise van Soest 83 Utrecht 53:44 1 Annemieke Breukink 74 Hellas 39:59 28 Irene Drexhage 86 Utrecht 53:45 2 Stéfanie van de Pol 77 Fit 55:19 29 Femke Piersma 71 Utrecht 54:08 30 Belinda Huiden-Lammers 66 BAV 54:15 V40, 10 KM WEDSTRIJD 31 Nathalie Bleijerveld 67 Baarn 54:25 1 Agnes Schipper 68 Hellas 38:11 32 Liselore Schickendantz 77 Amersfoort 55:59 2 Esther van de Grift 68 Pijnenburg 49:23 33 Eeke de Jong 66 Amersfoort 56:00 34 Wilma Middel 70 Utrecht 56:04 V45, 10 KM WEDSTRIJD 35 Marion Jansen Ketelaar 80 De Bilt 56:05 1 Anneke Stavenga-vd Meu 63 Loopgroep Aart Stigt 38:43 36 Nicolette van der Scho 70 Utrecht 56:48 2 Lorraine Bruin 67 Atverni 41:21 37 Xandra Knoth 60 Utrecht 56:55 3 Ruda van Zeijst 64 Loopgroep Aart Stigt 42:05 38 Rina van Vugt 79 Soest 57:05 4 Hilda Brak 65 Clytoneus 48:20 39 Cynthia Claessens 77 Utrecht 57:41 40 Marjan de Jong 75 Utrecht 57:41 V50, 10 KM WEDSTRIJD 41 Van de Putte 76 Breda 58:03 1 Astrid Hijlkema 60 Fit 52:35 42 Lisette Heijstee 69 Atverni 58:25 43 Karin van Etten 80 Soest 58:26 V55, 10 KM WEDSTRIJD 44 Elisabeth van de Hooge 68 Utrecht 58:34 1 Gerrie den Oude 52 Pijnenburg 46:53 45 Marielle Klaver 65 Utrecht 1:00:53 46 Jannie Sluijs 43 Bunnik 1:01:27 V60, 10 KM WEDSTRIJD 47 Linda Polhout 70 Amersfoort 1:02:43 1 Lotje Hakker 49 Pijnenburg 51:59 48 Brenda Greidanus 70 Harmelen 1:14:48 VPRES, 10 KM PRESTATIE MPRES, 10 KM PRESTATIE 1 Mieke van Kollenburg 83 Utrecht 43:50 1 Jeffreij Vork 89 34:30 2 C. van de Geest 77 Utrecht 44:24 2 Jeroen Meijer 82 Hellas 35:59 3 Lobke Gierman 83 Utrecht 44:41 3 William Verheul 80 Utrecht 36:41 4 Florien Kruse 89 utrecht 44:42 4 Ruben van Kooten Nieke 93 Utrecht 36:44 5 Anneke de Groot 77 Almere 44:52 5 Bart In ´t Veld 78 Utrecht 37:20 6 Joyce Tross 71 De Bilt 45:01 6 Willem Gerritsen 79 Wijk bij Duurstede 38:08 7 Yvonne Huis in 't Veld 83 Utrecht 46:10 7 Mark Kauw 84 Utrecht 38:10 8 Kristine Kofman 85 Hellas 46:50 8 René Hage 82 Utrecht 38:56 9 Josien Zwanikken 86 BAV 47:25 9 Jonah Meijburg 82 Utrecht 38:58 10 Maike Gieling 83 Utrecht 48:04 10 Mark van Oostrum 70 IJsselstein Ut 39:08 11 Hanneke Roelofs 77 Utrecht 48:04 11 Mike Flipsen 76 Utrecht 39:46 definitieve uitslag
ZOMERAVONDCUP 2012 2E WEDSTRIJD UITSLAGENLIJST 27-05-2012 22:33 Pag: 3 Plts Naam GJ Vereniging/Woonplts Tijd Plts Naam GJ Vereniging/Woonplts Tijd ----- ---------------------- -- -------------------- -------- ----- ---------------------- -- -------------------- -------- 12 Hans Overbeek 63 Polsbroek 39:51 62 Diederik Fontaine 77 Utrecht 44:53 13 Henk de Jong 67 Bunschoten-Spakenbur 39:54 63 Servaas Grul 62 Loopgroep Bunnik 44:56 14 Jan Kees Brouwer 61 Utrecht 40:22 64 Rijk van de Hoef 60 Loopgroep Bunnik 44:59 15 Marijn Poortvliet 77 Utrecht 40:58 65 Bart Huttinga 81 Utrecht 45:08 16 Koen Hijzelendoorn 93 Woerden 41:07 66 Siebert Knipscheer 83 Utrecht 45:17 17 Bas de Ruiter 81 Cothen 41:11 67 Wil Veldpaus 60 Dutch Runners 45:21 18 Wibo Posthumus 78 De Meern 41:18 68 Sjak Okkerman 57 Utrecht 45:31 19 Frank Peetoom 66 Utrecht 41:28 69 Bas Kreukniet 70 Hellas 45:32 20 Rob Jansen 61 Utrecht 41:32 70 Edwin de Wint 68 Baarn 45:37 21 Mats Teeuw 69 Dutch Runners 41:45 71 Ernbrecht van Groesen 61 IJsselstein Ut 46:16 22 Jelle van de Poel 71 Utrecht 41:50 72 Eric Cats 61 IJsselstein Ut 46:31 23 Jeroen Karamat Ali 74 Nieuwegein 41:55 73 Jesse Veenvliet 83 Utrecht 46:37 24 Claudius Teijgeler 60 Schiedam 41:55 74 Remko Groot 73 GAC Hilversum 46:52 25 Jorrit Thiele 82 Utrecht 42:19 75 Gerald Horst 64 Dutch Runners 46:56 26 Koen van Meeuwen 77 Hellas 42:22 76 Peter Joosten 84 Utrecht 46:58 27 Allard Warrink 78 Almere 42:23 77 Dirk Talma 70 Loopgroep Aart Stigt 47:05 28 Wouter Peins 84 Utrecht 42:24 78 Paul Engelbrink 81 Utrecht 47:07 29 Ido Holtkuile 71 Utrecht 42:27 79 Michiel Boer 87 Zeist 47:19 30 Aram van Brussel-Visse 84 Utrecht 42:30 80 David Karels 77 Utrecht 47:20 31 Richard Doorduijn 74 Hilversum 42:43 81 Ron Stam 66 Zeist 47:22 32 M. de Boer 62 Soest 42:44 82 Ruud Cuijpers 89 Utrecht 47:22 33 Alex van Ginkel 68 Harmelen 42:57 83 Jacques Conijn 58 Amersfoort 47:23 34 Paul de Ruiter 83 Wijk bij Duurstede 43:13 84 Marco Roeland 64 Fit 47:23 35 Gerard Agterberg 62 Utrecht 43:14 85 Alain van Hoof 67 Gouda 47:24 36 Cees Pierik 78 U-Track 43:21 86 Dolf Snel 51 De Bilt 47:29 37 Michael van Leeuwen 71 Utrecht 43:27 87 Jobert Winkel 77 Hellas 47:35 38 Nico de Bree 61 Vleuten 43:28 88 Leon Oud 62 Amstelveen 47:38 39 Leo Jansen Ketelaars 57 Utrecht 43:34 89 Wouter de Bruijn 85 Loopgroep Bunnik 47:40 40 Johan Simon Hoogendoor 74 Soest 43:41 90 Frits de Kam 61 Soest 47:41 41 Maarten Lindenhovius 66 Utrecht 43:42 91 Ruud Ksulov 59 Houten 47:44 42 Arjen Verbree 69 Loopgroep Bunnik 43:44 92 Dirk van de Ruit 83 Utrecht 47:55 43 Willem Vedder 69 Bunschoten-Spakenbur 43:45 93 Peter Deschamps 75 Bunnik 48:02 44 Wim Faas 59 Zeist 43:55 94 Hans Wortel 55 Zeist 48:13 45 Jeroen Grootveld 75 Pijnenburg 43:55 95 Erwin Rebergen 68 Utrecht 48:27 46 Henk Klok 56 U-Track 43:56 96 Rudi de Reuver 62 Utrecht 48:35 47 Arjen Kruithof 77 Nieuwegein 43:58 97 Bas van Etten 72 Utrecht 48:46 48 Hans Metz 65 Phoenix 44:04 98 Kees van de Bilt 63 Soest 48:47 49 Martin horstink 58 Utrecht 44:08 99 Wijnand de Zwaan 81 Hellas 48:47 50 Michiel Hastrick 72 Utrecht 44:09 100 Johan van Soest 64 Houten 48:59 51 Willem Biemolt 66 Utrecht 44:09 101 Harry Boerma 63 Utrecht 49:20 52 Theo de Bruin 57 IJsselstein Ut 44:25 102 Gerard Krijnen 63 Bunnik 49:27 53 Geert Ramakers 66 Loopgroep Bunnik 44:28 103 Jerry Mertens 67 Baarn 49:30 54 Roel Janssens 85 Utrecht 44:28 104 Eddy van de Weerd 67 Baarn 49:34 55 Tjeerd Oppedijk 68 de Bilt 44:30 105 Henk Horst 52 Eemnes 49:34 56 Johan Troost 73 Utrecht 44:32 106 Dirk Reedijk 59 Loopgroep Bunnik 49:35 57 Marco Fais 66 AV '40 44:39 107 Tjeu Otten 57 Zeist 49:40 58 René Hilhorst 65 Pijnenburg 44:39 108 Gert-Jan Bes 85 Utrecht 49:52 59 Arjan de Bruijn Harmelen 44:39 109 Fred Wemeijer 68 Harmelen 50:01 60 Jeroen Koldenhof 70 Wijk bij Duurstede 44:44 110 Jan Michielsen 73 Utrecht 50:04 61 Arno Priem 60 Pijnenburg 44:52 111 Sylvain van Staveren 46 BAV 50:12 definitieve uitslag
ZOMERAVONDCUP 2012 2E WEDSTRIJD UITSLAGENLIJST 27-05-2012 22:33 Pag: 4 Plts Naam GJ Vereniging/Woonplts Tijd Plts Naam GJ Vereniging/Woonplts Tijd ----- ---------------------- -- -------------------- -------- ----- ---------------------- -- -------------------- -------- 112 Jeroen Windt 62 Utrecht 50:23 V55, 5 KM WEDSTRIJD 113 Rinse de Valk 69 Utrecht 50:30 1 Ans van Veenendaal-Koc 53 Loopgroep Aart Stigt 22:45 114 Jos Mascini 56 Amsterdam Zuidoost 50:31 115 Jacques Hazelzet 63 Utrecht 50:48 MSEN, 5 KM WEDSTRIJD 116 Matthieu Schenk 71 Utrecht 50:53 1 Maarten van Ommen 80 Phoenix 16:29 117 Gert-Jan van de Waal 87 Utrecht 51:00 2 Arnold Vreeker 89 Trias 16:43 118 John Knopper 64 Soest 51:07 3 Marijn de Jonge 87 Hellas 17:06 119 Jack Groen 61 Utrecht 51:11 4 Niels-Peter Foppen 85 Loopgroep PK 17:27 120 Nick Könitzer 67 Nieuwegein 51:21 5 Sven Duits 78 Triathlon 17:33 121 Aad van Heel 50 Pijnenburg 51:24 6 Kasper Kerver 83 Phoenix 17:49 122 René Mulder 84 Utrecht 51:30 7 Jordin Bijstra 95 Zuidwal 18:33 123 Adrie Mulder 48 Hellas 51:49 8 Maarten van Vulpen 81 Loopgroep Bunnik 18:49 124 Matthijs Limburg 76 Mijdrecht 51:52 9 Joric van der Kolk 81 Hellas 19:07 125 Henny Bosselaar 49 BAV 51:59 10 Martijn Estor 78 Phoenix 20:40 126 Peter Dullaert 71 Zwolle 51:59 11 Tim van Enk 00 Phoenix 20:51 127 Arjan van Rheede 69 Utrecht 52:17 128 Jeroen Kooijmaten 70 Zeist 52:31 M35, 5 KM WEDSTRIJD 129 Arnoud Dokter 76 Utrecht 53:08 1 Boudewijn Happé 69 Atverni 19:29 130 Gertjan Wolleswinkel 78 Utrecht 53:16 2 Paul de Vries 75 Fit 19:55 131 Ab Schuur Houten 53:41 132 Lies Jan de Wildt 61 Zeist 53:43 M45, 5 KM WEDSTRIJD 133 Jim Terlingen 65 Utrecht 54:01 1 André Knop 62 Loopgroep Aart Stigt 20:45 134 Anton Schuurman 36 Amsterdam 54:10 2 Bert van Eijk 58 Phoenix 21:26 135 René Schoenmakers 57 Utrecht 55:37 136 Roy Vrieling 78 Groningen 56:22 M55, 5 KM WEDSTRIJD 137 Bram Willems 52 Baarn 56:23 1 Azelarab Alj 52 avVN 23:18 138 Erik van der Vaart 56 Almere 56:23 2 Albert Doelwijt 53 Loopgroep Aart Stigt 23:31 139 Sven van der Wal 70 's-Gravenhage 56:48 140 Frans op de Weegh 57 Utrecht 56:48 VPRES, 5 KM PRESTATIE 141 Richard Singelenberg 46 avVN 56:58 1 Joyce Vrijenhoek 86 Utrecht 19:48 142 Kaj Untersalmberger 65 Pijnenburg 57:24 2 Marièlle Klaassen 89 Utrecht 23:03 143 Frans van Bragt 56 Hellas 57:24 3 Agien Bouwman 78 Loopgroep Bunnik 24:06 144 Tim Burgers 81 Utrecht 58:29 4 Evelyn Velema 59 Loopgroep Bunnik 24:41 145 Willem Addink 55 Nieuwegein 59:31 5 Wietske Brouwer 96 Utrecht 24:57 146 Karel Drexhage 49 Utrecht 59:56 6 Dieta Kruise 72 Bunnik 26:01 147 Roy Buis 58 Amsterdam 1:02:54 7 Lisa Brandenburg 99 De Bilt 26:32 8 Femke Brouwer 00 Utrecht 26:33 VSEN, 5 KM WEDSTRIJD 9 Marieke vd Meulengraaf 78 Loopgroep Bunnik 26:38 1 Saskia Wijland 86 Fit 21:30 10 Amerens Vredenberg 63 Utrecht 27:02 2 Joke van Woudenberg 90 Maarssen 26:34 11 Sonja van den Brink 60 Loopgroep Bunnik 27:19 12 Fiona van Riet 70 Utrecht 27:37 V35, 5 KM WEDSTRIJD 13 Lara Witte 94 Utrecht 27:42 1 Tatjana Cernochova 76 Hellas 20:08 14 Jannie de Vos 55 Zeist 28:33 15 Nelly Hoofs 56 Fit 28:33 V45, 5 KM WEDSTRIJD 16 Jeane Jansen Ketelaars 57 Utrecht 30:58 1 Inge Dijkman 57 Loopgroep Aart Stigt 21:37 17 Rini van Blokland 64 Phoenix 31:59 2 Marijke Kroon 59 Phoenix 22:17 18 Marga van Haren 62 Utrecht 35:06 3 Margret de Weerd 66 GAC Hilversum 22:36 19 Miranda van Woudenberg 66 Maarssen 35:06 4 Carla van Lint 60 Ron Clarke 23:53 20 Ceciel Kroeze 53 Phoenix 37:34 21 Joska Bloedjes 90 Heemskerk 41:08 definitieve uitslag
ZOMERAVONDCUP 2012 2E WEDSTRIJD UITSLAGENLIJST 27-05-2012 22:33 Pag: 5 Plts Naam GJ Vereniging/Woonplts Tijd Plts Naam GJ Vereniging/Woonplts Tijd ----- ---------------------- -- -------------------- -------- ----- ---------------------- -- -------------------- -------- 22 Melissa Ranselaar 93 Lopik 41:08 23 Maaike Slabbens 53 Muiden 47:51 24 Danique Nisren van den 95 Utrecht 47:51 MPRES, 5 KM PRESTATIE 1 Jop Jeepen 87 Utrecht 17:19 2 Ferdinand Oldeman 82 Utrecht 18:07 3 Gerard Hueting 75 Utrecht 18:09 4 Gerben de Graaf 73 Utrecht 19:36 5 Piet Peiren 71 Utrecht 20:12 6 Steven van Vulpen 86 Loopgroep Bunnik 21:01 7 Ed van den Brink 65 Houten 21:23 8 Michiel Brouwer 63 Utrecht 21:45 9 Louis Rutten 58 Atverni 22:42 10 Hans van Wiggen 64 Loopgroep Bunnik 23:00 11 Bob van de Sluis 90 Utrecht 23:02 12 Klaas Dolsma 68 Veenendaal 23:35 13 Arnout Boer 73 Hellas 23:45 14 Tijn Ponjee 77 Utrecht 23:58 15 Arjan Pathmamanoharan 73 Phoenix 24:29 16 Jan Zuurhout 62 Nieuwegein 25:00 17 Charles Piket 44 De Bilt 25:04 18 Falco Zoutewelle 91 Papendrecht 25:20 19 Theo Vork 38 Utrecht 25:49 20 Rob Arbon 63 Hilversum 26:04 21 Robert Gieling 82 Utrecht 26:09 22 Tomas Hanedoes 84 Utrecht 27:17 23 Koos Walrave 47 Loopgroep Bunnik 27:20 24 John van Woudenberg 64 Maarssen 31:16 25 Piet Koenheim 48 Utrecht 43:31 definitieve uitslag