UITSLAGENLIJST
04-06-2015 08:27                                                     Pag: 1

Plts  Naam                   GJ Vereniging/Woonplts  Bruto    Netto
----- ---------------------- -- -------------------- -------- --------
      MSEN, 10 KM WEDSTRIJD                                  
    1 Imo Muller             80 AAC                     33:29    33:28
    2 William Verheul        80 Hellas                  34:17    34:17
    3 Jasper Smits           92 Pijnenburg              35:50    35:48
    4 Sandor Stuut           81 Haag Atletiek           35:55    35:53
    5 Rein de Groot          87 Haag Atletiek           35:55    35:54
    6 Wiecher Elkink         86 Hellas                  36:25    36:18
    7 Henk Ruiter            80 Triathlon               36:29    36:27
    8 Erwin Reiling          83 Loopgroep PK            36:40    36:37
    9 Jaap Sonnenberg        82 BAV                     36:47    36:46
   10 Niels-Peter Foppen     85 Hellas                  37:10    37:09
   11 Klaes Wester           87 Hellas                  39:08    39:05
   12 Cornelis 't Lam        85 GAC Hilversum           40:10    40:05
   13 Daan Dekker            93 U-Track                 40:19    40:16
   14 Maarten van Vulpen     81 Loopgroep Bunnik        40:22    40:19
   15 Bas de Bruin           81 Pijnenburg              41:11    41:06
                                                             
      M35, 10 KM WEDSTRIJD                                   
    1 Wilfred Bruil          79 Loopgroep PK            34:27    34:25
    2 Vincent Veldstra       76 Hellas                  35:39    35:37
    3 Dennis Keyner          76 Loopgroep Aart Stigt    36:12    36:11
    4 Ruben Ruigendijk       80 Loopgroep Aart Stigt    36:25    36:24
    5 Boudewijn Emo          79 Atverni                 37:06    37:04
    6 Hans Hoorweg           80 Hellas                  38:54    38:46
    7 Falco van Dijck        75 Loopgroep Aart Stigt    39:21    39:18
    8 Paul vd voort vd Kleij 78 Hellas                  39:56    39:54
    9 Cees Pierik            78 U-Track                 42:36    42:32
   10 Jeffrey Pureveen       74 Delta Lloyd Running     42:47    42:35
   11 Bas Groot Hulze        76 Delta Lloyd Running     45:11    45:05
                                                             
      M40, 10 KM WEDSTRIJD                                   
    1 Gerben Zomer           71 Loopgroep Aart Stigt    36:15    36:14
    2 Marco Vet              70 Loopgroep Aart Stigt    37:21    37:19
    3 Maarten Almekinders    74 Pijnenburg              38:06    38:05
    4 Erik den Oude          72 Pijnenburg              38:21    38:19
    5 Jacko de Kort          74 Clytoneus               38:43    38:40
    6 René v.d. Meer         72 Haarlemmermeer          39:32    39:30
    7 Lennart de Vos         73 Loopgroep Bunnik        41:03    40:55
    8 Martin Stolk           72 Pijnenburg              42:12    42:05
    9 Edwin Bleijenbergh     75 Hellas                  42:50    42:38
   10 Lars van Westerlaak    72 U-Track                 43:37    43:30
   11 Marco Collet           74 Phoenix                 50:48    50:25
                                                             
      M45, 10 KM WEDSTRIJD                                   
    1 Bart Eigenhuis         67 Pijnenburg              35:31    35:31
    2 Boudewijn Happé        69 Atverni                 37:23    37:20
    3 Harry Fierkens         66 Hellas                  37:27    37:25
    4 Jan Zijderlaan         68 Avantri                 38:00    37:59
    5 Alex van Koutrik          Running AP              38:05    38:02
    6 Zef de Feijter         70 Clytoneus               38:05    38:01
    7 Maarten de Bree        68 Hellas                  38:19    38:18
    8 Ronald Westein         69 Loopgroep Bunnik        38:20    38:18
    9 Camiel Verweij         66 Hellas                  38:36    38:35
   10 Jos Bloem              66 Pijnenburg              38:54    38:49
   11 Adriaan Schouten       66 avVN                    39:31    39:27
   12 Remko Klijn            67 Hellas                  39:39    39:36
   13 Diederik Aarendonk     65 avVN                    41:24    41:21
   14 Martin van Solinge     68 Loopgroep Bunnik        42:38    42:33
   15 Rob te Koppele         68 Atverni                 43:10    43:02
   16 Erik van Woudenberg    69 Hellas                  43:41    43:29
   17 John Hardeman          66 Hellas                  44:02    43:52
   18 Wouter Verboon         69 Clytoneus               46:04    45:58
   19 John Versteeg          67 Hellas                  46:47    46:37
   20 Marco de Grauw         69 Hellas                  47:21    47:03
                                                             
      M50, 10 KM WEDSTRIJD                                   
    1 Rene Rensen            62 Hellas                  38:57    38:55
    2 Richard Voorintholt    65 Pijnenburg              39:55    39:52
    3 Eric Minjon            63 Atverni                 41:30    41:26
    4 Adriaan Oprins         63 Loopgroep PK            43:22    43:16
    5 Cor van de Bilt        64 Atverni                 43:32    43:24
    6 Hans Blaauwbroek       62 Weesp                   48:09    47:59
                                                             
      M55, 10 KM WEDSTRIJD                                   
    1 Henry Vredendaal       57 Atverni                 38:38    38:34
    2 Michel Eekhof          57 GAC Hilversum           38:51    38:48
    3 Manuel Jose            57 Hellas                  39:13    39:08
    4 Ed Baks                59 Atverni                 40:24    40:21
    5 Theo van de Beek       58 Pijnenburg              41:32    41:27
    6 Louis Rutten           58 Atverni                 41:52    41:46
    7 Nico Landman           58 U-Track                 41:54    41:51
    8 Jos ter Brake          55 Atverni                 43:03    42:56
    9 Wim Faas               59 Road Runners Zeist      43:05    42:59
   10 Wout Bosch             55 avVN                    43:11    43:06
   11 Wout Heslinga          58 Trecho                  43:23    43:16
   12 Frits Ankersmit        57 Fit                     43:35    43:29
   13 Rob A. Stofberg        57 Clytoneus               44:07    44:01
   14 Berend Drenth          57 Pijnenburg              45:01    44:52
   15 Ashok Jodha            59 avVN                    48:22    47:59
                                                             
      M60, 10 KM WEDSTRIJD                                   
    1 Arthur Verstraete      54 Hellas                  44:32    44:22
    2 Wim van Ravenhorst     51 Triathlon               45:00    44:55
    3 Peter de Groot         54 Pijnenburg              45:33    45:23
    4 Leo van den Hoven      53 Clytoneus               45:39    45:33
    5 Jan van den Boom       53 Hellas                  48:21    48:08
    6 Rob Plijnaar           51 avVN                    48:33    48:17
                                                             
      M65, 10 KM WEDSTRIJD                                   
    1 Harry Vredendaal       47 Atverni                 44:17    44:14
    2 Bob Renkema            49 Phanos                  46:57    46:51
    3 Theo Boon              48 Ron Clarke              49:41    49:37
    4 Hans Oostindiën        46 BAV                     53:59    53:44
    5 Cor Dorrestijn         41 Hellas                  54:54    54:41
    6 Clemens Koemans        45 Hellas                  55:54    55:37
                                                             
      VSEN, 10 KM WEDSTRIJD                                  
    1 Karin Vissers          82 GAC Hilversum           38:48    38:44
    2 Jeanet van Loon        86 U-Track                 44:03    43:54
    3 Amver de Roode         89 Maarssen                52:26    52:05
    4 Joyce Vermeulen-Hutten 80 Hellas                1:00:05    59:44
    5 Karyin Lam             83 Utrecht               1:03:55  1:03:30
                                                             
      V40, 10 KM WEDSTRIJD                                   
    1 Marleen Zijderlaan     70 Avantri                 42:40    42:38
    2 Christel Breton        73 Fit                     51:04    50:49
                                                             
      V45, 10 KM WEDSTRIJD                                   
    1 Roos Tji               69 Hellas                  41:19    41:14
    2 Astrid van Tol         70 Delta Lloyd Running     45:43    45:36
                                                             
      V50, 10 KM WEDSTRIJD                                   
    1 Ruda van Zeijst        64 Loopgroep Aart Stigt    41:56    41:54
    2 Anja van der Gugten       Triathlon               44:51    44:47
                                                             
      V55, 10 KM WEDSTRIJD                                   
    1 Astrid Hijlkema        60 Fit                     53:39    53:25
                                                             
      V60, 10 KM WEDSTRIJD                                   
    1 Ria Maarleveld         54 Arena Atletiek          49:54    49:42
                                                             
      VREC, 10 KM RECREATIE                                  
    1 Merle van Rijn         89 Utrecht                 41:54    41:49
    2 Karlijn Kea            91 Utrecht                 43:59    43:51
    3 Desirée Florisson      87 Utrecht                 44:26    44:18
    4 Lisanne de Koster      88 Utrecht                 44:28    44:23
    5 Anja Kleefsman         81 Road Runners Zeist      44:59    44:45
    6 Jeanique de Graaf      93 Bunschoten-Spakenbur    45:01    44:57
    7 Marije Bekke           84 Bilthoven               46:45    46:38
    8 Mariet Hefting         67 Utrecht                 47:49    47:43
    9 Rixt Bode              77 Phoenix                 47:54    47:38
   10 Marye Rutten           80 Hellas                  48:09    47:55
   11 Idelette Schuurman     67 Bilthoven               48:09    47:59
   12 Inge Verhoeven         84 Utrecht                 49:00    48:40
   13 Yvonne Doorduyn        80 Amersfoort              49:14    48:51
   14 Sanne Jacobs           82 Utrecht                 49:40    49:25
   15 Gerie Molema           87 Utrecht                 49:57    49:37
   16 Szilvia Gacsai         85 Oud Zuilen              51:16    50:55
   17 Hubertine Hingstman    53 Loopgroep Aart Stigt    51:31    51:24
   18 Irene Degen            82 Utrecht                 51:33    51:13
   19 Vera Zanen             85 Utrecht                 51:42    51:22
   20 Jessica de Jonge       81 Utrecht                 51:46    51:36
   21 Annet Lansbergen       57 Utrecht                 52:26    52:07
   22 Céline van Oort        88 Utrecht                 52:32    52:11
   23 Marjon Boers           60 Phoenix                 52:34    52:16
   24 Suzanne Jansen-Spit    75 Utrecht                 52:39    52:31
   25 Hester Apeldoorn       80 Amsterdam               52:42    52:30
   26 Jeanette Daggelder        Utrecht                 54:39    54:21
   27 Mariska van Sprundel   86 Utrecht                 55:15    54:57
   28 Birgit Henrich         96 Gouda                   55:29    55:13
   29 Jesse Van den Berg     85 Runners Vorden          55:51    55:30
   30 Danielle Gijzen-Jansse 86 Hellas                  56:26    56:03
   31 Danielle Schroder      71 Atverni                 56:35    56:13
   32 Yselle Westerveld      90 Utrecht                 57:48    57:24
   33 Annemiek Lucas         85 Utrecht                 58:28    58:05
   34 Leonie Walters         66 Utrecht                 59:22    59:02
   35 Marieke v.d. Beuken    88 Utrecht               1:00:13    59:50
                                                             
      MREC, 10 KM RECREATIE                                  
    1 Wout van Dijk          83 Utrecht                 36:10    36:07
    2 Habtit Berhe           91 Odijk                   36:20    36:19
    3 Jan Schouten           89 Loopgroep Athletic P    37:07    37:05
    4 Maarten Nellestijn     81 Wijchen                 37:13    37:10
    5 Remco van Beek         74 Zeist                   37:53    37:52
    6 Geert Jurrie Schutte   82 Maartensdijk            37:59    37:55
    7 David Claus            82 Triathlon               38:14    38:09
    8 Harm-Joop Ribberink    79 Utrecht                 38:20    38:15
    9 Sander van den Belt    83 Utrecht                 38:37    38:31
   10 Jerker Menninga        85 Utrecht                 38:44    38:38
   11 Tijmen Prins           87 's-Gravenhage           38:44    38:42
   12 Michiel Brussee        70 Arnhem                  38:58    38:47
   13 Gerard de Heer         68 Utrecht                 38:59    38:56
   14 Joris van Berkel       83 Utrecht                 38:59    38:57
   15 Willem Verhoeven       94 Utrecht                 39:14    39:13
   16 Timon Verboom          89 Utrecht                 39:16    39:12
   17 Thomas Bakker          87 Utrecht                 39:29    39:25
   18 Danny Huisman          83 Utrecht                 39:32    39:20
   19 Peter Minderband       83 Utrecht                 39:51    39:48
   20 Michel van Kats        82 Utrecht                 39:51    39:44
   21 Peter Gisberts         70 Oud Zuilen              40:02    39:56
   22 Peter Kornet           82                         40:03    39:59
   23 Michiel van der Sluis  79 Hellas                  40:08    39:59
   24 Tom van Venrooij       85 Utrecht                 40:08    39:59
   25 Jasper van den Brink   70 Utrecht                 40:11    40:08
   26 Joop Jansen            84 Utrecht                 40:12    39:57
   27 Gerrit Bouhuis         69 Utrecht                 40:21    40:08
   28 Willem Krijgsman       79 Lexmond                 40:30    40:24
   29 Frans Looijer          53 Hilversum               40:47    40:42
   30 Remco Weekers          77 Utrecht                 40:48    40:43
   31 Freek van den Wildenbe 84 Utrecht                 40:50    40:44
   32 Jurd Smith             86 Utrecht                 40:53    40:47
   33 Edwin Sterk            89 Gouda                   40:58    40:40
   34 Benali Abdelkader      75                         41:02    40:59
   35 Rene Mulder            69 Bilthoven               41:11    41:00
   36 Joost Lubbers          79 Utrecht                 41:15    41:11
   37 Jelle van de Poel      71 Utrecht                 41:16    41:07
   38 Lars van der Meulen    81 Utrecht                 41:25    41:12
   39 Marc de Boer           66 AAV '36                 41:27    41:16
   40 Wijnand v.d. Bak       82 Utrecht                 41:38    41:24
   41 Raimo Haverink         71                         41:49    41:36
   42 Jan-Willem Meijerink   89 Utrecht                 42:18    41:59
   43 Niels van Bree         94 Utrecht                 42:45    42:22
   44 Jacco den Hollander       Utrecht                 42:50    42:38
   45 Leen Noltes            71 Utrecht                 42:53    42:45
   46 Machiel Muiderman      71 Utrecht                 43:02    42:54
   47 Frank Veugen           65 Munstergeleen           43:07    42:58
   48 Renz Bassant           84 Hellas                  43:17    43:05
   49 Geert Ramakers         66 Loopgroep Bunnik        43:25    43:20
   50 Matthieu van Straaten  80 Utrecht                 43:26    43:12
   51 Harald Oostveen        66 Utrecht                 43:47    43:40
   52 Tom Plat               81 Utrecht                 43:55    43:34
   53 Johan Bokdam           77 Utrecht                 43:58    43:50
   54 Albert Oude Nijhuis    87 Utrecht                 44:03    43:52
   55 Remko Groot            73 GAC Hilversum           44:34    44:28
   56 Stefan de Vos          87 Driebruggen             44:34    44:16
   57 Henk Jan Bierling      61 Hellas                  44:36    44:27
   58 Joost Vonk             78 Hilversum               44:39    44:16
   59 Swen Adriaensen        90 Hellas                  44:42    44:33
   60 Bram Vermeulen         73 Utrecht                 44:44    44:29
   61 Jelle Walther          66 Utrecht                 44:50    44:28
   62 Jean-Paul van Haarlem  64 Utrecht                 44:52    44:43
   63 Paul Engelbertink      81 Utrecht                 44:53    44:44
   64 Maarten Janmaat        76 Nieuwegein              44:56    44:40
   65 Klaas Hille de Graaf   71 Loopgroep Aart Stigt    45:01    44:56
   66 Rob de Klein           61 Houten                  45:03    44:49
   67 Maarten Pronk          83 Utrecht                 45:04    44:55
   68 Joos Grapperhaus       58 Amsterdam               45:11    45:00
   69 Sander Rooken          84 Doorn                   45:12    45:08
   70 Jan Heijdra            86 Odijk                   45:21    45:09
   71 Wim Bolle              69 Dutch Runners           45:22    45:04
   72 Alain van Hoof         67 Gouda                   45:51    45:41
   73 Christiaan M. van Dijk 80 Utrecht                 45:55    45:39
   74 Adri Henrich           62 Gouda                   46:00    45:43
   75 Jip Prince             89 Utrecht                 46:02    45:44
   76 Piet Hugen             54 Beusichem               46:04    45:38
   77 Ton Gloudemans         58 Utrecht                 46:17    46:04
   78 Kees de Koning         70 Bodegraven              46:25    46:06
   79 Mathijs Helgers        81 Utrecht                 46:26    46:01
   80 Frederik van Otterlo   84 Utrecht                 46:28    46:17
   81 Marcel de Boer         62 Soest                   46:32    46:22
   82 Funs Spiertz           65 Utrecht                 46:34    46:17
   83 Evert Driessen         85 Zeist                   46:40    46:21
   84 Jeroen Mertens         67 Baarn                   46:42    46:28
   85 Michiel van Schooten   77 Houten                  46:45    46:35
   86 Bert Heesakkers        75 Utrecht                 46:46    46:36
   87 Jan Pieterse           56 Utrecht                 47:10    46:55
   88 Frank vd Klashorst     60 Houten                  47:22    47:04
   89 Wilco Witte            63 Leusden                 47:27    47:18
   90 Daan de Bie            83 Utrecht                 47:32    47:21
   91 Arie Huibers           71 Ede Gld                 47:41    47:23
   92 Eric Cats              61 IJsselstein Ut          47:49    47:42
   93 Kees Verschoor         68 Utrecht                 47:53    47:37
   94 Jacob-Jan de Koning    69 Bodegraven              47:55    47:37
   95 Erwin Bosma            66 Bilthoven               48:01    47:48
   96 Lennart Plateringen    85 Utrecht                 48:08    47:49
   97 Dirk van de Ruit       71 Utrecht                 48:08    47:54
   98 Tjeu Otten             57 Zeist                   48:18    48:06
   99 Rinse de Valk          69 Utrecht                 48:24    48:16
  100 Joost Lensen           87 Utrecht                 48:40    48:20
  101 Dennis Koning          83 Maarssen                48:45    48:28
  102 John van Dongen           Soest                   48:47    48:37
  103 Henri van de Flier     59 Zeist                   48:49    48:35
  104 Jacob Brunekreef       51 Hellas                  48:54    48:40
  105 Rob van Eerde          61 Dutch Runners           48:59    48:44
  106 Eric de Jong           83 Utrecht                 49:13    48:50
  107 Luuk Huisman           85                         49:28    49:12
  108 Ed Geerlings           60 U-Track                 49:29    49:14
  109 Frank Kop              69 Utrecht                 49:39    49:16
  110 Ton Jongbloed          53 Lopik                   49:48    49:29
  111 Rolf Spijkerman        60 Dutch Runners           49:52    49:43
  112 Niek Spreen Brouwer    59 Hellas                  50:26    50:08
  113 Rudi de Reuver         62 Utrecht                 50:29    50:18
  114 Ron Stam               66 Zeist                   50:46    50:33
  115 Hilco Witteveen        76 Utrecht                 50:53    50:31
  116 Tijmen Henrich         92 Gouda                   50:55    50:36
  117 Siebert Knipscheer     83 Utrecht                 50:55    50:14
  118 John Knopper           64 Soest                   51:15    50:58
  119 Harry Boerma           63 Utrecht                 51:19    51:00
  120 Kasper van Oort        93 Utrecht                 51:20    50:59
  121 Michael Oostra         84 Utrecht                 51:23    51:06
  122 Gertjan de Jong        71 Utrecht                 51:36    51:13
  123 Hans Wortel            55 Zeist                   52:14    52:02
  124 Onno Keijzers          82 Arnhem                  52:23    51:59
  125 John de Boer           66 Running AP              52:26    52:05
  126 Bert Ramakers          56 Utrecht                 52:30    52:13
  127 Mark Schlebaum         75 Soest                   52:44    52:33
  128 Dick Duit                 Zeist                   52:46    52:30
  129 Alex Hoogers           80 Utrecht                 53:05    52:43
  130 Lesley Pengel          49 Amsterdam               53:43    53:24
  131 Piet Koenheim          41 Utrecht                 53:59    53:40
  132 Berrie Schuurman          Maarssen                54:01    53:46
  133 Rene de Vos            86 Rotterdam               54:22    53:58
  134 Jos Mascini            56 Amsterdam Zuidoost      54:41    54:24
  135 Karel Drexhage         49 Utrecht                 54:48    54:37
  136 Gert Mulder            56 Utrecht                 55:54    55:33
  137 Leo Nebbeling          58 Utrecht                 55:54    55:47
  138 Tomas Hanedoes         84 Utrecht                 56:54    56:31
  139 Peter Meijer           59 Den Dolder              57:00    56:45
  140 Rob de Ridder          55 Maarssen                57:05    56:52
  141 Thomas Witsenboer      82 Utrecht                 57:06    56:43
  142 Robert Jan Bijleveld   73 Vianen Ut             1:00:17  1:00:01
  143 Jack van den Hengel    66 Hellas                1:00:52  1:00:28
  144 Wim Zeltenrijch        54 Gouda                 1:00:57  1:00:44
  145 Frans van Bragt        56 Utrecht               1:01:13  1:00:49
  146 Jos van der Meijs      51 Maarssen              1:01:47  1:01:28
  147 Henk Helmes            40 Nunspeet              1:04:15  1:03:50
                                                             
      MSEN, 5 KM WEDSTRIJD                                   
    1 Lars Cazander             Huis ter Heide Ut       16:29
    2 Rene Hage              82 Loopgroep Aart Stigt    16:32
    3 Nathan Baele           88 Hellas                  16:36
    4 Bernhard Harn          92 VAV                     16:38
    5 Stefan Leeflang        81 BAV                     16:41
    6 Ronald van den Heuvel  82 Hellas                  16:50
    7 David Helfferich       81 Hellas                  17:02
    8 Camiel Kruiswijk       90 BAV                     17:08
    9 Sven van Munster       87 Haag Atletiek           17:27
   10 Hans de Jong           86 BAV                     18:25
   11 Thomas Luttikhold      90 U-Track                 18:32
   12 Stijn Boode            80 Utrecht                 18:58
   13 Ruben van Kooten Nieke 93 Loopgroep Aart Stigt    19:42
                                                             
      M35, 5 KM WEDSTRIJD                                    
    1 Rik Wolswinkel         77 Altis                   16:41
    2 Jaap Vink              76 Phoenix                 16:48
    3 Emiel Pieterse         77 avVN                    17:19
    4 Sake Timmermans           Loopgroep Aart Stigt    19:36
    5 Paul de Vries          75 Fit                     20:40
                                                             
      M45, 5 KM WEDSTRIJD                                    
    1 Hans Kruis             63 Hellas                  17:48
    2 Jan Willem Nieboer     67 Altis                   18:27
    3 Kees van Zantwijk      68 Hellas                  18:55
    4 Giovanni Dhondt        67 Hellas                  19:28
    5 Hans Pieterse          69 Altis                   19:52
    6 Marcus Bruin              Nieuwegein              20:39
    7 Cees van Wengerden     60 Hellas                  20:59
    8 Eddy Halter               Phoenix                 26:59
                                                             
      M55, 5 KM WEDSTRIJD                                    
    1 Henk Jan Kamerbeek     59 Triathlon               22:59
    2 Wim van Teutem         51 Phoenix                 24:32
    3 Herman Lenferink       59 Phoenix                 24:36
    4 Bertus van Kommer      51 Leusden                 29:04
    5 Johan van Santen       53 avVN                    30:40
                                                             
      VSEN, 5 KM WEDSTRIJD                                   
    1 Krista Bruns           88 Phoenix                 20:26
                                                             
      V35, 5 KM WEDSTRIJD                                    
    1 Marije Witsenboer      77 Fit                     22:05
                                                             
      V55, 5 KM WEDSTRIJD                                    
    1 Karin Muzerie          60 Phoenix                 24:49
                                                             
      VREC, 5 KM  RECREATIE                                  
    1 Nesrine Leene          83 Vleuten                 20:29
    2 Crystel Gijsberts      87 Utrecht                 23:02
    3 Judith Enting          84 Utrecht                 23:32
    4 Gemma van der Kamp     84 Phoenix                 23:47
    5 Leonie van Grieken        Utrecht                 24:16
    6 Tessa Tijbosch         83 Utrecht                 24:18
    7 Joanne van Beveren     80 Amersfoort              24:44
    8 Janna van Iersel       85 Utrecht                 24:56
    9 Bente Adriaens         84 Utrecht                 25:18
   10 Dasy Devente              Julianaparkgroep        25:24
   11 Josette Kempen         86 Utrecht                 25:44
   12 Yvonne Korpershoek        Utrecht                 25:44
   13 Joanne Hoornweg        64 Utrecht                 26:56
   14 Carin Jacobs           84 Hellas                  26:59
   15 Elisabeth Peters       85 Utrecht                 27:02
   16 Wilma Berends          60 Utrecht                 27:07
   17 Esther Havekes         85 Utrecht                 27:17
   18 Rini van Blokland      64 Utrecht                 27:21
   19 Nicole Lucas              Utrecht                 27:38
   20 Josephine van Looveren 83 Hilversum               27:54
   21 Cynthia Vos            53 Utrecht                 28:01
   22 Sabine Houwen          86 Utrecht                 28:10
   23 Margie van Loon           Utrecht                 28:16
   24 Jose de Vries          60 Utrecht                 28:16
   25 Karin Kenter           87 De Bilt                 28:46
   26 Arjanne van Mourik     73 Utrecht                 29:04
   27 Inge de Laat - Voskuil 82 Amersfoort              29:43
   28 Liesbeth Koenhein         Houten                  30:17
   29 Liesbeth Niessen          Utrecht                 30:34
   30 Karin Brakker          79 Utrecht                 30:50
   31 Eveline Mos            81 Utrecht                 31:31
   32 Alies Oplaat           66 Vinkeveen               31:34
   33 Michelle Hendriks      66 Utrecht                 32:21
   34 Jolanda de Koning      71 Bodegraven              37:00
                                                             
      MREC, 5 KM  RECREATIE                                  
    1 Leslie Molag                                      17:08
    2 Jeroen van Daalen      86 Duiven                  18:35
    3 Sietze Smit            78 Atverni                 18:37
    4 Piet van Tuijl         68 Utrecht                 18:39
    5 Randy Broers           82 Hellas                  18:48
    6 Daan van der Hoek      85 Utrecht                 19:01
    7 Dave Dam                  Utrecht                 19:02
    8 Martijn van Dam        77 Leiden                  19:04
    9 Marcel Hertogh         62 Bilthoven               19:22
   10 Patrick Witte          88 Ede Gld                 19:25
   11 Gert-Jan Oosterveen    84 Utrecht                 19:43
   12 Thomas Sijtsma            Utrecht                 19:44
   13 Dennis Rijnbeek           Huis ter Heide Ut       19:44
   14 Milan Verheugen        98 Arnhem                  19:45
   15 Aartjan van Pelt       64 Phoenix                 19:56
   16 Eric van Rooijen                                  20:00
   17 Wouter van den Berg    75 Nieuwegein              20:09
   18 Roderik van de Kamp       Utrecht                 20:15
   19 Michiel Reneerkens     78 Utrecht                 20:20
   20 Jasper Keizer          91 Utrecht                 20:20
   21 Ingmar Brouwer         64 Loopgroep Athletic P    20:36
   22 Gerbrand van Ommen     77 Nieuwegein              20:37
   23 Richard van 't Veld    84 Utrecht                 20:50
   24 Paul Stalenhoef        71 Bodegraven              20:51
   25 Peter Biesnaar            Scherpenzeel Gld        20:54
   26 Govert van Eeten       75 Utrecht                 20:55
   27 Koos Meinsma              Velp Gld                21:16
   28 Bart van Zanten        64 Hilversum               21:20
   29 Loc Le                 77 Utrecht                 21:32
   30 Joost Korsten          74 Baarn                   21:34
   31 Peter Kuijper          66 Maarssen                22:07
   32 Ger Verweg                Utrecht                 22:11
   33 Maarten Oostveen       98 Utrecht                 22:35
   34 Michiel Bakker         77 Utrecht                 22:43
   35 Floris Weijs           87 Utrecht                 22:52
   36 Henk-Jan Wieberdink    85 Ermelo                  22:52
   37 Mischa Pranger         77 Phoenix                 23:00
   38 John Smit                 Maarssen                23:01
   39 Martijn Derksen        90 Utrecht                 23:08
   40 Michiel de Jong        68 Baarn                   23:15
   41 Michiel Faber          89 Utrecht                 23:41
   42 Marcel van Harn           Arnhem                  23:48
   43 B. Linnekamp              Maarssen                23:56
   44 Marc Greeve               Utrecht                 24:11
   45 Jaques Lezer              Huizen                  24:34
   46 Jan Vink                  Leiden                  24:51
   47 Leon van Lint          88 Hellas                  25:16
   48 Bas van Hout           81 Utrecht                 26:03
   49 Ardjan Kraakman        69 Gouda                   26:03
   50 Dominick Hoogeboom     89 Wijk bij Duurstede      26:13
   51 Hugo Gerrets           83 De Meern                26:38
   52 Mark van der Kamp      78 Asperen                 27:02
   53 Vincent Janssen        63 Utrecht                 27:48
   54 Paul Brandsma             Amersfoort              27:51
   55 Peter Hingstman           Houten                  28:00
   56 Bas Egging             83 Nijkerk Gld             29:41
   57 Ruben Bos              79 Amersfoort              29:41
   58 Pim Vendrig            85 Utrecht                 29:42
   59 Levi Stoffels          95 Utrecht                 30:31
   60 Jaap van den Berg      44 Utrecht                 37:39
                                                             
      VREC, 3 KM RECREATIE                                   
    1 Suzy Richmond             Julianaparkgroep        16:43
    2 Wilda Stek                Julianaparkgroep        18:46
    3 Nicolette Verburg         Julianaparkgroep        19:00
    4 Thuy-Vy Nguyen            Julianaparkgroep        19:26
    5 Lies Schopmeijer          Julianaparkgroep        19:28
    6 Marlous Harreveld         Julianaparkgroep        19:39
    7 Hienke Alberts            Julianaparkgroep        19:40
                                                             
      MREC, 3 KM RECREATIE                                   
    1 Roderick de Lange         Julianaparkgroep        15:24

                            voorlopige uitslag