STAND - ZOMERAVONDCUP 2019 - KLASSEMENT 10 KM WEDSTRIJD
06-06-2019 12:19                                                     Pag: 1

Categ  Plts  StNr   Naam                       Vereniging/Plaats     GbJr  16 apr  7 mei   22 mei  5 jun   
-----  ----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------- ------- ------- -------  --------
Msen      1    181  Cameron Milne              Utrecht               1993    31:18   31:02           31:16   1:33:36
          2    177  Bas Stigter                Kudelstaart           1986    31:30   31:57           31:34   1:35:01
          3    121  Bart Zomer                 Utrecht               1987    34:53   35:04   34:38           1:44:35
          4    153  Fokko Smedema              Utrecht               1987    38:02   38:08   40:55   40:40   1:56:50
          5    127  Jesse van Elzelingen       Utrecht               1993    39:23   39:19           38:14   1:56:56
          6     66  Jaco Spiering              Eemnes                1985    39:02   38:43   39:34   39:36   1:57:19
          7    161  Lars Cazander              Utrecht               1992    31:58                             31:58
          8     23  Thijs Smudde               Zeist                 1995                            38:10     38:10
          9    199  Yannick Speetjens          Utrecht               1996            42:34                     42:34

M35       1    137  Imo Muller                 Utrecht               1980    33:31   33:29           33:46   1:40:46
          2     51  Sander Looymans            Kockengen             1980    35:32   35:04   35:08   35:49   1:45:44
          3     22  Merijn de Ruijter van Ste  Utrecht               1983    36:29           36:02   35:45   1:48:16
          4     27  Pim Veldhuijzen            Woerden               1982    39:15   38:53           40:19   1:58:27
          5    179  Hans Hoorweg               Utrecht               1980    39:52   39:24   39:32           1:58:48
          6     84  Ad Sluijter                Utrecht               1981    33:20   32:38                   1:05:58
          7     80  Wout van Dijk              Utrecht               1983    37:08                   36:48   1:13:56
          8    131  Jaap Sonnenberg            Baarn                 1982    39:06                             39:06

M40       1     35  Maarten Almekinders        Soest                 1974    35:03   35:09   34:43           1:44:55
          2    140  Florian Hupkes             Utrecht               1975            35:53   35:35   35:44   1:47:12
          3    185  Boudewijn Emo              Nieuwegein            1979    37:21   36:39   36:41   37:27   1:50:41
          4     72  Stefan Zegers              Utrecht               1978    37:55   37:13           36:54   1:52:02
          5    136  Paul vd Voort vd Kleij     De Meern              1978    39:12   38:04   38:06   37:56   1:54:06
          6    103  Jacko de Kort              Woerden               1974            38:38   39:04   44:33   2:02:15
          7    133  Ronald Van Doorn           Utrecht               1977            40:40   42:58   41:23   2:05:01
          8    129  Falco van Dijck            Vleuten               1975    37:48                   35:48   1:13:36
          9    197  Gideon Habtah              Houten                1976            36:35   37:26           1:14:01
         10    128  Koen Overmars              De Bilt               1976    36:37                             36:37

M45       1    122  Herman Verra               Hilversum             1970    36:60   36:38   37:44   37:26   1:51:04
          2    184  Boudewijn Happé            Nieuwegein            1969    38:50   38:08   38:39   37:48   1:54:35
          3     30  Erik den Oude              Soest                 1972    39:46   39:14   39:25   41:40   1:58:25
          4    115  Zefanja de Feijter         Woerden               1970    39:60   39:25   40:59   44:32   2:00:24
          5    124  Wouter Verboon             Woerden               1969    44:58   44:26   45:13   44:33   2:13:57
          6     69  Robbie van Dijk            IJsselstein Ut        1972    40:02   39:44                   1:19:46
          7     92  Alex van den Berg          Zoetermeer            1971            41:57   40:43           1:22:40

M50       1     97  Eric Korver                Nieuwegein            1969    36:10           36:32   36:44   1:49:26
          2     70  Ronald de Roos             Austerlitz            1965            36:44   37:39   37:41   1:52:04
          3    170  Maarten de Bree            Nieuwegein            1968    40:01           39:31   39:03   1:58:35
          4    190  Remko Klijn                Loenen aan de Vecht   1967    40:03           39:55   39:53   1:59:51
          5     94  Bart van Zanten            Hilversum             1964    41:04   40:52           41:45   2:03:41
          6     62  Martin van Solinge         Utrecht               1968    42:34   42:22   41:58           2:06:54
          7    178  André Meixner              Wijk bij Duurstede    1968    42:39   42:19   42:51   42:52   2:07:49
          8     29  Leendert de Vos            Nieuwegein            1966    48:30   47:31   49:35           2:25:36
          9    104  Kees van Zantwijk          Utrecht               1968    39:26           40:27           1:19:53
         10    132  Richard Voorintholt        Soest                 1965            42:40           43:60   1:26:40
         11    182  Janwillem Nieboer          Amersfoort            1967    40:01                             40:01
         12     25  Jos Bloem                  Soest                 1966                    40:49             40:49

STAND - ZOMERAVONDCUP 2019 - KLASSEMENT 10 KM WEDSTRIJD 06-06-2019 12:19 Pag: 2 Categ Plts StNr Naam Vereniging/Plaats GbJr 16 apr 7 mei 22 mei 5 jun ----- ---- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------- ------- ------- ------- -------- M55 1 39 Rene Rensen Utrecht 1962 39:58 39:60 40:19 2:00:17 2 13 Ernst Dörfel De Bilt 1962 43:29 42:30 42:25 2:08:24 3 100 Lex Boot Zeewolde 1962 45:50 43:53 45:21 46:07 2:15:04 4 67 Harry Boxhoorn Zeist 1961 47:50 47:35 48:30 2:23:55 5 149 Adriaan Oprins Utrecht 1963 45:14 44:33 1:29:47 M60 1 173 Jose Manuel Utrecht 1957 40:54 39:56 39:58 2:00:48 2 141 Ed Baks Nieuwegein 1959 42:16 42:09 42:08 2:06:33 3 143 Jos ter Brake Nieuwegein 1955 42:27 42:25 42:26 43:05 2:07:18 4 89 Arthur Verstraete Houten 1954 44:40 43:41 44:40 2:13:01 5 163 Peter de Groot Soest 1954 45:39 43:30 44:37 2:13:46 6 114 Rob A. Stofberg Zegveld 1957 46:36 46:04 47:11 2:19:51 7 200 Sjaak Vervuurt Utrecht 1958 49:21 48:59 1:38:20 8 16 Edgar Cukier Soest 1956 51:06 49:34 1:40:40 M65 1 45 Theo Noij Mijdrecht 1953 47:21 45:48 46:40 47:16 2:19:44 2 98 Jacob Brunekreef Utrecht 1951 46:58 46:43 48:17 2:21:58 3 146 Leks van der Horst Zeist 1951 47:25 47:19 47:52 47:32 2:22:16 4 106 Leo van den Hoven Linschoten 1953 51:08 50:25 50:57 52:31 2:32:30 5 26 Rob Plijnaar Groenekan 1951 52:59 53:43 54:21 2:41:03 6 123 Hans Oostindiën Baarn 1946 54:15 53:59 54:15 54:33 2:42:29 7 31 Harry Vredendaal Nieuwegein 1947 45:60 45:60 8 154 Wim van Ravenhorst Achterveld 1951 47:17 47:17 Vsen 1 167 Hannah Oldroyd 's-Gravenhage 1987 36:27 36:06 37:01 36:49 1:49:22 V35 1 33 Simche Heringa Utrecht 1981 42:12 42:54 43:28 2:08:34 2 34 Vivianne Steegstra Nieuwegein 1981 40:58 42:09 1:23:07 V40/V45 1 113 Femke Boddeke-Vossepoel Utrecht 1971 40:34 40:35 40:24 41:02 2:01:33 2 126 Josette Voskuilen De Meern 1974 44:51 44:34 46:15 2:15:40 3 120 Astrid van Tol Haarzuilens 1970 45:42 45:27 48:40 45:18 2:16:27 4 144 Patricia Schreurs Utrecht 1976 36:57 37:46 1:14:43 V50/V55 1 102 Conny de Soeten Utrecht 1960 48:46 49:45 49:46 2:28:17 2 176 Hilda Brak Zegveld 1965 49:58 49:23 49:47 50:44 2:29:08 V60 1 73 Gerrie Oude Soest 1952 48:16 48:49 47:55 2:25:00 2 125 Ellie Streppel Utrecht 1954 49:32 49:14 49:18 2:28:04
STAND - ZOMERAVONDCUP 2019 - KLASSEMENT 10 KM RECREATIE 06-06-2019 12:19 Pag: 3 Categ Plts StNr Naam Vereniging/Plaats GbJr 16 apr 7 mei 22 mei 5 jun ----- ---- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------- ------- ------- ------- -------- Mrec 1 47 Marijn van der Meer Utrecht 1985 36:45 36:20 36:01 39:05 1:49:06 2 152 Jaap Norbruis Utrecht 1988 36:53 36:16 36:18 38:51 1:49:27 3 12 Remco van Beek Zeist 1974 38:03 37:12 37:07 37:23 1:51:42 4 134 Jurjen Boog Utrecht 1988 37:09 37:45 37:53 1:52:47 5 191 Sietse Weerkamp Utrecht 1986 38:56 37:51 36:15 1:53:02 6 198 Damon Vespoucz Utrecht 1986 37:39 38:38 38:13 1:54:30 7 195 Wobbe van der Meulen Driebergen-Rijsenbur 1971 38:16 38:56 39:24 1:56:36 8 119 Patrick van Bladel Amersfoort 1979 39:07 38:46 38:44 39:34 1:56:37 9 168 Casper van Schuppen Utrecht 1990 39:19 38:26 39:18 39:33 1:57:03 10 82 Eric van Rooijen Utrecht 1983 42:32 40:57 40:33 40:34 2:02:04 11 157 Richard Vis Utrecht 1990 42:58 41:09 39:52 41:20 2:02:21 12 107 Stefan de Vos Bodegraven 1987 42:26 41:37 40:43 40:24 2:02:44 13 48 Thomas van Wageningen Utrecht 1989 44:53 42:02 40:45 41:23 2:04:10 14 63 Cornelis Richter Utrecht 1981 43:18 41:59 41:11 42:16 2:05:26 15 147 Edwin Sterk Gouda 1989 42:43 41:53 41:19 43:12 2:05:55 16 88 Tom Bettelheim Utrecht 1989 44:06 42:08 42:18 41:60 2:06:26 17 95 Jurriaan Keijsers Utrecht 1993 42:37 42:59 42:39 41:18 2:06:34 18 194 Ronald van Rooijen Bilthoven 1979 42:30 42:34 42:60 2:08:04 19 138 Rik Niks Amersfoort 1984 46:54 41:30 41:41 45:12 2:08:23 20 9 Sjerp van der Ploeg Utrecht 1963 43:10 43:11 43:16 2:09:37 21 81 Jelle Walther Utrecht 1966 44:20 44:16 43:54 43:33 2:11:43 22 139 Yannick Balk Utrecht 1988 44:35 43:27 43:49 2:11:51 23 1 Alain van Hoof Gouda 1967 44:48 43:59 43:45 44:59 2:12:32 24 156 Ronald op der Heijde Bunschoten-Spakenbur 1967 43:24 44:16 45:40 2:13:20 11 Peter de Wit Zeist 1968 44:48 44:21 44:29 44:30 2:13:20 26 46 Mitchel Noijen Eindhoven 1991 44:42 44:34 44:26 2:13:42 27 83 Giacomo Invernizzi De Meern 1973 45:24 44:12 44:48 44:60 2:14:00 28 37 Martijn Pepping Utrecht 1988 44:30 48:56 44:27 45:15 2:14:12 29 172 Tijmen Henrich Gouda 1992 45:45 45:02 44:40 2:15:27 30 187 Jeroen Geurtsen Vleuten 1980 44:49 45:48 47:26 45:60 2:16:37 31 105 Frank Kap Utrecht 1969 47:32 45:27 45:45 45:51 2:17:03 32 86 Vincent Luijnenburg Utrecht 1983 47:30 46:06 44:25 2:18:01 33 110 Kasper van Oort Utrecht 1993 47:03 46:32 46:40 45:32 2:18:44 34 96 Cor van de Bilt Nieuwegein 1964 46:09 45:27 47:19 2:18:55 35 40 Dimitri van der Ark Werkhoven 1970 47:41 48:08 46:47 47:38 2:22:06 36 76 Marcel Claessens Zeist 1962 47:36 47:22 47:11 47:34 2:22:07 37 130 Ron Stam Zeist 1966 49:42 48:46 48:34 48:26 2:25:46 38 93 Hans Thomeer Utrecht 1978 51:03 49:20 47:27 2:27:50 39 24 Cees Van der Lee Wijk bij Duurstede 1959 49:42 51:26 49:45 48:46 2:28:13 40 175 Dirk Smit Soest 1959 49:56 49:27 49:36 2:28:59 41 14 Ed Geerlings Utrecht 1960 50:20 50:59 50:29 50:36 2:31:25 42 162 Ad Smits Soest 1958 51:20 50:47 52:12 52:02 2:34:09 43 174 Ashok Jodha Amsterdam 1959 51:31 50:54 52:39 2:35:04 44 57 Kees Booij Zeist 1964 52:36 50:30 52:33 2:35:39 45 116 Peter van Houten Utrecht 1961 53:26 54:01 53:10 2:40:37 46 150 Evert Manders Utrecht 1999 36:13 35:38 1:11:51 47 87 Wiecher Elkink Zeist 1986 38:25 38:42 1:17:07 48 166 Tom Ostlender Utrecht 1992 40:25 39:35 1:20:00 49 10 Frank Diependaal Utrecht 1985 43:10 42:11 1:25:21 50 180 Joris Vernooij Utrecht 1991 42:39 44:18 1:26:57
STAND - ZOMERAVONDCUP 2019 - KLASSEMENT 10 KM RECREATIE 06-06-2019 12:19 Pag: 4 Categ Plts StNr Naam Vereniging/Plaats GbJr 16 apr 7 mei 22 mei 5 jun ----- ---- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------- ------- ------- ------- -------- 51 186 Geert Ramakers Bunnik 1966 43:44 43:35 1:27:19 52 64 Merijn Rutte Utrecht 1990 44:16 44:06 1:28:22 53 59 Louk van Looveren Utrecht 1988 44:38 43:56 1:28:34 54 17 Adri Henrich Gouda 1962 44:39 44:24 1:29:03 55 90 Maarten Bakker Utrecht 1983 45:32 44:11 1:29:43 56 109 R. van de Hoef Odijk 1960 46:35 46:13 1:32:48 57 58 Richard de Groot IJsselstein Ut 1988 46:18 46:45 1:33:03 58 135 Wouter van Beerschoten Utrecht 1992 43:22 49:47 1:33:09 59 77 Wim Vermeulen De Bilt 1971 50:23 47:48 1:38:11 60 145 Harry Boerma Utrecht 1963 50:58 48:23 1:39:21 61 91 Hilco Witteveen Utrecht 1976 50:26 52:59 1:43:25 62 117 Michiel Noordanus Utrecht 1964 52:24 51:11 1:43:35 63 108 Hans Wortel Zeist 1955 52:28 52:26 1:44:54 64 165 Hessel Schaaf Utrecht 1989 39:49 39:49 65 43 Bart van de Ven Zeist 1976 43:41 43:41 66 41 Folkert Naeff Bunnik 1966 43:43 43:43 67 15 Theo vd Beek Soest 1958 44:03 44:03 68 169 Remy Elderman Utrecht 1984 46:04 46:04 69 85 Ben Keller Leersum 1959 46:14 46:14 70 71 Sven van Schaik Utrecht 1992 46:49 46:49 71 188 Marko Phernambucq Utrecht 1979 48:45 48:45 72 28 Siebert Knipscheer Utrecht 1983 49:10 49:10 73 118 Alfib Nijsse Driebergen-Rijsenbur 1976 49:43 49:43 74 74 Michael Oostra Utrecht 1984 52:36 52:36 Vrec 1 183 Kim Timmins Utrecht 1993 41:19 44:14 41:60 2:07:33 2 196 Nienke Wolfs-Hoeksema Soest 1974 42:54 43:53 43:37 2:10:24 3 2 Astrid Heida Zeist 1996 44:17 42:58 43:25 2:10:40 4 164 Renee Kuijer Utrecht 1991 44:59 44:02 44:28 2:13:29 5 192 Jitske Aans Utrecht 1989 47:19 45:44 46:16 45:41 2:17:41 6 5 Myrthe Lamme Utrecht 1992 48:29 47:44 45:48 44:22 2:17:54 7 151 Rijnvis Cranenbroek Soest 1978 46:58 46:08 45:28 2:18:34 8 65 Anneke Mijnhardt Zeist 1973 48:01 48:13 48:35 2:24:49 9 111 Céline van Oort Utrecht 1988 49:48 49:01 49:36 49:47 2:28:24 10 159 Maaike Grevelink Utrecht 1987 50:36 49:08 49:42 2:29:26 11 4 Mirthe van Erp Utrecht 1992 50:18 51:37 51:02 49:45 2:31:05 12 158 Wendy Springer Utrecht 1990 49:56 50:50 50:55 2:31:41 13 189 Mandy de Heus Utrecht 1991 53:14 50:39 51:29 49:51 2:31:59 14 155 Eva de Vroome De Bilt 1982 51:09 51:60 49:34 2:32:43 15 193 Marieke van Dijk Utrecht 1989 50:03 52:32 51:49 51:38 2:33:30 16 44 Kim Leliveld Gouda 1993 50:52 49:44 54:05 2:34:41 17 36 Jolanda Niemantsverdriet Utrecht 1982 54:07 55:07 54:29 2:43:43 18 171 Caroline Bulthuis Utrecht 1984 57:40 54:51 56:15 55:09 2:46:15 19 79 Joyce Tross De Bilt 1971 45:15 46:14 1:31:29 20 19 Rosalieke de Wit Utrecht 1995 48:19 46:58 1:35:17 21 148 Lotte Zaaijer Zeist 1978 49:15 49:17 1:38:32 22 55 Marieke Gilbers Utrecht 1994 49:05 54:14 1:43:19 23 68 Anne Draper Alkmaar 1988 52:02 54:13 1:46:15 24 6 Pien Spoor Utrecht 1992 54:34 58:43 1:53:17 25 101 Judith de Kok Utrecht 1971 58:13 55:31 1:53:44 26 54 Laura Spijkerman Utrecht 1991 56:19 58:40 1:54:59 27 20 Tessa van der Neut Woerden 1994 46:09 46:09 28 78 Nicky Wijsen Amsterdam 1983 52:23 52:23 29 99 Anouk Vincken Utrecht 1992 54:07 54:07
STAND - ZOMERAVONDCUP 2019 - KLASSEMENT 5 KM WEDSTRIJDL 06-06-2019 12:20 Pag: 6 Categ Plts StNr Naam Vereniging/Plaats GbJr 16 apr 7 mei 22 mei 5 jun ----- ---- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------- ------- ------- ------- -------- Msen 1 1049 Alex da Conceicao Frederi Utrecht 1985 16:36 16:41 16:39 49:56 2 1019 Iker Bruggink Utrecht 2004 19:13 18:45 19:16 19:19 57:14 3 1057 Imro van Soest Utrecht 1992 16:34 16:35 33:09 4 1030 Jeroen Bakker Utrecht 1996 15:07 15:07 M35 1 1002 Wijnand Van der Bok Utrecht 1982 16:57 17:06 16:55 17:02 50:54 2 1040 Marc Boes Utrecht 1978 17:24 17:08 16:60 17:08 51:16 3 1026 Mark Eerenberg Utrecht 1982 20:08 19:35 19:46 19:53 59:14 4 1059 Vincent Veldstra De Bilt 1976 17:52 17:53 35:45 5 1053 Jeroen vd Meer Nieuwegein 1978 20:07 19:36 39:43 6 1041 Jurjen Bersee Rheden 1976 25:01 25:01 M45 1 1055 Matthieu Schenk Utrecht 1971 24:22 24:21 24:19 1:13:02 2 1054 Bernard te Boekhorst Bilthoven 1972 17:14 17:14 M55 1 1050 Bert Kamphorst Utrecht 1960 19:18 18:55 19:33 19:54 57:46 2 1047 Jan Jansen Doorn 1961 19:58 19:39 39:37 3 1022 Ton de Goijer De Bilt 1958 21:52 21:55 43:47 V35 1 1058 Chantal Berga Utrecht 1982 19:35 19:27 19:32 19:18 58:17 V45 1 1012 Christel Breton-Verberk Driebergen-Rijsenbur 1973 25:15 25:20 24:60 1:15:35 STAND - ZOMERAVONDCUP 2019 - KLASSEMENT 5 KM RECREATIEL 06-06-2019 12:20 Pag: 7 Categ Plts StNr Naam Vereniging/Plaats GbJr 16 apr 7 mei 22 mei 5 jun ----- ---- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------- ------- ------- ------- -------- Mrec 1 1048 Tobias Bakker Nijmegen 1978 17:21 16:43 16:51 16:48 50:22 2 1045 Ruben van Eijk Utrecht 1988 18:15 18:06 18:10 18:07 54:23 3 1000 Kevin Ockeloen Utrecht 1987 18:16 18:23 18:49 18:14 54:53 4 1029 Coen Sweers Utrecht 1998 19:28 19:15 19:32 18:55 57:38 5 1031 Chung Hwa Chao Utrecht 1987 19:34 19:18 19:23 19:01 57:42 6 1021 Eric Christiaan Houten 1990 19:56 19:34 19:22 19:15 58:11 7 1017 Roeland Bentvelzen Utrecht 1982 19:38 19:13 19:24 58:15 8 1010 Kees Prins Sliedrecht 1982 21:17 20:39 20:34 20:19 1:01:32 9 1060 Fred Inklaar Utrecht 1967 20:35 20:31 20:32 1:01:38 10 1037 Gerben de Graaf Utrecht 1973 20:37 20:36 20:39 1:01:52 11 1061 Dave Harmsworth Utrecht 1978 20:50 20:39 20:31 20:43 1:01:53 12 1009 Ronald Tukker Gorinchem 1974 22:34 22:05 22:42 22:07 1:06:46 13 1044 Joost Sanderse Utrecht 1982 24:47 22:46 22:51 21:16 1:06:53 14 1007 Michiel Faber Utrecht 1989 22:34 22:32 22:34 22:03 1:07:09 15 1036 Paul Wouters Utrecht 1978 24:20 23:38 23:30 23:05 1:10:13 16 1025 Krijn Spaapen Utrecht 2002 25:25 24:04 24:16 24:04 1:12:24 17 1015 Roy Sijgers Utrecht 1969 19:52 33:02 19:36 1:12:30 18 1014 Vincent Janssen Utrecht 1963 26:55 26:13 26:54 27:08 1:20:02 19 1024 Joost Spaapen Utrecht 1970 27:29 27:22 28:31 27:05 1:21:56 20 1008 Jp van Beerschoten Maartensdijk 1958 34:49 36:04 34:42 1:45:35 21 1043 Martin Horstynck Utrecht 1958 20:58 21:15 42:13 22 1013 Peter Hingstman Houten 1952 28:47 28:17 57:04 23 1062 Kristiaan de Vries Utrecht 1984 19:19 19:19 24 1003 Ben Morgan Utrecht 1990 20:50 20:50 25 1006 Pim Vendrig Utrecht 1985 21:39 21:39 26 1028 Paul van Reeuwijk Zeist 1973 23:02 23:02 27 1001 Mike Osnabrugge Utrecht 1989 23:52 23:52 28 1004 Mark Schurink Utrecht 1991 24:27 24:27 Vrec 1 1056 Daphne Maas Utrecht 1995 21:24 20:42 20:35 20:33 1:01:50 2 1039 Wanda Sloos Nieuwegein 1980 22:39 22:03 22:28 1:07:10 3 1052 Willemieke Visscher Utrecht 1993 24:55 24:30 24:04 1:13:29 4 1032 Hubertine Hingstman Houten 1953 24:42 25:16 25:21 1:15:19 5 1016 Jolanda van Ginkel Utrecht 1986 26:12 25:29 25:27 1:17:08 6 1046 Carina van Roekel Utrecht 1980 26:07 25:53 26:20 26:09 1:18:09 7 1011 Eva Boerboom-Schuurmans Odijk 1983 26:59 27:10 27:34 1:21:43 8 1033 Barbara Donker Zeist 1973 27:36 27:55 27:47 1:23:18 9 1027 Hellen Winkelmolen Utrecht 1974 29:32 28:60 27:56 27:17 1:24:13 10 1042 José Smits Soest 1961 29:52 29:60 30:53 30:35 1:30:27 11 1035 Sharon Welgraven Utrecht 1992 27:54 28:30 56:24 12 1020 Saskia Poen Woerdense Verlaat 1982 31:30 32:28 1:03:58 13 1038 Merel Goedkoop Utrecht 1999 21:03 21:03 14 1034 Judith van Beek Utrecht 1993 24:32 24:32 voorlopige uitslag