HELLAS UTRECHT, ZOMERAVONDCUP  2017
                   ZOMERAVONDCUP - EINDKLASSEMENT 10 KM WEDSTRIJD
09-06-2017 12:49                                                     Pag: 1

Categ  Plts  StNr   Naam                       Vereniging/Plaats     GbJr  18 apr  9 mei   24 mei  7 jun   
-----  ----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------- ------- ------- -------  --------
Msen      1    922  Lars Cazander              Huis ter Heide Ut     1992    33:09   32:58           32:19   1:38:26
          2    904  Lesley van Almkerk         Utrecht               1994    33:29   33:02   32:59   32:25   1:38:26
          3    834  Nathan Bade                Utrecht               1988    34:20   34:26   38:31           1:47:17
          4    843  Hans de Jong               Baarn                 1986    38:48           40:16   39:18   1:58:22
          5    925  Rein de Groot              's-Gravenhage         1987    39:09                             39:09
          6    813  Pim Veldhuijzen            Woerden               1982    39:27                             39:27

M35       1*   940  Maarten van Ommen          Utrecht               1980    33:31   33:13   34:40           1:41:24
          2    923  Stefan Leeflang            Baarn                 1981    35:21   34:48           36:23   1:46:32
          3    753  Kenneth Sarmaat            's-Gravenhage         1979    37:03   36:33   37:25   37:11   1:50:47
          4    772  Paul vd Voort vd Kleij     De Meern              1978    38:48   38:45   39:24   39:01   1:56:34
          5    916  Henk Ruiter                Amersfoort            1980    37:28   42:33           37:03   1:57:04
          6    915  Bas de Bruin               Soest                 1981    39:60   39:24           41:30   2:00:54
          7    755  Cees Pierik                Bilthoven             1978    44:25   43:51   45:59   43:59   2:12:15
          8    931  Erik Wolsing               Rhenen                1980    36:28   36:45                   1:13:13
          9    752  Maarten van Vulpen         Odijk                 1981                    37:35   37:27   1:15:02
         10    911  Imo Muller                 Utrecht               1980    34:38                             34:38
         11    962  Klaas Krester              Utrecht               1982                            40:35     40:35

M40       1    794  Vincent Veldstra           De Bilt               1976    35:33           36:11   36:05   1:47:49
          2*   814  Falco van Dijck            Vleuten               1975    36:22   36:26           36:48   1:49:36
          3    885  Maarten Almekinders        Soest                 1974    36:30   36:29   36:52   36:50   1:49:49
          4    792  Martin Stolk               Soest                 1972    36:29           38:11   37:10   1:51:50
          5    898  Florian Hupkes             Utrecht               1975    37:48           37:49   37:06   1:52:43
          6    895  Jacko de Kort              Woerden               1974    39:49   38:60   40:38   40:01   1:58:50
          7    827  Ronald van Doorn           Utrecht               1977    43:07   42:37   43:18           2:09:02
          8    838  Edwin Bleijenbergh         Maarssen              1975    42:33           44:08   43:10   2:09:51
          9    770  Erik den Oude              Soest                 1972    38:03                   40:23   1:18:26
         10    784  Bas Groot Hulze            Vleuten               1976    44:28   43:42                   1:28:10
         11    955  Jasco Hillenaar            Utrecht               1973                            56:24     56:24

M45       1    906  Herman Verra               Hilversum             1970    36:32   36:23   37:34   37:38   1:50:29
          2    936  John van Dijk              Amstelhoek            1969            37:07   36:57   36:58   1:51:02
          3    930  Peter van den Broek        Werkhoven             1967    39:40   39:23   39:20   38:47   1:57:30
          4    929  Zefanja de Feijter         Woerden               1970    41:03   39:53   39:41   40:48   2:00:22
          5    839  Martin van Solinge         Utrecht               1968    40:54           42:56   41:53   2:05:43
          6    845  Wouter Verboon             Woerden               1969    44:11   43:55   44:54   44:20   2:12:26
          7    781  Eric Korver                Nieuwegein            1969    35:30           37:04           1:12:34
          8    921  Arjan Bogaard              Vleuten               1968    39:14   38:23                   1:17:37
          9    959  John van Rijk              Amstelhoek            1969                            36:58     36:58
         10    939  Nico Kappen                Woerden               1969            40:52                     40:52
         11    953  Raino Haverink             Vleuten               1971                            43:01     43:01

M50       1    924  Gertjan te Dorsthorst      Vleuten               1965    37:50   38:20           40:13   1:56:23
          2    764  Jos Bloem                  Soest                 1966    42:22   39:60   40:19   39:46   2:00:05
          3    762  Rene Rensen                Utrecht               1962    39:42           42:17   40:57   2:02:56
          4    756  Ernst Dörfel               De Bilt               1962    43:22           42:52           1:26:14
          5    864  Marcel van der Kuil        Den Dolder            1966    46:13   46:16                   1:32:29
          6    865  Peter Wijn                 Utrecht               1967            38:12                     38:12
          7    856  Richard Voorintholt        Soest                 1965            41:46                     41:46

* Gewijzigd t.o.v. voorlopige uitslag 7 juni. Toegekende prijzen blijven onveranderd.

HELLAS UTRECHT, ZOMERAVONDCUP 2017 ZOMERAVONDCUP - EINDKLASSEMENT 10 KM WEDSTRIJD 09-06-2017 12:49 Pag: 2 Categ Plts StNr Naam Vereniging/Plaats GbJr 18 apr 9 mei 24 mei 7 jun ----- ---- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------- ------- ------- ------- -------- 8 901 Florian Koopmans Driebergen-Rijsenbur 1967 43:14 43:14 9 963 Aartjan van Pelt Utrecht 1964 43:25 43:25 M55 1 919 Manuel da Conceicao Frede Utrecht 1957 39:34 40:15 39:53 1:59:42 2 880 Hans Rawee Amersfoort 1960 40:33 41:43 41:43 2:03:59 3 801 Roger Hochstenbach Soest 1959 42:21 43:27 43:22 2:09:10 4 869 Sjaak Vervuurt Utrecht 1958 44:05 44:37 43:48 2:12:30 5 825 Rob A. Stofberg Zegveld 1957 46:23 46:25 47:36 47:34 2:20:22 6 927 Nico Landman Utrecht 1958 52:21 48:44 1:41:05 7 920 Anton Kiewiet Utrecht 1962 40:59 40:59 M60 1 899 Jos ter Brake Nieuwegein 1955 41:42 42:23 43:01 2:07:06 2 858 Peter de Groot Soest 1954 43:32 43:07 43:51 2:10:30 3 812 Arthur Verstraete Houten 1954 44:25 44:49 45:27 2:14:41 4 765 Gerrit Spijker Den Dolder 1954 59:40 59:40 M65 1 881 Leks van der Horst Zeist 1951 46:19 46:52 47:19 2:20:30 2 831 Jacob Brunekreef Utrecht 1951 49:06 49:35 48:51 2:27:32 3 878 Koos Rademaker Amersfoort 1945 49:44 48:17 49:41 2:27:42 4 836 Hans Oostindiën Baarn 1946 53:59 54:33 53:57 2:42:29 5 771 Cor Dorrestijn Zeist 1941 1:00:53 1:10:47 1:13:45 1:02:21 3:14:01 6 819 Harry Vredendaal Nieuwegein 1947 43:15 42:46 1:26:01 7 926 Rob Plijnaar Groenekan 1951 48:52 47:25 1:36:17 Vsen 1 889 Corelien Kloek Bilthoven 1987 39:16 40:15 39:42 1:59:13 2 802 Yvette Keemink Utrecht 1989 47:23 47:01 1:34:24 3 954 Joske Fronhard Utrecht 1988 54:27 54:27 V35 1 938 Simche Heringa Utrecht 1981 40:38 41:57 40:20 2:02:55 2 937 Charlotte Montauban Barneveld 1981 42:45 44:14 43:43 2:10:42 V40 1 908 Annemieke Breukink Odijk 1974 39:31 38:56 39:06 39:03 1:57:05 2 875 Katja Duurland-van Tuijl Almere 1975 46:34 45:24 49:29 2:21:27 3 785 Christel Breton-Verberk Driebergen-Rijsenbur 1973 56:16 56:47 55:40 2:48:43 4 960 I. Dijk Utrecht 1975 56:50 56:50 V45 1 877 Femke Boddeke-Vossepoel Utrecht 1971 42:14 42:05 42:05 2:06:24 2 894 Roos Tji Utrecht 1969 41:58 42:25 43:10 43:23 2:07:33 3 846 Idelette Schuurman Bilthoven 1967 51:24 51:50 52:22 2:35:36 V50 1 886 Ruda van Zeijst IJsselstein Ut 1964 43:39 42:53 1:26:32
HELLAS UTRECHT, ZOMERAVONDCUP 2017 ZOMERAVONDCUP - EINDKLASSEMENT 10 KM RECREATIE 09-06-2017 12:50 Pag: 3 Categ Plts StNr Naam Vereniging/Plaats GbJr 18 apr 9 mei 24 mei 7 jun ----- ---- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------- ------- ------- ------- -------- Vrec 1 876 Elcke Thoonen Utrecht 1992 40:33 40:10 40:41 2:01:24 2 859 Irina van Dijk Utrecht 1993 41:37 42:48 43:21 43:06 2:07:31 3 788 Lisanne de Koster Utrecht 1988 41:55 42:11 43:42 2:07:48 4 826 Vivianne Steegstra Nieuwegein 1981 43:55 43:25 44:40 43:34 2:10:54 5 786 Joyce Tross De Bilt 1971 44:25 45:01 45:03 2:14:29 6 912 Marije Bekke Bilthoven 1984 45:44 47:07 46:46 2:19:37 7 809 Annelie Bleeker Utrecht 1989 53:36 50:55 53:54 49:08 2:33:39 8 910 Goverdien den Braven Hoogblokland 1965 51:14 50:18 52:28 2:34:00 9 751 Hubertine Hingstman Houten 1953 51:39 50:38 52:15 2:34:32 10 823 Annabel Groot Utrecht 1990 50:59 53:54 52:05 2:36:58 11 773 Annemarie Penders Utrecht 1986 54:09 52:48 56:15 2:43:12 12 883 Pauline Maas Utrecht 1986 56:29 56:42 1:01:07 57:48 2:50:59 13 759 Danielle Schroder Veenendaal 1971 45:49 46:29 1:32:18 14 776 Jitske Aans Utrecht 1989 46:56 47:14 1:34:10 15 860 Cathelijne van Stralen Utrecht 1973 49:49 49:45 1:39:34 16 863 Natascha Vale Utrecht 1970 57:14 57:04 1:54:18 17 777 Dieuwke Baas Utrecht 1981 51:23 51:23 18 783 Jeanine Florie Driebergen-Rijsenbur 1978 1:03:19 1:03:19 Mrec 1 918 Jan Schouten De Meern 1989 34:33 35:59 34:56 1:45:28 2 848 Remco van Beek Zeist 1974 37:54 37:18 37:39 37:18 1:52:15 3 868 Jarno Overweg Zeist 1979 37:28 37:17 37:31 1:52:16 4 804 Wiecher Elkink Utrecht 1986 38:17 37:44 37:22 1:53:23 5 882 Marijn van der Meer Utrecht 1985 38:21 37:54 37:24 1:53:39 6 866 Gerard de Heer Utrecht 1968 38:14 38:25 38:23 38:26 1:55:02 7 851 Lennart Nap Utrecht 1989 38:52 38:59 39:20 1:57:11 8 928 Alex van den Berg Utrecht 1971 39:56 39:35 40:47 43:34 2:00:18 9 888 Cornelis de Schipper Houten 1987 41:08 39:41 39:44 2:00:33 10 852 Mark Bakker Utrecht 1992 40:23 40:41 39:57 2:01:01 11 853 Floris van Loo Utrecht 1992 40:41 40:23 42:39 40:28 2:01:32 12 824 Edwin van Voorthuizen Maarn 1976 40:56 41:23 40:43 2:03:02 13 887 Lars Veenboer Utrecht 1975 39:33 44:26 39:27 2:03:26 14 799 Gerard Odijk Schalkwijk 1965 41:35 40:56 41:06 2:03:37 15 897 Vincent Kroese Utrecht 1980 40:48 42:41 41:22 2:04:51 16 884 Remco Weekers Utrecht 1977 41:25 42:18 42:42 2:06:25 17 803 Renz Klomberg Utrecht 1992 43:21 41:57 42:45 44:09 2:08:03 18 782 Frank vd Klashorst Houten 1960 42:37 42:52 42:43 2:08:12 19 768 Siebert Knipscheer Utrecht 1983 44:40 44:48 42:57 41:34 2:09:11 20 935 Max van Megen Utrecht 1990 42:41 41:47 45:56 2:10:24 21 822 Jelle Walther Utrecht 1966 43:08 43:19 45:05 44:16 2:10:43 22 797 Gerard van den Berg Utrecht 1968 43:14 44:29 43:30 2:11:13 23 862 Richard van Oostenbrugge Zeist 1968 43:49 42:42 45:03 2:11:34 24 778 Dirk Eidhof Utrecht 1991 43:52 44:26 46:30 44:46 2:13:04 25 849 Swen Adriaensen Utrecht 1990 45:50 43:43 47:45 45:15 2:14:48 26 795 Bart van de Ven Zeist 1976 44:38 46:13 46:27 2:17:18 27 941 Knijnenburg Utrecht 1983 44:42 47:47 44:52 2:17:21 28 879 Roy Geurs Utrecht 1962 45:39 46:08 46:47 47:11 2:18:34 29 905 Rijk van de Hoef Odijk 1960 46:46 46:40 48:03 47:05 2:20:31 30 820 Ise Douwes Utrecht 1963 47:43 47:28 45:55 2:21:06 31 902 Ton Vreman Bodegraven 1959 47:43 46:47 47:57 50:06 2:22:27
HELLAS UTRECHT, ZOMERAVONDCUP 2017 ZOMERAVONDCUP - EINDKLASSEMENT 10 KM RECREATIE 09-06-2017 12:50 Pag: 4 Categ Plts StNr Naam Vereniging/Plaats GbJr 18 apr 9 mei 24 mei 7 jun ----- ---- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------- ------- ------- ------- -------- 32 842 Joris Barendrecht Utrecht 1986 53:22 49:36 48:10 47:33 2:25:19 33 903 Ad Smits Soest 1958 49:40 48:19 49:18 48:15 2:25:52 34 900 Leendert de Vos Nieuwegein 1966 51:01 50:08 49:56 49:23 2:29:27 35 835 Frank Kap Utrecht 1969 49:34 48:43 52:09 2:30:26 36 933 Ed Geerlings Utrecht 1960 48:51 50:30 51:27 51:27 2:30:48 37 760 Harry Wildeboer Utrecht 1966 50:13 49:20 51:46 2:31:19 38 775 Thomas Michels Utrecht 1985 50:45 50:39 49:56 2:31:20 39 800 C. van der Lee Wijk bij Duurstede 1959 52:49 49:30 51:03 51:09 2:31:42 40 932 Roberto de Freitas Bilthoven 1964 50:37 51:32 52:37 50:39 2:32:48 41 810 Peter van Angeren Utrecht 1990 52:08 53:22 51:22 2:36:52 42 829 Frans van der Waals Utrecht 1956 52:20 49:38 54:55 2:36:53 43 807 Ard van den Eijnde Amsterdam 1971 52:14 52:05 52:53 2:37:12 44 896 Albert-Jaap Houtgast Zeist 1964 54:46 51:10 55:06 53:07 2:39:03 45 841 Hans Wortel Zeist 1955 55:48 52:60 51:52 2:40:40 46 808 John van Ee Leusden 1957 54:25 54:05 55:06 2:43:36 47 914 Bas van Huet Utrecht 1981 55:19 57:12 55:38 2:48:09 48 780 Michael Oostra Utrecht 1984 57:58 56:01 56:42 56:46 2:49:29 49 855 Joost Gijsbers Werkhoven 1954 56:36 54:05 58:53 2:49:34 50 840 Clemens Koemans Utrecht 1945 56:03 58:19 58:11 2:52:33 51 805 Gert Mulder Utrecht 1956 58:22 58:30 58:31 57:22 2:54:14 52 854 Victor Beffers Utrecht 1969 1:01:07 1:01:36 1:02:29 3:05:12 53 893 Jaap Norbruis Utrecht 1988 37:55 38:19 1:16:14 54 815 Tom van Venrooij Utrecht 1985 38:40 38:55 1:17:35 55 817 William Wolff Houten 1989 39:14 40:32 1:19:46 56 867 Thomas van Wageningen Utrecht 1989 40:23 42:05 1:22:28 57 821 Sjerp van der Ploeg Utrecht 1963 42:58 43:40 1:26:38 58 774 Remko Groot Hilversum 1973 43:55 43:50 1:27:45 59 873 Giel van Stralen Utrecht 1973 46:23 41:60 1:28:23 60 872 Michiel Niekus Hilversum 1967 44:53 44:30 1:29:23 61 861 Steven Sjenitzer Soest 1976 45:49 44:54 1:30:43 62 754 Alain van Hoof Gouda 1967 45:08 47:02 1:32:10 63 828 Maarten Verheul Utrecht 1989 47:38 46:17 1:33:55 64 907 Hilco Witteveen Utrecht 1976 46:28 47:55 1:34:23 65 789 Dimitri van der Ark Werkhoven 1970 48:25 48:18 1:36:43 66 890 Joost Lensen Utrecht 1987 49:35 49:09 1:38:44 67 850 Bart Hoogstad Utrecht 1990 48:33 58:11 1:46:44 68 790 Pim Vendrig Utrecht 1985 53:22 55:55 1:49:17 69 891 Jan Roording Houten 1962 56:41 55:23 1:52:04 70 833 Michaël Koning Utrecht 1989 37:15 37:15 71 832 Coen Cuijpers Arnhem 1981 38:50 38:50 72 913 Randy Broers De Bilt 1982 39:48 39:48 73 847 Cornelis Richter Utrecht 1981 40:49 40:49 74 871 Alex McCarthy Utrecht 1984 41:06 41:06 75 874 Klaasjan Holwerda Bunnik 1978 41:27 41:27 76 917 Andreas Dijkstra Utrecht 1969 41:39 41:39 77 956 Pjort Postma Utrecht 1988 42:54 42:54 78 957 Nico Baars Bleskensgraaf ca 1958 43:48 43:48 79 830 Pascal Sluiter Utrecht 1981 44:02 44:02 80 758 Jeroen Geurtsen Vleuten 1980 45:30 45:30 81 779 Frank Muntinga Zeist 1972 45:47 45:47
HELLAS UTRECHT, ZOMERAVONDCUP 2017 ZOMERAVONDCUP - EINDKLASSEMENT 10 KM RECREATIE 09-06-2017 12:50 Pag: 5 Categ Plts StNr Naam Vereniging/Plaats GbJr 18 apr 9 mei 24 mei 7 jun ----- ---- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------- ------- ------- ------- -------- 82 909 Arno Priem Soest 1960 46:26 46:26 83 952 JeanPaul Westdijk Leusden 1971 46:34 46:34 84 958 Wim Lammers Bleskensgraaf ca 1958 47:26 47:26 85 934 Michel van Leeuwen Linschoten 1983 47:50 47:50 86 961 Niels Christiaans Utrecht 1985 49:02 49:02 87 787 Rob van Eerde Utrecht 1961 49:16 49:16 88 857 Johan van Luijn Bunnik 1951 54:50 54:50