Uitslagen Hellas Utrecht Winterindoor

29-01-2011 Sportcentrum Galgenwaard

Jongens pupillen C
Plaats Jongens pupillen C   50 m verspringen foamspeer Totaal
naam club groep prestatie punten prestatie punten prestatie punten
1 Max Halling Avantri   8,78 449 3,55 428 11,03 671 1548
2 BjŲrn van der Velden Hellas Utrecht   9,07 401 3,21 360 8,10 526 1287
3 Gijs Huijden AV Atverni   9,38 354 2,82 282 10,60 651 1287
4 Yoram Vriezen GAC   9,27 370 2,97 312 9,02 574 1256
5 Femi Ekker Hellas Utrecht   9,34 359 2,76 270 9,35 591 1220
6 Stan Atsma Hellas Utrecht   9,48 339 3,03 324 7,24 479 1142
7 Bart van Zandwijk AV Atverni   9,11 395 2,48 214 8,09 526 1135
8 Teagan Hessels AV Atverni   9,52 333 2,30 178 9,45 596 1107
9 Bart van Kranenburg AV Statina   9,88 283 2,77 272 7,64 502 1057
10 Arend de Lignie U-Track   10,01 266 2,46 210 9,08 577 1053
11 Jasper Smink Hellas Utrecht   9,72 305 2,83 284 6,44 433 1022
12 Zeb Hoevenaars Hellas Utrecht   10,46 209 2,59 236 8,72 559 1004
13 Sam Relyveld AV Atverni   10,75 176 2,38 194 9,45 596 966
14 Marc van Burgel AV Atverni   10,16 246 2,51 220 6,81 455 921
15 Sem den Adel GAC   11,41 105 2,52 222 8,57 551 878
16 Jelle Melkert Hellas Utrecht   10,49 206 2,55 228 6,60 442 876
17 Jorrit Oelderik Hellas Utrecht   10,23 238 2,78 274 5,17 353 865
18 Lucas Houtepen AV Atverni   11,56 90 2,11 140 8,46 545 775
19 Jos Bouhuis Hellas Utrecht   dns 0 dns 0 dns 0 0
                   
Plaats Jongens minipupillen   50 m verspringen foamspeer Totaal
naam club groep prestatie punten prestatie punten prestatie punten
1 Yuma Dijkhuizen (mini) AV Passaat   11,06 142 1,91 100 6,10 412 654
600m14 deelnemer(s)
1330Vriezen, Yoram 16-07-2003GAC2.20.43min ptn
2557Ekker, Femi 2003Hellas Utrecht2.21.26min ptn
3512Halling, Max 08-02-2003Avantri2.24.36min ptn
4386Velden, Bjorn van der13-01-2003Hellas Utrecht2.34.28min ptn
5616Smink, Jasper 09-05-2003Hellas Utrecht2.35.13min ptn
6355Hoevenaars, Zeb 2003Hellas Utrecht2.36.07min ptn
7559Relyveld, Sam 28-10-2003AV Atverni2.42.02min ptn
8581Atsma, Stan 20-02-2003Hellas Utrecht2.42.11min ptn
9273Huijden, Gijs 11-02-2003AV Atverni2.43.15min ptn
10660Hessels, Teagan 2003AV Atverni2.44.91min ptn
11308Nemo Oelderik, Jorrit 2003Hellas Utrecht2.47.84min ptn
12645Zandwijk, Bart van2003AV Atverni2.53.90min ptn
13416Melkert, Jelle 21-07-2003Hellas Utrecht2.58.92min ptn
14506Houtepen, Lucas 2003AV Atverni3.01.70min ptn

Meisjes pupillen C
Plaats Meisjes pupillen C   50 m verspringen foamspeer Totaal
naam club groep prestatie punten prestatie punten prestatie punten
1 Carlijn de Bie GAC   9,15 389 2,76 270 9,58 602 1261
2 Manon Vleerlaag AV Atverni   9,39 352 2,86 290 6,37 429 1071
3 Elsie Baars AV Atverni   10,19 243 2,87 292 6,56 440 975
4 Emma Scheepstra AV Atverni   9,28 369 2,54 226 5,37 366 961
5 Dewi van Onselen AV Atverni   10,48 207 2,56 230 7,52 495 932
6 Muneerah Hensing Leiden Atletiek   10,27 233 2,73 264 6,08 411 908
7 Donna den Breejen AV Atverni   11,02 146 2,27 172 8,56 551 869
8 Iris de Bie GAC   10,03 263 3,04 326 3,78 253 842
9 Dianne Vendrig AV Atverni   10,31 228 2,61 240 4,85 331 799
                   
Plaats Meisjes minipupillen   50 m verspringen foamspeer Totaal
naam club groep prestatie punten prestatie punten prestatie punten
1 Jetske Meijer (mini) AV Nijkerk   10,36 222 2,59 236 5,29 361 819
600m9 deelnemer(s)
1290Bie, Carlijn de08-06-2003GAC2.32.66min ptn
2287Bie, Iris de08-06-2003GAC2.36.09min ptn
3562Vleerlaag, Manon 2003AV Atverni2.36.72min ptn
4427Vendrig, Dianne 06-02-2003AV Atverni2.47.02min ptn
5283Baars, Elsie 25-01-2003AV Atverni2.48.24min ptn
6606Hensing, Muneerah 07-10-2003Leiden Atletiek2.48.96min ptn
7508Onselen, Dewi van06-03-2003AV Atverni2.49.40min ptn
8599Meijer (mini), Jetske 2004AV Nijkerk2.54.13min ptn
9511Breejen, Donna den12-03-2003AV Atverni3.13.78min ptn

Jongens pupillen B
Plaats Jongens pupillen B   50 m verspringen kogelstoten Totaal
naam club groep prestatie punten prestatie punten prestatie punten
1 Skip Eversen Avantri   8,63 475 3,49 416 5,21 355 1246
2 Marten Prince AV Triathlon   8,85 437 3,32 382 6,00 406 1225
3 Ton van Mameren AV Triathlon   8,52 494 3,48 414 4,64 316 1224
4 Tobias Ee GAC   8,60 480 3,25 368 5,08 347 1195
5 Duane van Dijkhuizen AV Passaat   8,52 494 3,04 326 4,92 336 1156
6 Jarno Kuiper AV Start '78   8,94 422 3,31 380 4,88 333 1135
7 Bas Brouwer AV Statina   8,98 416 3,21 360 5,01 342 1118
8 Koen Duikersloot GAC   9,39 352 3,03 324 5,22 356 1032
9 Bent Hoevenaars Hellas Utrecht   9,12 393 3,09 336 4,34 295 1024
10 Willem de Bie AV Atverni   8,88 432 2,82 282 4,24 287 1001
11 Diego van Batum AV Atverni   9,11 395 2,78 274 4,72 322 991
12 Ruben Rabouw Hellas Utrecht   9,57 326 2,95 308 4,43 301 935
13 Olivier Voschezang GAC   9,25 373 3,03 324 3,46 227 924
14 Konstantinos Kosidis AV Atverni   9,95 274 2,87 292 4,91 335 901
15 Jitse Viersen Hellas Utrecht   9,64 316 2,77 272 4,21 285 873
16 Tristan de Bree AV Atverni   9,29 367 2,37 192 4,16 281 840
17 Cain Rooke AV Atverni   9,78 296 2,39 196 4,69 320 812
18 Rob Dankers GAC   10,24 236 2,61 240 3,43 225 701
19 Remco Martens BAV   11,46 100 2,27 172 2,44 136 408
20 Tjitte van den Bedem Altis   dns 0 dns 0 4,99 340 340
600m19 deelnemer(s)
1513Eversen, Skip 05-09-2002Avantri2.14.14min ptn
2437Brouwer, Bas 02-07-2002AV Statina2.14.75min ptn
3535Ee, Tobias van01-11-2002GAC2.14.94min ptn
521Voschezang, Olivier 03-11-2002GAC2.15.82min ptn
482Dijkhuizen, Duane van03-08-2002AV Passaat2.16.34min ptn
96Bie, Willem de28-11-2002AV Atverni2.18.22min ptn
597Kuiper, Jarno 12-01-2002AV Start '782.19.89min ptn
258Mameren, Ton van11-08-2002AV Triathlon2.21.83min ptn
257Prince, Marten 2002AV Triathlon2.22.37min ptn
579Rabouw, Ruben 09-01-2002Hellas Utrecht2.24.76min ptn
397Hoevenaars, Bent 2002Hellas Utrecht2.24.82min ptn
510Bree, Tristan de2002AV Atverni2.24.84min ptn
951Duikersloot, Koen 10-05-2002GAC2.25.79min ptn
105Batum, Diego van13-03-2002AV Atverni2.34.73min ptn
509Rooke, Cain 2002AV Atverni2.39.12min ptn
454Viersen, Jitse 27-11-2002Hellas Utrecht2.40.01min ptn
306Dankers, Rob 30-11-2002GAC2.40.88min ptn
485Martens, Remco 24-01-2002BAVdnsmin ptn
626Bedem, Tjitte van den23-09-2002Altisdnsmin ptn

Meisjes pupillen B
Plaats Meisjes pupillen B   50 m verspringen kogelstoten Totaal
naam club groep prestatie punten prestatie punten prestatie punten
1 Danielle Wooning Avantri 1 8,55 489 3,73 464 5,41 368 1321
2 Fabienne de Cloe Spark 1 8,55 489 3,68 454 5,20 355 1298
3 Sophie Praas AV Triathlon 2 8,41 514 3,44 406 4,47 304 1224
4 Amber Fritse AV Passaat 1 8,82 442 3,66 450 4,31 293 1185
5 Lise Vermeulen U-Track 1 8,91 427 3,23 364 4,11 278 1069
6 Kira v.d. Ham Hellas Utrecht 2 8,91 427 3,48 414 3,44 225 1066
7 Maaike Heida AV Clytoneus 1 9,13 392 3,19 356 4,18 283 1031
8 Mirjam Hollestelle AV Triathlon 2 9,04 406 3,29 376 3,48 229 1011
9 Marijke v.d. Broek U-Track 1 9,07 401 3,19 356 3,61 239 996
10 Lotte Bleijerveld BAV 1 9,57 326 3,04 326 4,70 320 972
11 Laura Schnell Hellas Utrecht 2 9,69 309 3,04 326 3,73 249 884
12 Rosa v.d. Schot U-Track 1 9,62 319 2,95 308 3,44 225 852
13 Jessy Enkelaar AV Atverni 2 9,82 291 2,86 290 3,95 266 847
14 Fenna van de Brom AV Nijkerk 1 9,76 299 2,90 298 3,21 206 803
15 DaniŽlle Veendrick BAV 1 10,30 229 2,54 226 4,25 288 743
16 Tessa Verweij Hellas Utrecht 2 9,84 288 2,66 250 3,18 204 742
17 Rimke Spoelstra U-Track 1 10,29 230 2,87 292 3,36 219 741
18 Donna van Batum AV Atverni 2 9,41 349 2,30 178 3,19 204 731
19 Bente Goeman AV Atverni 2 10,32 226 2,76 270 3,09 196 692
20 Noor van Everdingen U-Track 1 10,64 188 2,62 242 3,71 247 677
21 Julie van Riel AV Statina 1 10,09 255 2,65 248 2,71 162 665
22 Isa Thoomes AV Atverni 2 10,19 243 2,02 122 4,22 286 651
23 Nora van Biezen Hellas Utrecht 2 10,49 206 2,26 170 3,50 230 606
24 Ilse Berns AV Atverni 2 12,38 15 1,97 112 3,19 204 331
600m15 deelnemer(s)
1254Praas, Sophie 09-09-2002AV Triathlon2.17.30min ptn
2663Heida, Maaike 19-11-2002AV Clytoneus2.25.56min ptn
3468Vermeulen, Lise 22-10-2002U-Track2.25.74min ptn
539Schnell, Laura 13-09-2002Hellas Utrecht2.28.80min ptn
609Ham, Kira v.d.2002Hellas Utrecht2.28.81min ptn
436Riel, Julie van2002AV Statina2.29.76min ptn
420Bleijerveld, Lotte 19-04-2002BAV2.31.69min ptn
469Broek, Marijke v.d.2002U-Track2.37.81min ptn
106Batum, Donna van2002AV Atverni2.37.97min ptn
398Verweij, Tessa 2002Hellas Utrecht2.38.05min ptn
536Brom, Fenna van de2002AV Nijkerk2.39.38min ptn
505Enkelaar, Jessy 25-08-2002AV Atverni2.42.95min ptn
667Veendrick, DaniŽlle 18-03-2002BAV2.44.51min ptn
315Biezen, Nora van03-03-2002Hellas Utrecht2.48.30min ptn
504Thoomes, Isa 2002AV Atverni2.54.17min ptn

Jongens pupillen A(1e jrs)
Plaats Jongens pupillen A-1e jaar   60 m hoogspringen kogelstoten Totaal
naam club groep prestatie punten prestatie punten prestatie punten
1 Laurens Korver AV Phoenix 1 9,79 511 1,20 489 6,12 413 1413
2 Amin Lopez AV '23 1 9,77 514 1,20 489 5,88 399 1402
3 Jordi Schmid AV Passaat 1 10,17 452 1,15 452 7,24 479 1383
4 Jeroen Miltenburg AV Atverni 2 9,54 552 1,10 416 6,07 410 1378
5 Bram van der Laan GAC 1 10,16 454 1,10 416 7,08 470 1340
6 Jelmer Bennema U-Track 1 9,57 547 1,00 342 6,71 449 1338
7 Indy Wekker U-Track 1 9,77 514 1,05 379 5,63 383 1276
8 Twan de Koning Hellas Utrecht 2 10,47 409 1,20 489 5,49 374 1272
9 Christian Vermeulen Hellas Utrecht 2 10,25 441 1,15 452 5,28 360 1253
10 Jelle v.d. Schoot U-Track 1 10,26 439 1,00 342 5,71 388 1169
11 Pelle Topper U-Track 1 10,02 475 1,05 379 4,28 290 1144
12 Thom Kofflard AV Atverni 2 9,97 483 1,00 342 4,26 289 1114
13 GabriŽl Cornelissen GAC 1 10,25 441 0,95 306 4,68 319 1066
14 Koen van Dijk AV Statina 1 10,13 458 0,90 269 4,69 320 1047
15 Alexander  Meijkamp Hellas Utrecht 2 9,87 498 0,90 269 4,02 271 1038
16 Menno Akkerman AV Phoenix 1 10,40 419 0,90 269 5,11 349 1037
17 Bas Roell U-Track 1 10,78 367 0,95 306 5,11 349 1022
18 Wessel Terpstra BAV 1 11,41 288 1,00 342 5,40 368 998
19 Siebe Tijmstra Hellas Utrecht 2 10,64 386 0,95 306 4,48 305 997
20 Joppe van Oorschot Hellas Utrecht 2 10,46 410 0,95 306 4,05 273 989
21 Tycho van Velden AV Atverni 2 11,67 258 0,95 306 4,99 340 904
22 Ruben Schoneveld Hellas Utrecht 2 11,58 268 0,90 269 5,15 351 888
23 Arnee Verbokkem AV Atverni 2 11,02 336 0,85 232 4,42 301 869
24 Thomas Bark AV Atverni 2 10,55 398 0,80 196 4,02 271 865
25 Taco Jongsma Hellas Utrecht 2 11,73 251 0,85 232 4,06 274 757
26 Patrick Philips AAC '61 1 10,36 425 0,00 0 4,74 323 748
27 Nordin Azrar AV Atverni 2 12,50 171 0,85 232 4,23 287 690
600m19 deelnemer(s)
1484Miltenburg, Jeroen 20-02-2001AV Atverni2.12.18min ptn
2460Schoot, Jelle v.d.2001U-Track2.12.96min ptn
3494Lopez, Amin 09-03-2001AV '232.13.16min ptn
601Kofflard, Thom 2001AV Atverni2.14.78min ptn
415Philips, Patrick 20-02-2001AAC '612.15.97min ptn
461Topper, Pelle 2001U-Track2.16.51min ptn
453Oorschot, Joppe van14-02-2001Hellas Utrecht2.19.56min ptn
621Laan, Bram van der15-02-2001GAC2.19.86min ptn
429Cornelissen, GabriŽl 2001GAC2.20.24min ptn
527Koning, Twan de16-06-2001Hellas Utrecht2.22.43min ptn
558Vermeulen, Christian 13-05-2001Hellas Utrecht2.26.18min ptn
563Verbokkem, Arnee 30-06-2001AV Atverni2.27.05min ptn
400Tijmstra, Siebe 07-08-2001Hellas Utrecht2.29.86min ptn
462Tersptra, Wessel 2001BAV2.31.11min ptn
438Dijk, Koen van21-11-2001AV Statina2.39.36min ptn
463Wekker, Indy 10-02-2001U-Track2.39.61min ptn
428Velden, Tycho van25-01-2001AV Atverni2.41.30min ptn
450Jongsma, Taco 21-11-2001Hellas Utrecht2.41.49min ptn
604Azrar, Nordin 19-11-2001AV Atverni2.49.61min ptn

Jongens pupillen A(2e jrs)
Plaats Jongens pupillen A-2e jaar   60 m hoogspringen kogelstoten Totaal
naam club groep prestatie punten prestatie punten prestatie punten
1 Joost Glas AV Hollandia 1 9,27 599 1,20 489 7,56 497 1585
2 Nils Juijn Hellas Utrecht 2 9,77 514 1,20 489 7,01 466 1469
3 Kjell Hoogendoorn AV Clytoneus 1 9,85 501 1,20 489 6,04 408 1398
4 Mark den Blanken GAC 2 9,86 500 1,20 489 5,79 393 1382
5 Bas Papenhuijzen AV Atverni 1 9,87 498 1,05 379 7,03 467 1344
5 Thijs Beentjes AV Nijkerk 1 10,37 423 1,10 416 7,70 505 1344
7 Daan Spiljard AV Parthenon 1 10,18 451 1,15 452 6,55 439 1342
8 Jordi Ouwehand AV Edam 1 10,15 455 1,10 416 6,73 450 1321
9 Stephan Kok GAC 2 10,11 461 1,10 416 6,58 441 1318
10 Hendrik Oppelaar Hellas Utrecht 2 10,03 473 1,10 416 6,09 412 1301
11 Luuk Hensing Leiden Atletiek 1 10,47 409 1,05 379 7,67 503 1291
12 Pim Borninkhof GAC 2 10,15 455 1,15 452 5,01 342 1249
13 Tein van Riel AV Statina 1 9,76 516 1,00 342 5,68 386 1244
14 Pelle van de Bor AV Nijkerk 1 10,29 435 1,10 416 5,65 384 1235
15 Ronald van den Berg Hellas Utrecht 2 10,41 417 1,05 379 5,85 397 1193
16 Marijn Kriegsman AV Triathlon 1 10,56 397 1,00 342 5,53 376 1115
17 Sybren Kiewiet Hellas Utrecht 2 10,28 436 1,00 342 4,38 298 1076
18 Julius Milo GAC 2 10,64 386 0,95 306 5,45 371 1063
19 Alrick Pietersz AV Clytoneus 1 10,94 346 0,85 232 6,76 452 1030
20 Siem ter Braake GAC 2 dns 0 1,30 562 6,92 461 1023
21 Joop van Diermen AV Atverni 1 11,15 320 0,95 306 5,69 387 1013
22 Levi Mertens AV Statina 1 11,02 336 0,95 306 5,17 353 995
23 Nial van der Steeg AV Atverni 1 11,74 250 1,00 342 5,66 385 977
24 Merlijn van de Wal GAC 2 11,13 322 0,95 306 4,82 329 957
25 Mees van den Hurk GAC 2 11,08 328 0,85 232 4,93 336 896
600m23 deelnemer(s)
18Glas, Joost 17-02-2000AV Hollandia1.59.02min ptn
2413Hoogendoorn, Kjell 20-07-2000AV Clytoneus2.08.45min ptn
3440Riel, Tein van2000AV Statina2.10.58min ptn
473Blanken, Mark den14-05-2000GAC2.10.90min ptn
452Oppelaar, Hendrik 08-02-2000Hellas Utrecht2.11.05min ptn
630Ouwehand, Jordi 13-03-2000AV Edam2.11.56min ptn
529Beentjes, Thijs 26-04-2000AV Nijkerk2.12.63min ptn
641Borninkhof, Pim 15-12-2000GAC2.13.64min ptn
522Spiljard, Daan 2000AV Parthenon2.15.43min ptn
401Kiewiet, Sybren 27-09-2000Hellas Utrecht2.15.47min ptn
474Kok, Stephan 04-07-2000GAC2.16.41min ptn
491Bor, Pelle van de19-01-2000AV Nijkerk2.17.04min ptn
430Milo, Julius 2000GAC2.17.78min ptn
608Hensing, Luuk 29-07-2000Leiden Atletiek2.25.38min ptn
426Steeg, Nial van der15-11-2000AV Atverni2.26.32min ptn
412Pietersz, Alrick 2000AV Clytoneus2.28.68min ptn
476Hurk, Mees van den08-05-2000GAC2.39.84min ptn
475Wal, Merlijn van de22-08-2000GAC2.43.95min ptn
439Mertens, Levi 2000AV Statina2.50.68min ptn
208Kriegsman, Marijn 2000AV Triathlondnsmin ptn
560Papenhuijzen, Bas 22-07-2000AV Atvernidnsmin ptn
93Diermen, Joop van28-06-2000AV Atvernidnsmin ptn
610Berg, Ronald van den10-06-2000Hellas Utrechtdnsmin ptn

Meisjes pupillen A(1e jrs)
Plaats Meisjes pupillen A-1e jaar   60 m hoogspringen kogelstoten Totaal
naam club groep prestatie punten prestatie punten prestatie punten
1 Yara Linnekamp Hellas Utrecht 2 9,10 630 1,00 342 6,00 406 1378
2 Aniek de Witt AV Nijkerk 1 10,00 478 1,05 379 4,95 338 1195
3 Samar Ahmed Hellas Utrecht 2 10,46 410 1,10 416 5,34 364 1190
4 Manon Stringa AV Atverni 2 10,03 473 1,00 342 5,35 365 1180
5 Sarah Verkerk U-Track 2 9,88 497 1,00 342 4,45 303 1142
6 Charlotte Hagen AV Clytoneus 1 10,18 451 1,00 342 4,97 339 1132
7 Roos Hersbach BAV 1 10,43 415 1,05 379 4,31 293 1087
8 Louiza Kruiswijk AV Atverni 2 10,11 461 1,00 342 3,94 265 1068
9 Rowena Spelt Avantri 1 11,35 295 1,05 379 5,50 374 1048
10 Lisanne Wetzels Hellas Utrecht 2 10,89 352 1,05 379 4,01 270 1001
11 Brynn Wagenveld AV Nijkerk 1 10,63 387 0,95 306 4,33 294 987
12 Vera Adjoumani AV Atverni 2 10,61 390 0,95 306 4,00 269 965
13 Rosan de Bie GAC 1 11,04 333 0,95 306 4,74 323 962
14 Bente Wagenveld AV Nijkerk 1 10,65 384 0,90 269 4,46 303 956
15 Chris van Meeuwen Hellas Utrecht 2 10,88 354 0,90 269 4,78 326 949
16 Kiki Bruineman Hellas Utrecht 2 10,80 364 0,95 306 4,06 274 944
17 Nadine de Vries AV Clytoneus 1 10,61 390 0,90 269 3,76 251 910
18 Mylene de Bie AV Atverni 2 11,35 295 1,00 342 3,86 259 896
19 Julia Hollebrandse Avantri 1 11,59 267 0,90 269 5,08 347 883
20 Laura Vleerlaag AV Atverni 2 11,69 256 1,00 342 3,88 260 858
21 Dagmar Heijstee AV Atverni 2 12,94 129 1,00 342 5,08 347 818
22 Hanna Bouhuis Hellas Utrecht 2 dns 0 dns 0 dns 0 0
23 Evelijn van Hilten AV Clytoneus 1 dns 0 dns 0 dns 0 0
600m20 deelnemer(s)
1530Wagenveld, Bente 28-02-2001AV Nijkerk2.09.53min ptn
2540Linnekamp, Yara 22-02-2001Hellas Utrecht2.10.03min ptn
3411Hagen, Charlotte 2001AV Clytoneus2.11.60min ptn
97Stringa, Manon 25-08-2001AV Atverni2.12.95min ptn
611Meeuwen, Chris van03-10-2001Hellas Utrecht2.21.24min ptn
303Bie, Rosan de20-04-2001GAC2.23.68min ptn
531Wagenveld, Brynn 28-02-2001AV Nijkerk2.23.70min ptn
492Witt, Aniek de09-04-2001AV Nijkerk2.25.98min ptn
514Spelt, Rowena 13-12-2001Avantri2.31.87min ptn
566Adjoumani, Vera 2001AV Atverni2.33.41min ptn
423Hersbach, Roos 05-09-2001BAV2.41.87min ptn
605Kruiswijk, Louiza 2001AV Atverni2.43.67min ptn
583Bruineman, Kiki 17-11-2001Hellas Utrecht2.44.13min ptn
483Heijstee, Dagmar 06-09-2001AV Atverni2.47.50min ptn
533Hollebrandse, Julia 17-01-2001Avantri2.49.54min ptn
561Vleerlaag, Laura 01-04-2001AV Atverni2.50.56min ptn
515Eversen, Puck 19-03-2001Avantridnsmin ptn
95Bie, Mylene de02-08-2001AV Atvernidnfmin ptn
582Wetzels, Lisanne 21-09-2001Hellas Utrechtdnsmin ptn
625Bedem, Nynke van den20-03-2001Altisdnsmin ptn

Meisjes pupillen A(2e jrs)
Plaats Meisjes pupillen A-2e jaar   60 m hoogspringen kogelstoten Totaal
naam club groep prestatie punten prestatie punten prestatie punten
1 Shurianty Mathilda CAV Energie   9,24 604 1,30 562 6,99 465 1631
2 Channa de Bruijn AV Wijchen   9,46 566 1,25 526 6,70 448 1540
3 Sophie Bleijerveld BAV   10,14 457 1,20 489 6,91 460 1406
4 Rosalie Tissingh AV Start '78   9,92 490 1,20 489 5,73 389 1368
5 Femke Melkert Hellas Utrecht   10,13 458 1,15 452 6,06 410 1320
6 Demi Berger AV Start '78   10,36 425 1,10 416 6,12 413 1254
7 Nanda Bousema Hellas Utrecht   9,87 498 1,05 379 5,10 348 1225
8 Lobke Wevers AV Atverni   10,35 426 1,15 452 4,85 331 1209
9 Lotte Smink Hellas Utrecht   10,34 427 1,10 416 5,25 358 1201
10 Roxanne van Schaik AV Atverni   10,83 360 1,05 379 4,43 301 1040
11 Lotte Mol BAV   11,16 318 0,95 306 5,68 386 1010
12 Thirza Kuiper AV Start '78   11,00 338 0,95 306 4,74 323 967
13 Frederieke Roording Hellas Utrecht   11,26 306 1,00 342 3,91 263 911
600m11 deelnemer(s)
1495Mathilda, Shurianty 14-04-2000CAV Energie2.01.48min ptn
2545Bousema, Nanda 03-09-2000Hellas Utrecht2.13.27min ptn
3619Smink, Lotte 26-12-2000Hellas Utrecht2.15.84min ptn
286Bruijn, Channa de24-01-2000AV Wijchen2.17.85min ptn
432Tissingh, Rosalie 08-04-2000AV Start '782.18.28min ptn
564Schaik, Roxanne van11-06-2000AV Atverni2.23.24min ptn
598Kuiper, Thirza 14-02-2000AV Start '782.24.07min ptn
417Melkert, Femke 01-04-2000Hellas Utrecht2.30.64min ptn
620Berger, Demi 01-02-2000AV Start '782.31.13min ptn
451Roording, Frederieke 15-01-2000Hellas Utrecht2.31.35min ptn
422Mol, Lotte 2000BAV2.44.99min ptn

Jongens junioren D(1e jrs)
60m24 deelnemer(s)
602Versluis, Brian 11-07-1999AV Atverni8.86sec ptn
628Reijman, Jeroen 15-03-1999Voorschoten '978.90sec ptn
399Overduin, David 15-03-1999Hellas Utrecht9.20sec ptn
120Stokvis, Joppe 01-01-1999AV Triathlon9.22sec ptn
490Borninkhof, Joep 08-02-1999GAC9.22sec ptn
443Bas, Simon van der02-03-1999AV Statina9.24sec ptn
180Hollestelle, Michiel 26-12-1999AV Triathlon9.27sec ptn
489Vrijvogel, Quinn 31-03-1999Almere '819.29sec ptn
635Schuilenburg, Aad 11-04-1999AV Pijnenburg9.33sec ptn
596Hensing, Tom 25-02-1999Leiden Atletiek9.34sec ptn
538Overtoom, Stein 26-09-1999AV Startbaan9.35sec ptn
101Huijben, Juras 17-11-1999AV Atverni9.38sec ptn
134Prince, Reinder 16-11-1999AV Triathlon9.45sec ptn
673Rou, Jasper 16-10-1999VAV9.56sec ptn
478Hekkelman, Jeroen 02-03-1999Phanos10.01sec ptn
640Defize, Max 06-02-1999GAC10.05sec ptn
455Boons, Joris 29-10-1999U-Track10.07sec ptn
671Bastenhof, Jeroen 13-07-1999VAV10.09sec ptn
537Brinkman, Jasper 30-01-1999AV Startbaan10.18sec ptn
497Kesteren, Thij 18-09-1999AV Feniks10.19sec ptn
516Harmelen, Jeroen 13-10-1999Avantri11.27sec ptn
672Hardeman, Robert 09-09-1999VAV11.88sec ptn
528Bakker, Zipp 03-06-1999Hellas Utrechtdnssec ptn
588Volkerink, Thomas 20-06-1999AV PEC 1910dnssec ptn
60m - finale5 deelnemer(s)
1628Reijman, Jeroen 15-03-1999Voorschoten '978.77sec ptn
2602Versluis, Brian 11-07-1999AV Atverni8.88sec ptn
3490Borninkhof, Joep 08-02-1999GAC9.16sec ptn
4120Stokvis, Joppe 01-01-1999AV Triathlon9.17sec ptn
5399Overduin, David 15-03-1999Hellas Utrecht9.18sec ptn
hoog21 deelnemer(s)
1180Hollestelle, Michiel 26-12-1999AV Triathlon1.35m ptn
2120Stokvis, Joppe 01-01-1999AV Triathlon1.35m ptn
3443Bas, Simon van der02-03-1999AV Statina1.35m ptn
602Versluis, Brian 11-07-1999AV Atverni1.30m ptn
596Hensing, Tom 25-02-1999Leiden Atletiek1.30m ptn
477Luyk, Danny van17-02-1999GAC1.30m ptn
628Reijman, Jeroen 15-03-1999Voorschoten '971.30m ptn
399Overduin, David 15-03-1999Hellas Utrecht1.25m ptn
134Prince, Reinder 16-11-1999AV Triathlon1.25m ptn
635Schuilenburg, Aad 11-04-1999AV Pijnenburg1.25m ptn
538Overtoom, Stein 26-09-1999AV Startbaan1.25m ptn
478Hekkelman, Jeroen 02-03-1999Phanos1.20m ptn
490Borninkhof, Joep 08-02-1999GAC1.20m ptn
537Brinkman, Jasper 30-01-1999AV Startbaan1.20m ptn
640Defize, Max 06-02-1999GAC1.15m ptn
497Kesteren, Thij 18-09-1999AV Feniks1.10m ptn
101Huijben, Juras 17-11-1999AV Atverni1.10m ptn
516Harmelen, Jeroen 13-10-1999Avantri1.00m ptn
489Vrijvogel, Quinn 31-03-1999Almere '810.95m ptn
588Volkerink, Thomas 20-06-1999AV PEC 1910dnsm ptn
528Bakker, Zipp 03-06-1999Hellas Utrechtdnsm ptn
kogel21 deelnemer(s)
1596Hensing, Tom 25-02-1999Leiden Atletiek8.77m ptn
2628Reijman, Jeroen 15-03-1999Voorschoten '978.69m ptn
3602Versluis, Brian 11-07-1999AV Atverni7.99m ptn
4635Schuilenburg, Aad 11-04-1999AV Pijnenburg7.20m ptn
5516Harmelen, Jeroen 13-10-1999Avantri6.54m ptn
6443Bas, Simon van der02-03-1999AV Statina6.51m ptn
7499Eleveld, Jan 01-01-1999AV Feniks6.39m ptn
8134Prince, Reinder 16-11-1999AV Triathlon6.20m ptn
9490Borninkhof, Joep 08-02-1999GAC6.19m ptn
10477Luyk, Danny van17-02-1999GAC6.18m ptn
11537Brinkman, Jasper 30-01-1999AV Startbaan6.14m ptn
12399Overduin, David 15-03-1999Hellas Utrecht6.14m ptn
13672Hardeman, Robert 09-09-1999VAV6.13m ptn
14101Huijben, Juras 17-11-1999AV Atverni5.45m ptn
15478Hekkelman, Jeroen 02-03-1999Phanos5.25m ptn
16640Defize, Max 06-02-1999GAC5.03m ptn
17673Rou, Jasper 16-10-1999VAV4.99m ptn
18455Boons, Joris 29-10-1999U-Track4.61m ptn
19497Kesteren, Thij 18-09-1999AV Feniks4.23m ptn
588Volkerink, Thomas 20-06-1999AV PEC 1910dnsm ptn
528Bakker, Zipp 03-06-1999Hellas Utrechtdnsm ptn

Jongens junioren D(2e jrs)
60m15 deelnemer(s)
590Swienink, Cas 24-03-1998AV PEC 19108.42sec ptn
524Ham, Thomas van den01-08-1998AV Clytoneus8.67sec ptn
639Pauel, Pim 09-07-1998AV Haarlem8.78sec ptn
573Verboom, Noah 02-01-1998AV Haarlemmermeer8.84sec ptn
405Grift, Sebastiaan van der30-04-1998AV Phoenix8.87sec ptn
674Mourits, Gijs 23-02-1998VAV8.91sec ptn
421Veld, Keenan 1998AV Triathlon9.07sec ptn
684Stjeward, Quincy 06-08-1998Phanos9.23sec ptn
441Bekker, Jeffrey 14-01-1998AV Statina9.32sec ptn
574Brandehof, Timo 31-08-1998AV Haarlemmermeer9.36sec ptn
456Giezeman, Helge 16-01-1998U-Track9.85sec ptn
585Bongaerts, Tim 06-02-1998Hellas Utrecht10.02sec ptn
587Ruitenberg, Jasper 23-06-1998AV PEC 191010.05sec ptn
406Charki, Anass 23-06-1998AV Phoenixdnssec ptn
575Ingen, Bryan van28-07-1998AV Haarlemmermeerdnssec ptn
60m - finale5 deelnemer(s)
1590Swienink, Cas 24-03-1998AV PEC 19108.47sec ptn
2524Ham, Thomas van den01-08-1998AV Clytoneus8.62sec ptn
3639Pauel, Pim 09-07-1998AV Haarlem8.66sec ptn
4405Grift, Sebastiaan van der30-04-1998AV Phoenix8.87sec ptn
573Verboom, Noah 02-01-1998AV Haarlemmermeerdnssec ptn
hoog13 deelnemer(s)
1405Grift, Sebastiaan van der30-04-1998AV Phoenix1.52m ptn
2590Swienink, Cas 24-03-1998AV PEC 19101.40m ptn
3524Ham, Thomas van den01-08-1998AV Clytoneus1.40m ptn
441Bekker, Jeffrey 14-01-1998AV Statina1.35m ptn
639Pauel, Pim 09-07-1998AV Haarlem1.35m ptn
421Veld, Keenan 1998AV Triathlon1.30m ptn
406Charki, Anass 23-06-1998AV Phoenix1.25m ptn
525CorbiŤre, Laurens 20-04-1998AV Clytoneus1.20m ptn
585Bongaerts, Tim 06-02-1998Hellas Utrecht1.20m ptn
574Brandehof, Timo 31-08-1998AV Haarlemmermeer1.15m ptn
587Ruitenberg, Jasper 23-06-1998AV PEC 19101.15m ptn
573Verboom, Noah 02-01-1998AV Haarlemmermeerdnsm ptn
575Ingen, Bryan van28-07-1998AV Haarlemmermeerdnsm ptn
kogel11 deelnemer(s)
1456Giezeman, Helge 16-01-1998U-Track10.02m ptn
2590Swienink, Cas 24-03-1998AV PEC 19109.05m ptn
3525CorbiŤre, Laurens 20-04-1998AV Clytoneus8.85m ptn
4573Verboom, Noah 02-01-1998AV Haarlemmermeer8.71m ptn
5639Pauel, Pim 09-07-1998AV Haarlem8.70m ptn
6575Ingen, Bryan van28-07-1998AV Haarlemmermeer8.31m ptn
7441Bekker, Jeffrey 14-01-1998AV Statina7.91m ptn
8585Bongaerts, Tim 06-02-1998Hellas Utrecht7.77m ptn
9421Veld, Keenan 1998AV Triathlon6.57m ptn
10574Brandehof, Timo 31-08-1998AV Haarlemmermeer6.53m ptn
11587Ruitenberg, Jasper 23-06-1998AV PEC 19105.75m ptn

Meisjes junioren D(1e jrs)
60m23 deelnemer(s)
622Cloe, Naomi de20-03-1999Spark8.76sec ptn
594Haan, Britta de31-03-1999AV Clytoneus8.79sec ptn
90Huijben, Nida 17-11-1999AV Atverni9.05sec ptn
543Elands, Janiek 27-07-1999Hellas Utrecht9.06sec ptn
116Gastel, Tjeerdtje van11-04-1999AV Triathlon9.08sec ptn
623Muts, Jacqueline 1999Phanos9.27sec ptn
517Molenaar, Feline 17-06-1999Avantri9.37sec ptn
570Bolten, Marjolein 07-10-1999AV Haarlemmermeer9.39sec ptn
72Winnubst, Beau 26-05-1999AV Haarlemmermeer9.56sec ptn
569Drift, Judy van der23-03-1999AV Haarlemmermeer9.64sec ptn
603Visser, Kim 1999AV Atverni9.87sec ptn
519Stauthamer, Brittany 16-06-1999AV Sparta9.92sec ptn
118Maarschalkerweerd, Shanice 20-08-1999AV Triathlon10.00sec ptn
488Kuckelkorn, Jojanneke 05-11-1999Almere '8110.08sec ptn
552Klooster, Wouke van 't12-12-1999AV Pijnenburg10.29sec ptn
496Vroegop, Ruby 1999AV Feniks10.39sec ptn
670Andel, Sasja van27-11-1999VAV10.41sec ptn
526Balzer, Cecilia 1999AV Clytoneus10.65sec ptn
520Toet, Jodie 11-05-1999AV Sparta10.67sec ptn
669Goodijk, Nienke 01-10-1999VAV11.05sec ptn
600Meijer, Maaike 02-02-1999AV Nijkerk11.06sec ptn
658Jaikaran, Anouska 08-06-1999AV Sparta12.66sec ptn
565Miltenburg, Suzanne 11-05-1999AV Atvernidnssec ptn
60m - finale5 deelnemer(s)
1594Haan, Britta de31-03-1999AV Clytoneus8.70sec ptn
2622Cloe, Naomi de20-03-1999Spark8.74sec ptn
390Huijben, Nida 17-11-1999AV Atverni8.92sec ptn
4543Elands, Janiek 27-07-1999Hellas Utrecht8.99sec ptn
5116Gastel, Tjeerdtje van11-04-1999AV Triathlon9.06sec ptn
hoog18 deelnemer(s)
1569Drift, Judy van der23-03-1999 AV Haarlemmermeer1.40m ptn
2570Bolten, Marjolein 07-10-1999AV Haarlemmermeer1.40m ptn
3594Haan, Britta de31-03-1999AV Clytoneus1.35m ptn
552Klooster, Wouke van 't12-12-1999AV Pijnenburg1.30m ptn
622Cloe, Naomi de20-03-1999Spark1.30m ptn
116Gastel, Tjeerdtje van11-04-1999AV Triathlon1.30m ptn
517Molenaar, Feline 17-06-1999Avantri1.30m ptn
603Visser, Kim 1999AV Atverni1.20m ptn
90Huijben, Nida 17-11-1999AV Atverni1.20m ptn
488Kuckelkorn, Jojanneke 05-11-1999Almere '811.15m ptn
600Meijer, Maaike 02-02-1999AV Nijkerk1.15m ptn
118Maarschalkerweerd, Shanice 20-08-1999AV Triathlon1.15m ptn
496Vroegop, Ruby 1999AV Feniks1.10m ptn
72Winnubst, Beau 26-05-1999AV Haarlemmermeer1.05m ptn
565Miltenburg, Suzanne 11-05-1999AV Atvernidnsm ptn
543Elands, Janiek 27-07-1999Hellas Utrechtdnsm ptn
520Toet, Jodie 11-05-1999AV Spartadnsm ptn
519Stauthamer, Brittany 16-06-1999AV Spartadnsm ptn
kogel19 deelnemer(s)
1623Muts, Jacqueline 1999Phanos10.68m ptn
2594Haan, Britta de31-03-1999AV Clytoneus9.42m ptn
3569Drift, Judy van der23-03-1999AV Haarlemmermeer9.11m ptn
4543Elands, Janiek 27-07-1999Hellas Utrecht8.39m ptn
5570Bolten, Marjolein 07-10-1999AV Haarlemmermeer7.76m ptn
690Huijben, Nida 17-11-1999AV Atverni7.64m ptn
7603Visser, Kim 1999AV Atverni7.55m ptn
8116Gastel, Tjeerdtje van11-04-1999AV Triathlon6.89m ptn
972Winnubst, Beau 26-05-1999AV Haarlemmermeer6.71m ptn
10519Stauthamer, Brittany 16-06-1999AV Sparta6.61m ptn
11517Molenaar, Feline 17-06-1999Avantri6.49m ptn
12670Andel, Sasja van27-11-1999VAV6.43m ptn
13520Toet, Jodie 11-05-1999AV Sparta6.09m ptn
14118Maarschalkerweerd, Shanice 20-08-1999AV Triathlon5.66m ptn
15669Goodijk, Nienke 01-10-1999VAV5.35m ptn
16600Meijer, Maaike 02-02-1999AV Nijkerk4.53m ptn
17658Jaikaran, Anouska 08-06-1999AV Sparta3.82m ptn
565Miltenburg, Suzanne 11-05-1999AV Atvernidnsm ptn
488Kuckelkorn, Jojanneke 05-11-1999Almere '81dnsm ptn

Meisjes junioren D(2e jrs)
60m18 deelnemer(s)
592Bremer, Celine den17-03-1998AV PEC 19108.75sec ptn
571Strijland, Merel 1998AV Haarlemmermeer8.92sec ptn
555Mulder, Rian 06-08-1998Hellas Utrecht8.94sec ptn
487Kuckelkorn, Anne-Fleur 17-06-1998Almere '818.97sec ptn
407Velzen, Luna van09-02-1998AV Phoenix9.02sec ptn
572Traas, Kim 17-01-1998AV Haarlemmermeer9.06sec ptn
14Beard, Imogen 03-05-1998AV Clytoneus9.24sec ptn
661Boodoe, Rachella 29-05-1998AV Phoenix9.31sec ptn
568Klerk, Gioia de30-01-1998Hellas Utrecht9.39sec ptn
589Kater, Lena 03-09-1998AV PEC 19109.42sec ptn
546Meewisse, Kim 12-12-1998Hellas Utrecht9.43sec ptn
662Heida, Nienke 05-05-1998AV Clytoneus9.53sec ptn
408Witte, Fieke 17-02-1998AV Phoenix9.65sec ptn
680Staak, Teddie v.d.1998Hellas Utrecht9.69sec ptn
554Mulder, Lieke 06-08-1998Hellas Utrecht9.95sec ptn
613Zuilen, Donna van10-11-1998Hellas Utrecht10.28sec ptn
668Mourik, Anouck van1998VAV10.48sec ptn
493Reijnen, Joyce 17-08-1998AV Nijkerk10.60sec ptn
60m - finale5 deelnemer(s)
1592Bremer, Celine den17-03-1998AV PEC 19108.71sec ptn
2555Mulder, Rian 06-08-1998Hellas Utrecht8.93sec ptn
3571Strijland, Merel 1998AV Haarlemmermeer8.93sec ptn
4407Velzen, Luna van09-02-1998AV Phoenix8.96sec ptn
5487Kuckelkorn, Anne-Fleur 17-06-1998Almere '818.98sec ptn
hoog13 deelnemer(s)
1592Bremer, Celine den17-03-1998AV PEC 19101.40m ptn
2555Mulder, Rian 06-08-1998Hellas Utrecht1.35m ptn
3662Heida, Nienke 05-05-1998AV Clytoneus1.30m ptn
4546Meewisse, Kim 12-12-1998Hellas Utrecht1.30m ptn
408Witte, Fieke 17-02-1998AV Phoenix1.25m ptn
493Reijnen, Joyce 17-08-1998AV Nijkerk1.25m ptn
572Traas, Kim 17-01-1998AV Haarlemmermeer1.25m ptn
554Mulder, Lieke 06-08-1998Hellas Utrecht1.25m ptn
589Kater, Lena 03-09-1998AV PEC 19101.25m ptn
487Kuckelkorn, Anne-Fleur 17-06-1998Almere '811.20m ptn
613Zuilen, Donna van10-11-1998Hellas Utrecht1.15m ptn
14Beard, Imogen 03-05-1998AV Clytoneus1.10m ptn
661Boodoe, Rachella 29-05-1998AV Phoenix1.00m ptn
kogel18 deelnemer(s)
1487Kuckelkorn, Anne-Fleur 17-06-1998Almere '819.72m ptn
2659Most, Melanie van der11-07-1998AV Trias9.51m ptn
3571Strijland, Merel 1998AV Haarlemmermeer8.70m ptn
4589Kater, Lena 03-09-1998AV PEC 19108.67m ptn
5546Meewisse, Kim 12-12-1998Hellas Utrecht8.59m ptn
6555Mulder, Rian 06-08-1998Hellas Utrecht8.20m ptn
7592Bremer, Celine den17-03-1998AV PEC 19108.12m ptn
8661Boodoe, Rachella 29-05-1998AV Phoenix7.94m ptn
9500Walch, Coco 1998GAC7.87m ptn
10501Walch, Veerle 1998GAC7.85m ptn
11613Zuilen, Donna van10-11-1998Hellas Utrecht7.77m ptn
1214Beard, Imogen 03-05-1998AV Clytoneus7.56m ptn
13568Klerk, Gioia de30-01-1998Hellas Utrecht7.43m ptn
14662Heida, Nienke 05-05-1998AV Clytoneus7.32m ptn
15554Mulder, Lieke 06-08-1998Hellas Utrecht6.90m ptn
16493Reijnen, Joyce 17-08-1998AV Nijkerk6.90m ptn
17668Mourik, Anouck van1998VAV5.75m ptn
408Witte, Fieke 17-02-1998AV Phoenixdnsm ptn

Jongens junioren C
60m27 deelnemer(s)
576Postma, Rutger 09-11-1997AV Haarlemmermeer8.01sec ptn
685Osman, Camiel 07-09-1997Phanos8.16sec ptn
577Treep, DaniŽl 08-04-1996AV Haarlemmermeer8.18sec ptn
624Pedersen, Mark 16-07-1996Spark8.19sec ptn
629Ouwehand, Johan 11-08-1997AV Edam8.32sec ptn
71Gelens, Frank 23-08-1996Leiden Atletiek8.35sec ptn
75Wouters, Roel 02-02-1996AV Clytoneus8.38sec ptn
591Furda, Duco 07-06-1996AV PEC 19108.41sec ptn
48Koet, Joost 20-07-1997Leiden Atletiek8.47sec ptn
167Pauli, Stijn 13-06-1997Leiden Atletiek8.51sec ptn
414Meuwissen, Roel 04-07-1996AV Weert8.53sec ptn
677Schaaf, Rens van der03-04-1997VAV8.55sec ptn
593Heijne, Jelle 18-06-1997AV Clytoneus8.55sec ptn
638Rooij, Shaquille de22-10-1997AV Haarlem8.60sec ptn
614Rebel, Martijn 24-12-1996Hellas Utrecht8.64sec ptn
444Beuken, Jefferson 12-12-1997AV Statina8.90sec ptn
636Verzijden, Luuk 11-07-1996AV Haarlem8.91sec ptn
480Vries, Melvin de01-01-1997Arena8.91sec ptn
637Zuiderduin, Paul 27-02-1997AV Haarlem9.15sec ptn
542Veen, Sander van21-08-1997Hellas Utrecht9.55sec ptn
431Scherpenzeel, Matthias van09-10-1997GAC9.78sec ptn
666Vreeken, Niek 1997GAC9.85sec ptn
633Lieftink, Julian 23-06-1997AV Feniks10.04sec ptn
676Goodijk, Arno 14-04-1997VAV10.25sec ptn
580France, Thijn de10-03-1997Hellas Utrecht10.28sec ptn
115Overmaat, Reinier 03-09-1996AV Triathlon11.12sec ptn
686Roodenburg, Lennart 08-04-1996Phanosdnssec ptn
60m - finale5 deelnemer(s)
1576Postma, Rutger 09-11-1997AV Haarlemmermeer7.89sec ptn
2685Osman, Camiel 07-09-1997Phanos8.11sec ptn
3624Pedersen, Mark 16-07-1996Spark8.12sec ptn
4577Treep, DaniŽl 08-04-1996AV Haarlemmermeer8.22sec ptn
5629Ouwehand, Johan 11-08-1997AV Edam8.46sec ptn
ver25 deelnemer(s)
1577Treep, DaniŽl 08-04-1996AV Haarlemmermeer5.62m ptn
275Wouters, Roel 02-02-1996AV Clytoneus5.56m ptn
3414Meuwissen, Roel 04-07-1996AV Weert5.40m ptn
4629Ouwehand, Johan 11-08-1997AV Edam5.00m ptn
571Gelens, Frank 23-08-1996Leiden Atletiek4.95m ptn
6636Verzijden, Luuk 11-07-1996AV Haarlem4.90m ptn
7591Furda, Duco 07-06-1996AV PEC 19104.89m ptn
848Koet, Joost 20-07-1997Leiden Atletiek4.84m ptn
9624Pedersen, Mark 16-07-1996Spark4.80m ptn
10593Heijne, Jelle 18-06-1997AV Clytoneus4.76m ptn
11167Pauli, Stijn 13-06-1997Leiden Atletiek4.56m ptn
12638Rooij, Shaquille de22-10-1997AV Haarlem4.54m ptn
13677Schaaf, Rens van der03-04-1997VAV4.53m ptn
14444Beuken, Jefferson 12-12-1997AV Statina4.45m ptn
15637Zuiderduin, Paul 27-02-1997AV Haarlem4.37m ptn
16614Rebel, Martijn 24-12-1996Hellas Utrecht4.14m ptn
17675Meijer, Job 15-03-1997VAV4.06m ptn
18542Veen, Sander van21-08-1997Hellas Utrecht4.04m ptn
19480Vries, Melvin de01-01-1997Arena4.03m ptn
20431Scherpenzeel, Matthias van09-10-1997GAC3.87m ptn
21580France, Thijn de10-03-1997Hellas Utrecht3.77m ptn
22633Lieftink, Julian 23-06-1997AV Feniks3.71m ptn
23676Goodijk, Arno 14-04-1997VAV3.41m ptn
24666Vreeken, Niek 1997GAC3.28m ptn
25115Overmaat, Reinier 03-09-1996AV Triathlon3.13m ptn
kogel20 deelnemer(s)
1624Pedersen, Mark 16-07-1996Spark11.09m ptn
275Wouters, Roel 02-02-1996AV Clytoneus10.90m ptn
3577Treep, DaniŽl 08-04-1996AV Haarlemmermeer10.85m ptn
4591Furda, Duco 07-06-1996AV PEC 191010.68m ptn
571Gelens, Frank 23-08-1996Leiden Atletiek10.01m ptn
6629Ouwehand, Johan 11-08-1997AV Edam9.70m ptn
7675Meijer, Job 15-03-1997VAV8.90m ptn
8636Verzijden, Luuk 11-07-1996AV Haarlem8.74m ptn
9414Meuwissen, Roel 04-07-1996AV Weert8.20m ptn
10638Rooij, Shaquille de22-10-1997AV Haarlem7.90m ptn
11677Schaaf, Rens van der03-04-1997VAV7.84m ptn
12167Pauli, Stijn 13-06-1997Leiden Atletiek7.69m ptn
13637Zuiderduin, Paul 27-02-1997AV Haarlem7.31m ptn
14666Vreeken, Niek 1997GAC7.14m ptn
15593Heijne, Jelle 18-06-1997AV Clytoneus6.95m ptn
16676Goodijk, Arno 14-04-1997VAV6.55m ptn
17115Overmaat, Reinier 03-09-1996AV Triathlon6.45m ptn
18580France, Thijn de10-03-1997Hellas Utrecht6.31m ptn
1948Koet, Joost 20-07-1997Leiden Atletiek6.19m ptn
20542Veen, Sander van21-08-1997Hellas Utrecht5.88m ptn

Meisjes junioren C
60m26 deelnemer(s)
220Smith, Romy 25-01-1997Leiden Atletiek8.38sec ptn
646Broek, Nele van den03-02-1997AV Sprint8.60sec ptn
650Wiel, Anne van de04-06-1997AV Sprint8.60sec ptn
651Wiel, Myke van de04-06-1997AV Sprint8.62sec ptn
445Besten, Ruby den31-07-1996AV Statina8.76sec ptn
678Turkesteen, Marieke 16-04-1997VAV8.77sec ptn
486Hopman, Charlotte 23-05-1997AV Trias8.78sec ptn
615Zorn, Alyssa 22-08-1997Hellas Utrecht8.80sec ptn
634Blaas, Noor 05-05-1997Hellas Utrecht8.85sec ptn
595Haan, Kirsten de14-10-1997AV Clytoneus8.87sec ptn
647Haanen, Annick 26-08-1997AV Sprint8.96sec ptn
652Doense, Esmťe 14-02-1996AV Sprint8.98sec ptn
548Gast, Quirine de06-07-1997Hellas Utrecht9.07sec ptn
78Pater, Carolien de25-01-1997Avantri9.14sec ptn
42Haveman, Arlyn 29-03-1997Leiden Atletiek9.14sec ptn
682Dapaw, Beauty 16-07-1997Eindhoven Atletiek9.24sec ptn
551Grob, Leonie 09-04-1997GAC9.29sec ptn
550Oosting, Iris 04-11-1997GAC9.31sec ptn
648Haanen, Sanne 26-08-1997AV Sprint9.35sec ptn
653Oonincx, Minke 1997AV Sprint9.53sec ptn
547Moes, Laura 15-04-1997Hellas Utrecht9.76sec ptn
649Oudenhuysen, Katinka 1997AV Sprint9.79sec ptn
498Knotnerus, Hanna 21-02-1997AV Feniks9.96sec ptn
479Grift, Isabel 15-12-1997Phanos10.17sec ptn
541Mathan, ZoŽ 01-01-1996Hellas Utrechtdnssec ptn
449Kruk, Cťline van der06-03-1996AV Spartadnssec ptn
60m - finale5 deelnemer(s)
1220Smith, Romy 25-01-1997Leiden Atletiek8.37sec ptn
2650Wiel, Anne van de04-06-1997AV Sprint8.66sec ptn
3651Wiel, Myke van de04-06-1997AV Sprint8.70sec ptn
4646Broek, Nele van den03-02-1997AV Sprint8.77sec ptn
5445Besten, Ruby den31-07-1996AV Statina8.79sec ptn
ver27 deelnemer(s)
1220Smith, Romy 25-01-1997Leiden Atletiek4.97m ptn
2646Broek, Nele van den03-02-1997AV Sprint4.88m ptn
3678Turkesteen, Marieke 16-04-1997VAV4.83m ptn
4651Wiel, Myke van de04-06-1997AV Sprint4.71m ptn
5650Wiel, Anne van de04-06-1997AV Sprint4.71m ptn
6486Hopman, Charlotte 23-05-1997AV Trias4.59m ptn
742Haveman, Arlyn 29-03-1997Leiden Atletiek4.51m ptn
8595Haan, Kirsten de14-10-1997AV Clytoneus4.48m ptn
9445Besten, Ruby den31-07-1996AV Statina4.46m ptn
10652Doense, Esmťe 14-02-1996AV Sprint4.36m ptn
11615Zorn, Alyssa 22-08-1997Hellas Utrecht4.32m ptn
12518Kuiper, Amber 03-01-1997VAV4.32m ptn
13647Haanen, Annick 26-08-1997AV Sprint4.27m ptn
14682Dapaw, Beauty 16-07-1997Eindhoven Atletiek4.25m ptn
1578Pater, Carolien de25-01-1997Avantri4.23m ptn
16648Haanen, Sanne 26-08-1997AV Sprint4.02m ptn
17547Moes, Laura 15-04-1997Hellas Utrecht4.01m ptn
18653Oonincx, Minke 1997AV Sprint3.92m ptn
19548Gast, Quirine de06-07-1997Hellas Utrecht3.89m ptn
20551Grob, Leonie 09-04-1997GAC3.75m ptn
21649Oudenhuysen, Katinka 1997AV Sprint3.64m ptn
22550Oosting, Iris 04-11-1997GAC3.50m ptn
23479Grift, Isabel 15-12-1997Phanos3.39m ptn
24498Knotnerus, Hanna 21-02-1997AV Feniks3.33m ptn
541Mathan, ZoŽ 01-01-1996Hellas Utrechtdnsm ptn
634Blaas, Noor 05-05-1997Hellas Utrechtdnsm ptn
449Kruk, Cťline van der06-03-1996AV Spartadnsm ptn
kogel19 deelnemer(s)
78Pater, Carolien de25-01-1997Avantri9.75m ptn
682Dapaw, Beauty 16-07-1997Eindhoven Atletiek9.67m ptn
220Smith, Romy 25-01-1997Leiden Atletiek9.47m ptn
486Hopman, Charlotte 23-05-1997AV Trias9.40m ptn
615Zorn, Alyssa 22-08-1997Hellas Utrecht9.09m ptn
42Haveman, Arlyn 29-03-1997Leiden Atletiek8.45m ptn
518Kuiper, Amber 03-01-1997VAV8.37m ptn
647Haanen, Annick 26-08-1997AV Sprint8.10m ptn
595Haan, Kirsten de14-10-1997AV Clytoneus7.79m ptn
547Moes, Laura 15-04-1997Hellas Utrecht7.62m ptn
548Gast, Quirine de06-07-1997Hellas Utrecht7.54m ptn
551Grob, Leonie 09-04-1997GAC7.41m ptn
646Broek, Nele van den03-02-1997AV Sprint7.09m ptn
648Haanen, Sanne 26-08-1997AV Sprint6.98m ptn
479Grift, Isabel 15-12-1997Phanos6.13m ptn
653Oonincx, Minke 1997AV Sprint5.87m ptn
550Oosting, Iris 04-11-1997GAC5.86m ptn
649Oudenhuysen, Katinka 1997AV Sprint5.46m ptn
449Kruk, Cťline van der06-03-1996AV Spartadnsm ptn

Jongens junioren B
60m7 deelnemer(s)
578Winden, Maarten van der21-08-1995AV Haarlemmermeer7.87sec ptn
643Meiracker, Koen van den15-01-1994Spark7.96sec ptn
448Smith, Ronan 05-11-1995Almere '818.00sec ptn
632Marsman, Rick 14-10-1995Hellas Utrecht8.04sec ptn
446Jonis, Simon 25-09-1994AV Statina8.06sec ptn
655Outheusden, Youri van25-10-1995AV Sprint8.26sec ptn
523Balzer, Conrad 22-06-1995AV Clytoneus9.52sec ptn
60m - finale3 deelnemer(s)
1578Winden, Maarten van der21-08-1995AV Haarlemmermeer7.83sec ptn
2448Smith, Ronan 05-11-1995Almere '817.97sec ptn
3643Meiracker, Koen van den15-01-1994Spark8.03sec ptn
hss1 deelnemer(s)
1643Meiracker, Koen van den15-01-1994Spark10.73m ptn
ver7 deelnemer(s)
1578Winden, Maarten van der21-08-1995AV Haarlemmermeer5.81m ptn
2448Smith, Ronan 05-11-1995Almere '815.38m ptn
3643Meiracker, Koen van den15-01-1994Spark5.33m ptn
4632Marsman, Rick 14-10-1995Hellas Utrecht5.31m ptn
5655Outheusden, Youri van25-10-1995AV Sprint5.03m ptn
6446Jonis, Simon 25-09-1994AV Statina4.89m ptn
7523Balzer, Conrad 22-06-1995AV Clytoneus3.73m ptn

Meisjes junioren B
60m6 deelnemer(s)
1418Swanenberg, Joyce 26-02-1994Hellas Utrecht8.31sec ptn
2657Obbes, Marieke 19-06-1995AV Sprint8.44sec ptn
3664Pieters, Sonja 25-09-1995GAC8.58sec ptn
4549Hiensch, Fleur 27-07-1995Hellas Utrecht9.01sec ptn
5665Broek, Renate van den20-01-1995GAC9.08sec ptn
6683Lourenburg, Maxine 08-05-1995AV Haarlemmermeer9.19sec ptn
60m - finale3 deelnemer(s)
1418Swanenberg, Joyce 26-02-1994Hellas Utrecht8.19sec ptn
2657Obbes, Marieke 19-06-1995AV Sprint8.37sec ptn
664Pieters, Sonja 25-09-1995GACdnssec ptn
hss1 deelnemer(s)
681Mukanay, Jip 19-12-1995AKUdnsm ptn
ver3 deelnemer(s)
1657Obbes, Marieke 19-06-1995AV Sprint4.81m ptn
2402Coops, Ronit 01-07-1995Hellas Utrecht4.23m ptn
3549Hiensch, Fleur 27-07-1995Hellas Utrecht4.13m ptn

Jongens junioren A
60m2 deelnemer(s)
534Versteeg, Tobias 25-06-1993Avantri7.42sec ptn
654Wiel, Kai van de23-11-1993AV Sprint7.64sec ptn
60m - finale2 deelnemer(s)
1534Versteeg, Tobias 25-06-1993Avantri7.41sec ptn
2654Wiel, Kai van de23-11-1993AV Sprint7.69sec ptn
hss1 deelnemer(s)
654Wiel, Kai van de23-11-1993AV Sprint12.40m ptn
ver1 deelnemer(s)
1654Wiel, Kai van de23-11-1993AV Sprint6.41m ptn

Meisjes junioren A
60m3 deelnemer(s)
656Janssens, Suzanne 16-01-1992AV Sprint8.38sec ptn
447Wouters, Fenne 26-07-1992AV Statina8.41sec ptn
481Vries, Nathalie de17-09-1993Arena8.84sec ptn
60m - finale2 deelnemer(s)
1447Wouters, Fenne 26-07-1992AV Statina8.32sec ptn
2656Janssens, Suzanne 16-01-1992AV Sprint8.38sec ptn
hss2 deelnemer(s)
1656Janssens, Suzanne 16-01-1992AV Sprint10.16m ptn
2481Vries, Nathalie de17-09-1993Arena9.89m ptn
ver1 deelnemer(s)
1447Wouters, Fenne 26-07-1992AV Statina5.34m ptn

Vrouwen Senioren
hss2 deelnemer(s)
1503Zwijsen, Sanne 10-12-1986Hellas Utrecht11.22m ptn
2642Boersma, Tiffany 23-12-1990AAC10.33m ptn