Uitslagen Herfstindoor Hellas Utrecht

07-11-2009, Sportcentrum Galgenwaard

Jongens pupillen C   50 m verspringen   foamspeer Totaal
Plaats   startnr. prestatie punten prestatie punten prestatie punten
1 Bram Klap AV Lycurgus   10,09 255 2,38 194 11,43 689 1138
2 Quinsley Maduro AV Sparta   9,44 345 2,09 136 7,04 468 949
3 Koen Grapendaal AV Hylas   10,05 260 2,52 222 6,39 430 912
4 Marnix Eikelboom Hellas Utrecht   10,10 254 2,37 192 3,30 214 660
5 Devin Wirjomengol Hellas Utrecht   10,38 219 2,34 186 2,99 187 592
6 Jasper Zahradnik BAV   10,57 196 2,27 172 3,09 196 564
7 Jelle Melkert Hellas Utrecht   11,17 130 2,06 130 4,27 290 550
                   
                   
Plaats Meisjes pupillen C   50 m verspringen foamspeer Totaal
  startnr. prestatie punten prestatie punten prestatie punten
1 Sophie Praas AV Triathlon   9,01 411 2,82 282 4,83 330 1023
2 Ilse Boot Hellas Utrecht   10,51 203 2,46 210 5,36 365 778
3 Luna Zuilichem Hellas Utrecht   11,11 136 2,32 182 2,29 122 440

 

Jongens pupillen B   50 m hoogspringen kogelstoten Totaal
Plaats   startnr. prestatie punten prestatie punten prestatie punten
1 Jeroen Miltenburg AV Atverni   8,40 516 0,95 306 5,47 372 1194
2 Emile Wesselink AV Fit   8,49 500 0,90 269 5,74 390 1159
3 Jelle van Miltenburg BAV   9,09 398 1,10 416 4,78 326 1140
4 Bram van der Laan GAC   9,15 389 1,05 379 5,34 364 1132
5 Thijs van Miltenburg BAV   9,45 343 0,95 306 4,81 328 977
6 Joost van Deudekom AV Lycurgus   9,32 363 0,95 306 4,23 287 956
7 Twan de Koning Hellas Utrecht   9,81 292 1,00 342 3,94 265 899
8 Joris Vogelezang Hellas Utrecht   9,25 373 0,85 232 4,11 278 883
9 Thomas Mol AV Lycurgus   9,03 408 1,05 379 1,97 88 875
10 Quinten Feijen GAC   9,60 322 0,95 306 3,70 246 874
11 Teun Hoekman Hellas Utrecht   9,88 283 0,85 232 4,81 328 843
12 Rico van der Jagt GAC   9,57 326 0,85 232 3,65 242 800
13 Matthijs de Visser GAC   9,77 298 0,85 232 3,83 256 786
14 Menno Akkerman AV Phoenix   9,56 327 0,80 196 3,78 253 776
15 Christian Vermeulen Hellas Utrecht   9,49 337 0,85 232 2,34 127 696
16 Stan van Nieuwburg Hellas Utrecht   9,24 375 0,70 122 3,08 195 692
17 Naezjhe Brooks Hellas Utrecht   10,45 211 0,75 159 4,12 279 649
18 Coen Bennink Hellas Utrecht   11,64 83 0,75 159 4,05 273 515
19 Taco Jongsma Hellas Utrecht   11,64 83 0,60 49 3,58 237 369

 

Meisjes pupillen B   50 m hoogspringen kogelstoten Totaal
Plaats   startnr. prestatie punten prestatie punten prestatie punten
1 Yara Linnekamp Hellas Utrecht   8,24 547 1,10 416 4,25 288 1251
2 Inez Bouwen AV Lycurgus   8,91 427 0,95 306 4,31 293 1026
3 Aniska Sinnige SAV   9,25 373 1,00 342 4,50 306 1021
4 Isabel van den Broek BAV   8,99 414 0,90 269 4,23 287 970
5 Sienna Klous AV Lycurgus   9,25 373 0,85 232 4,05 273 878
6 Milou Eijsbroek AV Phoenix   9,08 400 0,85 232 3,67 244 876
7 Julie Heij BAV   9,67 312 0,90 269 4,33 294 875
8 Manon Stringa AV Atverni   9,08 400 0,90 269 3,16 202 871
9 Samar Ahmed Hellas Utrecht   9,33 361 0,95 306 2,92 181 848
10 Winnie de Groot BAV   9,63 317 0,85 232 3,67 244 793
11 Merle Meinhardt AV Triathlon   9,17 385 0,75 159 3,31 215 759
12 Roos Verdegaal Hellas Utrecht   9,84 288 0,90 269 2,88 177 734
13 Lisanne Wetzels Hellas Utrecht   9,71 306 0,75 159 3,97 267 732
14 Kiki Bruineman Hellas Utrecht   9,55 329 0,75 159 3,46 227 715
15 Liza van Vooren Hellas Utrecht   10,64 188 0,85 232 3,06 193 613
16 Julia Westmeijer AV Triathlon   11,03 145 0,80 196 3,60 238 579
17 Brigit de Bok Hellas Utrecht   10,69 183 0,75 159 2,29 122 464

 

Jongens pupillen A-1e jaar   60 m verspringen kogelstoten Totaal
Plaats   startnr. prestatie punten prestatie punten prestatie punten
1 Santonio Matias Avantri   9,37 581 4,04 526 7,47 492 1599
2 Julian Korevaar Avantri   9,52 555 3,70 458 4,71 321 1334
3 Philip van de Beek Phanos   9,91 492 3,70 458 5,33 363 1313
4 Thomas Arensman AV NEA-Volharding   9,86 500 3,64 446 5,18 353 1299
5 Bas Hoonhout AV NEA-Volharding   9,88 497 3,51 420 5,48 373 1290
6 Thijs Beentjes AV Nijkerk   10,37 423 3,50 418 6,52 438 1279
7 Pepijn Grutterink AV Triathlon   9,87 498 3,54 426 5,00 341 1265
8 Daan Meier Hellas Utrecht   10,37 423 3,30 378 6,26 422 1223
9 Timo van Manen Hellas Utrecht   10,33 429 3,40 398 5,75 390 1217
10 Pim Cauwels Suomi   10,33 429 3,56 430 5,23 357 1216
11 Jordi Ouwehand AV Edam   10,51 403 3,17 352 6,20 418 1173
12 Floris Roest AV Phoenix   10,62 388 3,49 416 4,94 337 1141
13 Job Dieterman Arena   10,38 422 3,26 370 4,98 340 1132
14 Hendrik Oppelaar Hellas Utrecht   10,65 384 3,40 398 4,82 329 1111
15 Ronald van den Berg Hellas Utrecht   10,36 425 3,15 348 4,79 327 1100
16 Joeri Verlegh Avantri   10,56 397 3,20 358 4,87 332 1087
17 Stefan Doeven BAV   10,95 345 3,09 336 5,81 394 1075
18 Stefane Adolph AV Atverni   10,25 441 3,10 338 4,26 289 1068
19 Jitse Dekkinga AV Triathlon   11,03 335 3,36 390 4,99 340 1065
20 Melvin Girdhari AV Atverni   11,28 304 2,94 306 4,48 305 915
21 Janek Rijke AV Lycurgus   12,16 205 2,78 274 5,92 401 880
22 Nial van der Steeg AV Atverni   12,23 198 2,57 232 5,02 343 773
23 Ruben van Schooten AV Phoenix   12,44 177 2,40 198 3,24 209 584

 

Jongens pupillen A-2e jaar   60 m verspringen kogelstoten Totaal
Plaats   startnr. prestatie punten prestatie punten prestatie punten
1 Sjoerd Wezelenburg AV Lycurgus   8,94 660 4,53 624 7,96 519 1803
2 Merijn Bennen AAC '61   9,28 597 4,24 566 7,14 474 1637
3 Sam Coehoorn AV NEA-Volharding   9,47 564 3,91 500 8,58 552 1616
4 Luc Orbons AV Phoenix   9,18 615 4,17 552 6,34 427 1594
5 Berend-Jan Koster GAC   9,29 595 4,06 530 6,82 455 1580
6 Cirrus Nebbeling GAC   9,70 526 3,82 482 8,02 522 1530
7 Stein Overtoom AV Startbaan   9,5 559 4,06 530 6,24 421 1510
8 Arthur van Essen AV Triathlon   9,34 587 3,47 412 7,17 475 1474
9 Joep Borninkhof GAC   9,24 604 3,75 468 5,76 391 1463
10 Ramon Kohlhoff AV NEA-Volharding   9,67 530 3,62 442 7,37 487 1459
11 Rick Hollestelle AV Triathlon   9,49 561 4,08 534 5,17 353 1448
12 Anton Hilhorst GAC   9,43 571 3,76 470 6,00 406 1447
13 Joppe Stokvis AV Triathlon   9,61 540 3,78 474 6,38 429 1443
14 Siebe Heuperman GAC   9,58 545 3,69 456 6,47 435 1436
15 Niek Wetzels Hellas Utrecht   9,75 517 3,76 470 6,49 436 1423
16 David Overduin Hellas Utrecht   9,65 534 3,97 512 5,47 372 1418
17 Kiowa Roukema AV NEA-Volharding   10,14 457 3,30 378 8,44 544 1379
18 Willem Grapendaal AV Hylas   9,99 480 3,62 442 6,66 446 1368
19 Ruben Rigter BAV   10,21 446 3,44 406 7,82 511 1363
20 Melvin de Ronde AV '40   10,00 478 3,67 452 6,27 423 1353
21 Teun Putman AV Lycurgus   9,94 487 3,55 428 6,53 438 1353
22 Juras Huijben AV Atverni   9,73 521 3,46 410 6,04 408 1339
23 Felipe van Eck GAC   10,06 469 3,12 342 7,47 492 1303
24 Daniel Bos AV Triathlon   9,9 494 3,40 398 6,02 407 1299
25 Bas de Bruijn AV Zuidwal   10,08 466 3,64 446 5,68 386 1298
26 Reinder Prince AV Triathlon   9,6 542 3,15 348 6,04 408 1298
27 Frank van Kan Arena   10,06 469 3,55 428 5,64 383 1280
28 Michiel Hollestelle AV Triathlon   9,96 484 3,56 430 5,28 360 1274
29 Danny van Luyk GAC   10,67 382 3,46 410 6,82 455 1247
30 Jaco Wilschut Hellas Utrecht   10,37 423 3,46 410 5,82 395 1228
31 Jeroen van Krimpen Hellas Utrecht   10,40 419 3,49 416 5,42 369 1204
32 Robert Verkerk AV Atverni   10,27 438 3,05 328 5,21 355 1121
33 Wilmer de Wilde Hellas Utrecht   10,22 445 3,26 370 4,36 296 1111
34 Evert Manders Hellas Utrecht   11,24 308 3,30 378 6,22 420 1106
35 Aart Marsman Hellas Utrecht   10,84 359 3,13 344 5,39 367 1070
36 Leon Jiskoot GAC   11,31 300 2,98 314 6,05 409 1023
37 Laurens van Loenen GAC   11,14 321 3,06 330 5,34 364 1015
38 Maarten Vogelezang Hellas Utrecht   11,46 282 2,99 316 5,06 345 943
39 Stef Tapking GAC   11,11 324 2,71 260 5,16 352 936
40 Patrick Feijen GAC   11,04 333 2,52 222 4,86 332 887
41 Djordi van der Jagt GAC   11,56 271 2,61 240 5,05 345 856

 

Meisjes pupillen A-1e jaar   60 m hoogspringen kogelstoten Totaal
Plaats   startnr. prestatie punten prestatie punten prestatie punten
1 Sophie Jebose AAC   9,35 585 1,22 504 5,95 403 1492
2 Fleur Praas AV Triathlon   9,56 549 1,15 452 4,90 334 1335
3 Shurianty Mathilda CAV Energie   9,74 519 1,05 379 5,56 378 1276
4 Annerice Bakker Phanos   10,08 466 1,05 379 5,65 384 1229
5 Dara Obot Haag Atletiek   10,07 467 0,90 269 6,56 440 1176
6 Shanna Mol AV Lycurgus   10,56 397 1,10 416 4,59 313 1126
7 Isa Susan Leiden Atletiek   10,49 406 1,00 342 5,28 360 1108
8 Femke Bol AV Triathlon   9,86 500 1,00 342 3,93 264 1106
9 Femke Melkert Hellas Utrecht   10,80 364 0,95 306 4,41 300 970
10 Amina Schellekens Phanos   10,81 363 0,95 306 4,31 293 962
11 Eline Brand Avantri   10,65 384 0,85 232 4,83 330 946
12 Nanda Bousema Hellas Utrecht   10,80 364 0,95 306 3,66 243 913
13 Isabelle Klap AV Lycurgus   11,53 274 0,95 306 3,62 240 820
14 Bente Schalkx Hellas Utrecht   10,78 367 0,75 159 4,26 289 815
15 Carlijn Zwart AV Phoenix   11,33 298 0,90 269 3,06 193 760
16 Floor van Heerwaarden Hellas Utrecht   14,13 29 0,00 0 2,56 148 177

 

Meisjes Pupillen A 2e jaars   60 m hoogspringen kogelstoten Totaal
Plaats   startnr. prestatie punten prestatie punten prestatie punten
1 Jacqueline Muts Phanos   9,42 573 1,32 577 8,00 521 1671
2 Merel Sinnige SAV   9,33 588 1,15 452 7,31 483 1523
3 Nienke Tool SAV   9,64 535 1,15 452 7,27 481 1468
4 Nida Huijben AV Atverni   9,39 578 1,10 416 6,32 426 1420
5 Livia Tromp Haag Atletiek   9,60 542 1,10 416 6,29 424 1382
6 Tjeerdtje van Gastel AV Triathlon   9,62 539 1,15 452 5,27 359 1350
7 Jinke van der Sluis AV Phoenix   9,85 501 1,10 416 6,30 424 1341
8 Suzanne Miltenburg AV Atverni   9,91 492 1,00 342 5,58 379 1213
9 Renee van Deudekom AV Lycurgus   10,81 363 1,10 416 6,31 425 1204
10 Ameze Ajayi AV Atverni   9,78 513 1,00 342 5,06 345 1200
11 Kim Visser AV Atverni   10,34 427 1,05 379 5,16 352 1158
12 Ida Raadgever AV Triathlon   10,36 425 1,10 416 4,53 308 1149
13 Josje Putman AV Lycurgus   10,27 438 0,95 306 5,99 405 1149
14 Anna Wiersema AV Nijkerk   11,02 336 1,10 416 5,35 365 1117
15 Desiree van Beest AV Atverni   10,70 377 1,05 379 5,07 346 1102
16 Marieke van der Laan GAC   10,94 346 1,00 342 5,80 393 1081
17 Brittany Stauthamer AV Sparta   10,53 401 0,95 306 5,20 355 1062
18 Floor Veldkamp Hellas Utrecht   11,06 331 0,90 269 5,52 376 976
19 Marthe Kaal Hellas Utrecht   11,13 322 0,90 269 5,28 360 951
20 Jodie Toet AV Sparta   11,06 331 0,85 232 4,72 322 885
21 Judith Kok AV Phoenix   10,84 359 0,90 269 3,66 243 871
22 Selina Brinksma AV Sparta   10,82 362 0,75 159 4,50 306 827
23 Ilse van Rhijn AV Triathlon   11,28 304 0,85 232 3,99 269 805

Jongens junioren D(1e jrs)
60m25 deelnemer(s)
126Pauel, Pim 1998Haarlem8.85sec ptn
957Schmidt, Thieme 1998Leiden Atletiek8.86sec ptn
819Heuvel, Antonio van den04-08-1998GAC9.03sec ptn
92Vloothuis, Iko 25-04-1998AAC9.05sec ptn
65Parol, Cornť 1998AV Atverni9.15sec ptn
902Dalenberg, Lekan 20-05-1998Atledo9.24sec ptn
930Miltenburg, Sven van21-05-1998BAV9.28sec ptn
928Lee, Che van der22-08-1998BAV9.30sec ptn
870Lutz, Ries 16-10-1998GAC9.40sec ptn
132Cicilson, DaniŽl 11-09-1998AAC9.43sec ptn
48Vooren, Thomas van der16-04-1998AV Triathlon9.45sec ptn
903Fodi, Imre 16-05-1998Phanos9.51sec ptn
929Heij, Pieter 24-09-1998BAV9.52sec ptn
837Vonk, Wim 19-03-1998AV Triathlon9.67sec ptn
857Weij, Freek van der07-05-1998AV Triathlon9.74sec ptn
820Wienneke, Yaran 09-02-1998GAC9.75sec ptn
168Kreuningen, Max van20-08-1998AV Atverni9.75sec ptn
169Besamusca, Mike 1998AV Atverni9.97sec ptn
894Lassche, Rob 14-01-1998AAC10.46sec ptn
109Welling, Max 14-12-1998GAC10.72sec ptn
881Heuvel, Kevin van den29-06-1998AV Atverni11.12sec ptn
167Bouwens, Marlon 17-08-1998AV Atvernidnssec ptn
118Madarun, Naiem 15-01-1998AV PEC 1910dnssec ptn
147Blerck, Freek van08-04-1998AV Sprintdnssec ptn
153Kuijs, Glenn 15-02-1998AV Sprintdnssec ptn
60m - finale5 deelnemer(s)
1957Schmidt, Thieme 1998Leiden Atletiek8.81sec ptn
2126Pauel, Pim 1998Haarlem8.83sec ptn
392Vloothuis, Iko 25-04-1998AAC8.89sec ptn
465Parol, Cornť 1998AV Atverni9.01sec ptn
5819Heuvel, Antonio van den04-08-1998GAC9.04sec ptn
60mh12 deelnemer(s)
1819Heuvel, Antonio van den04-08-1998GAC11.60sec ptn
2870Lutz, Ries 16-10-1998GAC12.18sec ptn
348Vooren, Thomas van der16-04-1998AV Triathlon12.30sec ptn
4902Dalenberg, Lekan 20-05-1998Atledo12.33sec ptn
565Parol, Cornť 1998AV Atverni12.35sec ptn
6820Wienneke, Yaran 09-02-1998GAC12.58sec ptn
7857Weij, Freek van der07-05-1998AV Triathlon12.64sec ptn
8105Iking, Tim 15-06-1998Leiden Atletiek12.66sec ptn
9109Welling, Max 14-12-1998GAC13.74sec ptn
10111Westmeijer, Wesley 31-07-1998AV Triathlon13.95sec ptn
118Madarun, Naiem 15-01-1998AV PEC 1910dnssec ptn
881Heuvel, Kevin van den29-06-1998AV Atvernidnssec ptn
600m19 deelnemer(s)
1819Heuvel, Antonio van den04-08-1998GAC1.57.25min ptn
2930Miltenburg, Sven van21-05-1998BAV1.59.00min ptn
348Vooren, Thomas van der16-04-1998AV Triathlon2.01.30min ptn
4957Schmidt, Thieme 1998Leiden Atletiek2.01.76min ptn
5929Heij, Pieter 24-09-1998BAV2.02.17min ptn
6903Fodi, Imre 16-05-1998Phanos2.04.17min ptn
7126Pauel, Pim 1998Haarlem2.07.90min ptn
8138Bongaerts, Tim 06-02-1998Hellas Utrecht2.08.86min ptn
9837Vonk, Wim 19-03-1998AV Triathlon2.10.31min ptn
10870Lutz, Ries 16-10-1998GAC2.11.97min ptn
11169Besamusca, Mike 1998AV Atverni2.12.31min ptn
12168Kreuningen, Max van20-08-1998AV Atverni2.15.06min ptn
13857Weij, Freek van der07-05-1998AV Triathlon2.26.56min ptn
14109Welling, Max 14-12-1998GAC2.26.71min ptn
15881Heuvel, Kevin van den29-06-1998AV Atverni2.27.05min ptn
16820Wienneke, Yaran 09-02-1998GAC2.27.33min ptn
153Kuijs, Glenn 15-02-1998AV Sprintdnsmin ptn
167Bouwens, Marlon 17-08-1998AV Atvernidnsmin ptn
147Blerck, Freek van08-04-1998AV Sprintdnsmin ptn
hoog15 deelnemer(s)
1105Iking, Tim 15-06-1998Leiden Atletiek1.45m ptn
2902Dalenberg, Lekan 20-05-1998Atledo1.40m ptn
392Vloothuis, Iko 25-04-1998AAC1.35m ptn
4837Vonk, Wim 19-03-1998AV Triathlon1.30m ptn
5857Weij, Freek van der07-05-1998AV Triathlon1.25m ptn
6930Miltenburg, Sven van21-05-1998BAV1.25m ptn
748Vooren, Thomas van der16-04-1998AV Triathlon1.20m ptn
8928Lee, Che van der22-08-1998BAV1.20m ptn
9820Wienneke, Yaran 09-02-1998GAC1.20m ptn
10894Lassche, Rob 14-01-1998AAC1.15m ptn
11903Fodi, Imre 16-05-1998Phanos1.15m ptn
12819Heuvel, Antonio van den04-08-1998GAC1.15m ptn
13870Lutz, Ries 16-10-1998GAC1.15m ptn
14111Westmeijer, Wesley 31-07-1998AV Triathlon1.10m ptn
15109Welling, Max 14-12-1998GAC1.00m ptn
kogel24 deelnemer(s)
1819Heuvel, Antonio van den04-08-1998GAC7.32m ptn
265Parol, Cornť 1998AV Atverni7.20m ptn
3930Miltenburg, Sven van21-05-1998BAV7.10m ptn
4820Wienneke, Yaran 09-02-1998GAC7.08m ptn
5837Vonk, Wim 19-03-1998AV Triathlon7.05m ptn
692Vloothuis, Iko 25-04-1998AAC6.88m ptn
7132Cicilson, DaniŽl 11-09-1998AAC6.62m ptn
8929Heij, Pieter 24-09-1998BAV6.59m ptn
9126Pauel, Pim 1998Haarlem6.37m ptn
1048Vooren, Thomas van der16-04-1998AV Triathlon6.27m ptn
11870Lutz, Ries 16-10-1998GAC6.27m ptn
12138Bongaerts, Tim 06-02-1998Hellas Utrecht5.86m ptn
13857Weij, Freek van der07-05-1998AV Triathlon5.78m ptn
14111Westmeijer, Wesley 31-07-1998AV Triathlon5.62m ptn
15903Fodi, Imre 16-05-1998Phanos5.55m ptn
16928Lee, Che van der22-08-1998BAV5.41m ptn
17894Lassche, Rob 14-01-1998AAC5.35m ptn
18168Kreuningen, Max van20-08-1998AV Atverni5.21m ptn
19169Besamusca, Mike 1998AV Atverni5.18m ptn
20109Welling, Max 14-12-1998GAC4.35m ptn
21881Heuvel, Kevin van den29-06-1998AV Atverni3.84m ptn
167Bouwens, Marlon 17-08-1998AV Atvernidnsm ptn
105Iking, Tim 15-06-1998Leiden Atletiekdnsm ptn
118Madarun, Naiem 15-01-1998AV PEC 1910dnsm ptn
Kogelstoten - finale0 deelnemer(s)
Jongens junioren D(2e jrs)
60m17 deelnemer(s)
132Koeman, Laurens 26-01-1997AV '408.47sec ptn
273Taam, Rik 17-01-1997AV NEA-Volharding8.51sec ptn
3833Wouters, Hilbrand 08-03-1997AV Triathlon8.58sec ptn
431Verbrugge, Max 25-08-1997AV Phoenix8.68sec ptn
5808Onbekent, Maxwell 03-07-1997Haag Atletiek8.84sec ptn
6492Ouwehand, Johan 11-08-1997AV Edam8.88sec ptn
7856Kessel, Dion van12-06-1997Typhoon8.94sec ptn
8984Schaaf, Rens van der03-04-1997VAV9.21sec ptn
9932Jong, Luc de18-04-1997BAV9.23sec ptn
1079Eelkema, Karsten 22-10-1997GAC Gemert9.25sec ptn
11938Deudekom, Sjoerd van10-04-1997AV Lycurgus9.72sec ptn
12835Rhijn, Pim van05-09-1997AV Triathlon9.83sec ptn
132Hamer, Ernst 18-08-1997Hellas Utrecht10.11sec ptn
14144Sulkers, Thomas 25-05-1997AV Sprint10.13sec ptn
1513France, Thijn de1997Hellas Utrecht10.44sec ptn
16985Goodijk, Arno 14-04-1997VAV11.23sec ptn
119Veluwen, Michiel van1997AV PEC 1910dnssec ptn
60m - finale5 deelnemer(s)
173Taam, Rik 17-01-1997AV NEA-Volharding8.45sec ptn
2833Wouters, Hilbrand 08-03-1997AV Triathlon8.50sec ptn
331Verbrugge, Max 25-08-1997AV Phoenix8.66sec ptn
4808Onbekent, Maxwell 03-07-1997Haag Atletiek8.71sec ptn
32Koeman, Laurens 26-01-1997AV '40dnssec ptn
600m7 deelnemer(s)
1875Reij, Luc 18-10-1997AV Phoenix1.54.91min ptn
2492Ouwehand, Johan 11-08-1997AV Edam1.56.20min ptn
3932Jong, Luc de18-04-1997BAV2.00.00min ptn
4901Pol, Pim van der01-10-1997Atledo2.02.75min ptn
52Hamer, Ernst 18-08-1997Hellas Utrecht2.14.44min ptn
65Hoekman, Stijn 1997Hellas Utrecht2.17.98min ptn
31Verbrugge, Max 25-08-1997AV Phoenixdnsmin ptn
60mh14 deelnemer(s)
1875Reij, Luc 18-10-1997AV Phoenix9.83sec ptn
232Koeman, Laurens 26-01-1997AV '4010.49sec ptn
3984Schaaf, Rens van der03-04-1997VAV10.95sec ptn
4142Maas, Yannick 28-01-1997AV Sprint11.20sec ptn
5492Ouwehand, Johan 11-08-1997AV Edam11.57sec ptn
6938Deudekom, Sjoerd van10-04-1997AV Lycurgus11.71sec ptn
7834Dols, Kasper 19-07-1997AV Triathlon11.83sec ptn
8932Jong, Luc de18-04-1997BAV12.16sec ptn
9835Rhijn, Pim van05-09-1997AV Triathlon12.22sec ptn
10901Pol, Pim van der01-10-1997Atledo13.11sec ptn
5Hoekman, Stijn 1997Hellas Utrecht13.65sec ptn
2Hamer, Ernst 18-08-1997Hellas Utrecht13.65sec ptn
808Onbekent, Maxwell 03-07-1997Haag Atletiekdnssec ptn
119Veluwen, Michiel van1997AV PEC 1910dnssec ptn
hoog15 deelnemer(s)
1856Kessel, Dion van12-06-1997Typhoon1.45m ptn
273Taam, Rik 17-01-1997AV NEA-Volharding1.45m ptn
3875Reij, Luc 18-10-1997AV Phoenix1.40m ptn
431Verbrugge, Max 25-08-1997AV Phoenix1.40m ptn
5142Maas, Yannick 28-01-1997AV Sprint1.40m ptn
632Koeman, Laurens 26-01-1997AV '401.35m ptn
7984Schaaf, Rens van der03-04-1997VAV1.35m ptn
8932Jong, Luc de18-04-1997BAV1.30m ptn
9938Deudekom, Sjoerd van10-04-1997AV Lycurgus1.25m ptn
102Hamer, Ernst 18-08-1997Hellas Utrecht1.25m ptn
11834Dols, Kasper 19-07-1997AV Triathlon1.20m ptn
1279Eelkema, Karsten 22-10-1997GAC Gemert1.20m ptn
13901Pol, Pim van der01-10-1997Atledo1.15m ptn
141Brinkman, Luc 08-01-1997Hellas Utrecht1.15m ptn
155Hoekman, Stijn 1997Hellas Utrecht1.15m ptn
kogel12 deelnemer(s)
173Taam, Rik 17-01-1997AV NEA-Volharding10.36m ptn
231Verbrugge, Max 25-08-1997AV Phoenix9.14m ptn
3808Onbekent, Maxwell 03-07-1997Haag Atletiek9.13m ptn
4144Sulkers, Thomas 25-05-1997AV Sprint8.42m ptn
5492Ouwehand, Johan 11-08-1997AV Edam8.22m ptn
6833Wouters, Hilbrand 08-03-1997AV Triathlon8.08m ptn
7834Dols, Kasper 19-07-1997AV Triathlon8.02m ptn
8984Schaaf, Rens van der03-04-1997VAV7.60m ptn
9938Deudekom, Sjoerd van10-04-1997AV Lycurgus7.30m ptn
1013France, Thijn de1997Hellas Utrecht7.24m ptn
1179Eelkema, Karsten 22-10-1997GAC Gemert7.09m ptn
12985Goodijk, Arno 14-04-1997VAV6.42m ptn
Meisjes junioren D(1e jrs)
60mh12 deelnemer(s)
1772Tjin-A-Lim, Maayke 10-01-1998AV Sparta10.39sec ptn
2115Bremer, Celine den17-03-1998AV PEC 191011.57sec ptn
316Linnekamp, Daphne 09-12-1998Hellas Utrecht12.45sec ptn
4966Witte, Fieke 17-02-1998AV Phoenix12.48sec ptn
5999Wiegel, Naomi 20-03-1998DK en AV Hercules12.71sec ptn
6832Hardeman, Pieta 29-10-1998AV Triathlon12.83sec ptn
784Bosma, Femke 07-03-1998Hellas Utrecht13.10sec ptn
837Klerk, Gioia de30-01-1998Hellas Utrecht13.65sec ptn
9799Meewisse, Kim 12-12-1998Hellas Utrecht13.95sec ptn
1017Klein, Julia de1998Hellas Utrecht14.51sec ptn
148Bakker, Maaike 26-08-1998AV Sprintdnssec ptn
116Overeem, Loes 02-01-1998AV PEC 1910dnssec ptn
60m36 deelnemer(s)
1772Tjin-A-Lim, Maayke 10-01-1998AV Sparta8.90sec ptn
2115Bremer, Celine den17-03-1998AV PEC 19108.96sec ptn
3886Gibbes, Silvana 02-03-1998AV Atverni9.04sec ptn
416Linnekamp, Daphne 09-12-1998Hellas Utrecht9.27sec ptn
5776Ven, Fleur van der23-02-1998AV Sparta9.33sec ptn
6117Kater, Lena 03-09-1998AV PEC 19109.41sec ptn
7907Oostdam, Merel 20-05-1998Typhoon9.42sec ptn
8436Spalburg, Sharon 1998AAC9.42sec ptn
9999Wiegel, Naomi 20-03-1998DK en AV Hercules9.43sec ptn
10801Visser, Malouke 29-01-1998Hellas Utrecht9.47sec ptn
11798Mulder, Rian 06-08-1998Hellas Utrecht9.68sec ptn
12966Witte, Fieke 17-02-1998AV Phoenix9.72sec ptn
13763Cauwels, Irene 14-04-1998AV Suomi9.74sec ptn
1484Bosma, Femke 07-03-1998Hellas Utrecht9.75sec ptn
15774Gelauf, Melanie 18-03-1998AV Sparta9.87sec ptn
1683Bosma, Marte 07-03-1998Hellas Utrecht9.89sec ptn
1797Bruinvels, Channe 24-07-1998Leiden Atletiek9.98sec ptn
1868Matulessya, Lori 27-08-1998AV Atverni10.00sec ptn
19116Overeem, Loes 02-01-1998AV PEC 191010.01sec ptn
20953Sabayo, Zinoby 1998Phanos10.05sec ptn
21832Hardeman, Pieta 29-10-1998AV Triathlon10.06sec ptn
22799Meewisse, Kim 12-12-1998Hellas Utrecht10.17sec ptn
23800Mulder, Lieke 06-08-1998Hellas Utrecht10.20sec ptn
2415Staak, Teddie van der22-05-1998Hellas Utrecht10.21sec ptn
2576Jonker, Jenneke 1998AV Nijkerk10.42sec ptn
26773Kaur, Tarantjot 22-12-1998AV Sparta10.45sec ptn
2737Klerk, Gioia de30-01-1998Hellas Utrecht10.47sec ptn
28782Stuiver, Sabine 12-11-1998AV Sparta10.67sec ptn
2917Klein, Julia de1998Hellas Utrecht10.70sec ptn
30947Zuilen, Donna van1998Hellas Utrecht10.90sec ptn
31166Breedveld, Susanne 1998AV Atverni10.99sec ptn
3264Hof, Myrthe van 't27-05-1998AV Atverni11.13sec ptn
33887Wit, Annemiek de29-11-1998AV Atverni11.28sec ptn
33Pelupessy, Charlisha 18-03-1998Haag Atletiekdnssec ptn
813Grims, Iris 19-07-1998BAVdnssec ptn
148Bakker, Maaike 26-08-1998AV Sprintdnssec ptn
60m - finale5 deelnemer(s)
1772Tjin-A-Lim, Maayke 10-01-1998AV Sparta8.88sec ptn
2115Bremer, Celine den17-03-1998AV PEC 19108.92sec ptn
3886Gibbes, Silvana 02-03-1998AV Atverni9.05sec ptn
416Linnekamp, Daphne 09-12-1998Hellas Utrecht9.19sec ptn
5776Ven, Fleur van der23-02-1998AV Sparta9.55sec ptn
kogel29 deelnemer(s)
1907Oostdam, Merel 20-05-1998Typhoon8.43m ptn
2772Tjin-A-Lim, Maayke 10-01-1998AV Sparta8.40m ptn
3801Visser, Malouke 29-01-1998Hellas Utrecht8.18m ptn
4999Wiegel, Naomi 20-03-1998DK en AV Hercules8.09m ptn
5886Gibbes, Silvana 02-03-1998AV Atverni7.99m ptn
6115Bremer, Celine den17-03-1998AV PEC 19107.93m ptn
7776Ven, Fleur van der23-02-1998AV Sparta7.91m ptn
8773Kaur, Tarantjot 22-12-1998AV Sparta7.57m ptn
9117Kater, Lena 03-09-1998AV PEC 19107.27m ptn
10953Sabayo, Zinoby 1998Phanos7.20m ptn
11832Hardeman, Pieta 29-10-1998AV Triathlon7.00m ptn
12763Cauwels, Irene 14-04-1998AV Suomi6.91m ptn
13887Wit, Annemiek de29-11-1998AV Atverni6.53m ptn
14799Meewisse, Kim 12-12-1998Hellas Utrecht6.51m ptn
1536Meier, Sanne 01-10-1998Hellas Utrecht6.48m ptn
1637Klerk, Gioia de30-01-1998Hellas Utrecht6.47m ptn
17960Groenen, Anne 23-06-1998AV Phoenix6.46m ptn
18774Gelauf, Melanie 18-03-1998AV Sparta6.21m ptn
1915Staak, Teddie van der22-05-1998Hellas Utrecht6.14m ptn
20947Zuilen, Donna van1998Hellas Utrecht5.98m ptn
2116Linnekamp, Daphne 09-12-1998Hellas Utrecht5.89m ptn
22116Overeem, Loes 02-01-1998AV PEC 19105.82m ptn
2364Hof, Myrthe van 't27-05-1998AV Atverni5.75m ptn
2476Jonker, Jenneke 1998AV Nijkerk5.67m ptn
2517Klein, Julia de1998Hellas Utrecht5.31m ptn
26782Stuiver, Sabine 12-11-1998AV Sparta5.22m ptn
27166Breedveld, Susanne 1998AV Atverni5.16m ptn
33Pelupessy, Charlisha 18-03-1998Haag Atletiekdnsm ptn
813Grims, Iris 19-07-1998BAVdnsm ptn
Kogelstoten - finale0 deelnemer(s)
hoog28 deelnemer(s)
1115Bremer, Celine den17-03-1998AV PEC 19101.35m ptn
2907Oostdam, Merel 20-05-1998Typhoon1.35m ptn
3801Visser, Malouke 29-01-1998Hellas Utrecht1.30m ptn
416Linnekamp, Daphne 09-12-1998Hellas Utrecht1.30m ptn
5772Tjin-A-Lim, Maayke 10-01-1998AV Sparta1.30m ptn
6886Gibbes, Silvana 02-03-1998AV Atverni1.25m ptn
7776Ven, Fleur van der23-02-1998AV Sparta1.25m ptn
8117Kater, Lena 03-09-1998AV PEC 19101.20m ptn
997Bruinvels, Channe 24-07-1998Leiden Atletiek1.20m ptn
10832Hardeman, Pieta 29-10-1998AV Triathlon1.15m ptn
1183Bosma, Marte 07-03-1998Hellas Utrecht1.15m ptn
1276Jonker, Jenneke 1998AV Nijkerk1.15m ptn
1368Matulessya, Lori 27-08-1998AV Atverni1.15m ptn
14800Mulder, Lieke 06-08-1998Hellas Utrecht1.15m ptn
15773Kaur, Tarantjot 22-12-1998AV Sparta1.15m ptn
16960Groenen, Anne 23-06-1998AV Phoenix1.15m ptn
17798Mulder, Rian 06-08-1998Hellas Utrecht1.10m ptn
1864Hof, Myrthe van 't27-05-1998AV Atverni1.10m ptn
19953Sabayo, Zinoby 1998Phanos1.10m ptn
20782Stuiver, Sabine 12-11-1998AV Sparta1.10m ptn
21966Witte, Fieke 17-02-1998AV Phoenix1.10m ptn
2236Meier, Sanne 01-10-1998Hellas Utrecht1.10m ptn
2317Klein, Julia de1998Hellas Utrecht1.05m ptn
24799Meewisse, Kim 12-12-1998Hellas Utrecht1.00m ptn
25947Zuilen, Donna van1998Hellas Utrecht1.00m ptn
26887Wit, Annemiek de29-11-1998AV Atverni1.00m ptn
27774Gelauf, Melanie 18-03-1998AV Sparta1.00m ptn
33Pelupessy, Charlisha 18-03-1998Haag Atletiekdnsm ptn
600m19 deelnemer(s)
1966Witte, Fieke 17-02-1998AV Phoenix2.09.61min ptn
2886Gibbes, Silvana 02-03-1998AV Atverni2.10.88min ptn
3798Mulder, Rian 06-08-1998Hellas Utrecht2.11.10min ptn
468Matulessya, Lori 27-08-1998AV Atverni2.11.35min ptn
516Linnekamp, Daphne 09-12-1998Hellas Utrecht2.13.90min ptn
6801Visser, Malouke 29-01-1998Hellas Utrecht2.15.25min ptn
7799Meewisse, Kim 12-12-1998Hellas Utrecht2.17.16min ptn
884Bosma, Femke 07-03-1998Hellas Utrecht2.17.61min ptn
983Bosma, Marte 07-03-1998Hellas Utrecht2.19.08min ptn
10763Cauwels, Irene 14-04-1998AV Suomi2.19.13min ptn
11800Mulder, Lieke 06-08-1998Hellas Utrecht2.21.63min ptn
12436Spalburg, Sharon 1998AAC2.28.57min ptn
13166Breedveld, Susanne 1998AV Atverni2.36.82min ptn
1417Klein, Julia de1998Hellas Utrecht2.42.21min ptn
15947Zuilen, Donna van1998Hellas Utrecht2.45.93min ptn
33Pelupessy, Charlisha 18-03-1998Haag Atletiekdnsmin ptn
813Grims, Iris 19-07-1998BAVdnsmin ptn
37Klerk, Gioia de30-01-1998Hellas Utrechtdnfmin ptn
36Meier, Sanne 01-10-1998Hellas Utrechtdnsmin ptn
Meisjes junioren D(2e jrs)
60m19 deelnemer(s)
1855Krieken, Lianne van15-01-1997Typhoon8.23sec ptn
225Smith, Romy 25-01-1997Leiden Atletiek8.78sec ptn
3952Erp, Lotje van17-02-1997Phanos8.89sec ptn
4477Heijdeman, Keeley 09-04-1997AAC8.91sec ptn
5814Roo, Verena de28-01-1997AV Olympus '708.98sec ptn
6987Pater, Carolien de25-01-1997Avantri9.18sec ptn
7177Wiel, Myke van de04-06-1997AV Sprint9.22sec ptn
8765Jansen, Cheyenne 09-08-1997Nijmegen Atletiek9.30sec ptn
9139Blaas, Noor 05-05-1997Hellas Utrecht9.31sec ptn
10900Bohr, MoÔse 1997AAC9.32sec ptn
1199Welij, Bente van20-09-1997AV NEA-Volharding9.35sec ptn
129Tromp, ZoŽ 30-04-1997Haag Atletiek9.39sec ptn
13178Akker, ZoŽ van den02-08-1997AV Sprint9.53sec ptn
1472Vreede, Heleen de22-02-1997AV NEA-Volharding9.67sec ptn
15995Susan, Esmee 21-01-1997Leiden Atletiek9.76sec ptn
16915Slob, Daphne 04-04-1997Hellas Utrecht9.92sec ptn
17114Immink, Femke 04-08-1997AV Atverni10.12sec ptn
18933Koops, Rohmana 02-09-1997BAV10.13sec ptn
71Gemerts, Laqisha 12-01-1997AV NEA-Volhardingdnssec ptn
60m - finale5 deelnemer(s)
1855Krieken, Lianne van15-01-1997Typhoon8.33sec ptn
2477Heijdeman, Keeley 09-04-1997AAC8.93sec ptn
3952Erp, Lotje van17-02-1997Phanos8.93sec ptn
4814Roo, Verena de28-01-1997AV Olympus '709.04sec ptn
25Smith, Romy 25-01-1997Leiden Atletiekdnssec ptn
600m12 deelnemer(s)
1176Wiel, Anne van de04-06-1997AV Sprint1.53.18min ptn
2897Gast, Quirine de06-07-1997Hellas Utrecht1.57.92min ptn
3814Roo, Verena de28-01-1997AV Olympus '702.03.32min ptn
49Tromp, ZoŽ 30-04-1997Haag Atletiek2.05.25min ptn
5139Blaas, Noor 05-05-1997Hellas Utrecht2.05.72min ptn
672Vreede, Heleen de22-02-1997AV NEA-Volharding2.16.09min ptn
7995Susan, Esmee 21-01-1997Leiden Atletiek2.17.29min ptn
8831Wilt, Kaleigh van der11-03-1997AV Triathlon2.17.75min ptn
9114Immink, Femke 04-08-1997AV Atverni2.24.62min ptn
10486Edwards van Muijen, Maike 24-03-1997AAC2.25.60min ptn
933Koops, Rohmana 02-09-1997BAVdnsmin ptn
71Gemerts, Laqisha 12-01-1997AV NEA-Volhardingdnsmin ptn
60mh16 deelnemer(s)
125Smith, Romy 25-01-1997Leiden Atletiek9.80sec ptn
2952Erp, Lotje van17-02-1997Phanos10.57sec ptn
3855Krieken, Lianne van15-01-1997Typhoon10.66sec ptn
4814Roo, Verena de28-01-1997AV Olympus '7011.29sec ptn
5477Heijdeman, Keeley 09-04-1997AAC11.49sec ptn
6177Wiel, Myke van de04-06-1997AV Sprint11.53sec ptn
7176Wiel, Anne van de04-06-1997AV Sprint11.58sec ptn
8914Zorn, Alyssa 22-08-1997Hellas Utrecht11.66sec ptn
9765Jansen, Cheyenne 09-08-1997Nijmegen Atletiek11.81sec ptn
109Tromp, ZoŽ 30-04-1997Haag Atletiek12.24sec ptn
11178Akker, ZoŽ van den02-08-1997AV Sprint12.33sec ptn
12897Gast, Quirine de06-07-1997Hellas Utrecht12.43sec ptn
13933Koops, Rohmana 02-09-1997BAV13.07sec ptn
1414Moes, Laura 15-04-1997Hellas Utrecht13.16sec ptn
15987Pater, Carolien de25-01-1997Avantri13.25sec ptn
16486Edwards van Muijen, Maike 24-03-1997AAC13.41sec ptn
hoog16 deelnemer(s)
125Smith, Romy 25-01-1997Leiden Atletiek1.56m ptn
2914Zorn, Alyssa 22-08-1997Hellas Utrecht1.35m ptn
3139Blaas, Noor 05-05-1997Hellas Utrecht1.35m ptn
499Welij, Bente van20-09-1997AV NEA-Volharding1.30m ptn
5900Bohr, MoÔse 1997AAC1.25m ptn
69Tromp, ZoŽ 30-04-1997Haag Atletiek1.25m ptn
7467Telling, Robin 28-03-1997AAC1.25m ptn
8952Erp, Lotje van17-02-1997Phanos1.25m ptn
914Moes, Laura 15-04-1997Hellas Utrecht1.20m ptn
10486Edwards van Muijen, Maike 24-03-1997AAC1.20m ptn
11987Pater, Carolien de25-01-1997Avantri1.15m ptn
12831Wilt, Kaleigh van der11-03-1997AV Triathlon1.10m ptn
13995Susan, Esmee 21-01-1997Leiden Atletiek1.10m ptn
14915Slob, Daphne 04-04-1997Hellas Utrecht1.05m ptn
855Krieken, Lianne van15-01-1997Typhoondnsm ptn
71Gemerts, Laqisha 12-01-1997AV NEA-Volhardingdnsm ptn
kogel15 deelnemer(s)
1987Pater, Carolien de25-01-1997Avantri10.57m ptn
2477Heijdeman, Keeley 09-04-1997AAC10.33m ptn
3914Zorn, Alyssa 22-08-1997Hellas Utrecht9.15m ptn
4467Telling, Robin 28-03-1997AAC9.12m ptn
5814Roo, Verena de28-01-1997AV Olympus '708.82m ptn
6952Erp, Lotje van17-02-1997Phanos8.62m ptn
79Tromp, ZoŽ 30-04-1997Haag Atletiek8.55m ptn
814Moes, Laura 15-04-1997Hellas Utrecht8.47m ptn
9933Koops, Rohmana 02-09-1997BAV8.00m ptn
10995Susan, Esmee 21-01-1997Leiden Atletiek7.37m ptn
1172Vreede, Heleen de22-02-1997AV NEA-Volharding6.91m ptn
12900Bohr, MoÔse 1997AAC6.79m ptn
13114Immink, Femke 04-08-1997AV Atverni5.75m ptn
14831Wilt, Kaleigh van der11-03-1997AV Triathlon5.35m ptn
71Gemerts, Laqisha 12-01-1997AV NEA-Volhardingdnsm ptn
Jongens junioren C
60m33 deelnemer(s)
1950Mahieu, Yannick 17-03-1995Phanos7.65sec ptn
2152Bastiaansen, Koen 07-03-1995AV Sprint7.85sec ptn
3780Boumans, Jeroen 16-01-1995AV Sparta7.87sec ptn
4803Dorff, Jordan 02-10-1996Hellas Utrecht7.96sec ptn
5146Waals, Sander van der03-02-1995AV Sprint8.09sec ptn
686Boer, Tom de01-01-1996AV Zuidwal8.23sec ptn
7934Rigter, Emiel 25-02-1996BAV8.24sec ptn
811Stammes, Mark 14-03-1996AV Pijnenburg8.35sec ptn
9993Haan, Maurice de03-07-1996Leiden Atletiek8.36sec ptn
1082Smith, Ronan 05-11-1995Almere '818.40sec ptn
11936Rigter, Mark 16-02-1995BAV8.43sec ptn
12918Marsman, Rick 14-10-1995Hellas Utrecht8.47sec ptn
13913Klein, Roman de21-04-1995Hellas Utrecht8.50sec ptn
14120Poorten, Jordy van1996AV PEC 19108.57sec ptn
15173Wagemaker, Lars 21-11-1995AV Startbaan8.59sec ptn
16783Zaal, Roy 10-02-1996AV Sparta8.66sec ptn
17997Gelens, Frank 23-08-1996Leiden Atletiek8.68sec ptn
18775Treebusch, Luc 22-05-1995AV Sparta8.80sec ptn
19898Smits, Loek 25-02-1996Hellas Utrecht8.81sec ptn
20159Outheusden, Youri van25-10-1995AV Sprint8.88sec ptn
21103Bruijn, Max de23-04-1995AV Zuidwal8.95sec ptn
2247Janssen, Kees 11-07-1995Prins Hendrik9.05sec ptn
23171Looze, Lennart de12-01-1996AV Startbaan9.07sec ptn
24869Rebel, Martijn 24-12-1996Hellas Utrecht9.07sec ptn
2596Roosjen, Sjoerd 1996Leiden Atletiek9.09sec ptn
26121Furda, Duco 07-06-1996AV PEC 19109.10sec ptn
27174Sweeb, Denzel 03-04-1996Hellas Utrecht9.21sec ptn
28172Frugte, Floris 24-05-1996AV Startbaan9.51sec ptn
29420Dieterman, Harm 23-11-1996Arena9.55sec ptn
3028Spits, Ivo 25-11-1996Haag Atletiek9.59sec ptn
3129Kloor, Jason 20-06-1996Haag Atletiek11.69sec ptn
124Veluwen, Edwin van07-06-1995AV PEC 1910dnssec ptn
125Kater, David 24-06-1995AV PEC 1910dnssec ptn
60m - finale5 deelnemer(s)
1950Mahieu, Yannick 17-03-1995Phanos7.58sec ptn
2152Bastiaansen, Koen 07-03-1995AV Sprint7.74sec ptn
3780Boumans, Jeroen 16-01-1995AV Sparta7.94sec ptn
4803Dorff, Jordan 02-10-1996Hellas Utrecht7.99sec ptn
5146Waals, Sander van der03-02-1995AV Sprint8.00sec ptn
60mh20 deelnemer(s)
1950Mahieu, Yannick 17-03-1995Phanos8.81sec ptn
2934Rigter, Emiel 25-02-1996BAV9.30sec ptn
3880Jansen, Dylan 18-05-1995BAV9.59sec ptn
4146Waals, Sander van der03-02-1995AV Sprint9.79sec ptn
5918Marsman, Rick 14-10-1995Hellas Utrecht9.93sec ptn
6781Smith, Owen 15-05-1995AV Sparta10.02sec ptn
782Smith, Ronan 05-11-1995Almere '8110.10sec ptn
8803Dorff, Jordan 02-10-1996Hellas Utrecht10.13sec ptn
9173Wagemaker, Lars 21-11-1995AV Startbaan10.27sec ptn
10103Bruijn, Max de23-04-1995AV Zuidwal10.31sec ptn
11997Gelens, Frank 23-08-1996Leiden Atletiek10.72sec ptn
1247Janssen, Kees 11-07-1995Prins Hendrik10.96sec ptn
13171Looze, Lennart de12-01-1996AV Startbaan11.33sec ptn
14898Smits, Loek 25-02-1996Hellas Utrecht11.61sec ptn
1596Roosjen, Sjoerd 1996Leiden Atletiek11.84sec ptn
16121Furda, Duco 07-06-1996AV PEC 191011.88sec ptn
17172Frugte, Floris 24-05-1996AV Startbaan11.91sec ptn
1828Spits, Ivo 25-11-1996Haag Atletiek12.40sec ptn
174Sweeb, Denzel 03-04-1996Hellas Utrechtdnssec ptn
124Veluwen, Edwin van07-06-1995AV PEC 1910dnssec ptn
600m14 deelnemer(s)
1804Koopmans, Jasper 09-02-1996Hellas Utrecht1.43.04min ptn
2936Rigter, Mark 16-02-1995BAV1.46.92min ptn
3913Klein, Roman de21-04-1995Hellas Utrecht1.48.79min ptn
4918Marsman, Rick 14-10-1995Hellas Utrecht1.49.13min ptn
5997Gelens, Frank 23-08-1996Leiden Atletiek1.52.44min ptn
6993Haan, Maurice de03-07-1996Leiden Atletiek1.54.41min ptn
786Boer, Tom de01-01-1996AV Zuidwal1.55.66min ptn
8420Dieterman, Harm 23-11-1996Arena1.58.39min ptn
9775Treebusch, Luc 22-05-1995AV Sparta1.59.08min ptn
1028Spits, Ivo 25-11-1996Haag Atletiek2.14.42min ptn
1129Kloor, Jason 20-06-1996Haag Atletiek2.45.59min ptn
96Roosjen, Sjoerd 1996Leiden Atletiekdnsmin ptn
898Smits, Loek 25-02-1996Hellas Utrechtdnsmin ptn
12Tiesma, Rutger 08-01-1996Hellas Utrechtdnsmin ptn
kogel13 deelnemer(s)
1934Rigter, Emiel 25-02-1996BAV11.53m ptn
2993Haan, Maurice de03-07-1996Leiden Atletiek10.68m ptn
3827Wouters, Marius 22-04-1995AV Triathlon10.36m ptn
4936Rigter, Mark 16-02-1995BAV10.28m ptn
5121Furda, Duco 07-06-1996AV PEC 19107.98m ptn
6997Gelens, Frank 23-08-1996Leiden Atletiek7.93m ptn
712Tiesma, Rutger 08-01-1996Hellas Utrecht7.83m ptn
8120Poorten, Jordy van1996AV PEC 19107.61m ptn
929Kloor, Jason 20-06-1996Haag Atletiek6.90m ptn
10918Marsman, Rick 14-10-1995Hellas Utrecht6.55m ptn
11420Dieterman, Harm 23-11-1996Arena5.31m ptn
1296Roosjen, Sjoerd 1996Leiden Atletiek4.92m ptn
781Smith, Owen 15-05-1995AV Spartadnsm ptn
ver18 deelnemer(s)
1780Boumans, Jeroen 16-01-1995AV Sparta5.77m ptn
2950Mahieu, Yannick 17-03-1995Phanos5.52m ptn
3934Rigter, Emiel 25-02-1996BAV5.23m ptn
4781Smith, Owen 15-05-1995AV Sparta5.14m ptn
5827Wouters, Marius 22-04-1995AV Triathlon4.73m ptn
686Boer, Tom de01-01-1996AV Zuidwal4.72m ptn
7997Gelens, Frank 23-08-1996Leiden Atletiek4.59m ptn
882Smith, Ronan 05-11-1995Almere '814.57m ptn
911Stammes, Mark 14-03-1996AV Pijnenburg4.53m ptn
10775Treebusch, Luc 22-05-1995AV Sparta4.38m ptn
1112Tiesma, Rutger 08-01-1996Hellas Utrecht4.37m ptn
12783Zaal, Roy 10-02-1996AV Sparta4.30m ptn
13869Rebel, Martijn 24-12-1996Hellas Utrecht4.10m ptn
14420Dieterman, Harm 23-11-1996Arena3.85m ptn
1528Spits, Ivo 25-11-1996Haag Atletiek3.60m ptn
1696Roosjen, Sjoerd 1996Leiden Atletiek3.54m ptn
1729Kloor, Jason 20-06-1996Haag Atletiek2.80m ptn
918Marsman, Rick 14-10-1995Hellas Utrechtdnsm ptn
Meisjes junioren C
60m41 deelnemer(s)
98Hovenkamp, Eva 19-07-1996Climax8.31sec ptn
158Brands, Laura 24-04-1995AV Sprint8.35sec ptn
123Visser, Atke 22-05-1995AV PEC 19108.49sec ptn
948Wissen, Chantal van10-02-1996Phanos8.52sec ptn
157Veer, Eefje van 't19-04-1996AV Sprint8.54sec ptn
771Tjin A-Lim, Sjoera 07-12-1995AV Sparta8.60sec ptn
908Fodjagbo-Azoungo, Chimene 05-04-1996Leiden Atletiek8.61sec ptn
67Matulessya, Romy 21-03-1996AV Atverni8.61sec ptn
964Orbons, Julia 28-01-1996AV Phoenix8.61sec ptn
955Jebose, Sarah 14-08-1996AAC8.62sec ptn
949Tensaini, Charlene 14-12-1995Phanos8.76sec ptn
143Gent, Eefje van08-10-1996AV Sprint8.91sec ptn
943Kroon, Chayenne 09-04-1996AV Lycurgus8.92sec ptn
996Susan, Lindsay 09-09-1995Leiden Atletiek8.94sec ptn
160Smulders, Bente 17-07-1996AV Sprint8.95sec ptn
161Philippart, Sophie 31-05-1996AV Sprint8.96sec ptn
766Buyne, Caisa 30-01-1996Nijmegen Atletiek8.96sec ptn
156Mosselman, Chrissy 23-04-1995AV Sprint8.97sec ptn
154Wouters, Tirza 27-01-1995AV Sprint9.02sec ptn
807Wens, Michelle van der28-07-1996AV Passaat9.05sec ptn
104Meegens, Mira 28-08-1996AV Zuidwal9.10sec ptn
74Nekkers, Mariska 04-03-1996AV NEA-Volharding9.16sec ptn
141Doense, Esmťe 14-02-1996AV Sprint9.17sec ptn
150Vledder, Lucca 16-06-1995AV Sprint9.17sec ptn
899Mathan, ZoŽ 1996Hellas Utrecht9.21sec ptn
418Dieterman, Manja 16-04-1995Arena9.23sec ptn
27Spits, Eline 25-11-1996Haag Atletiek9.26sec ptn
113Lamain, Anne 12-02-1995AV Atverni9.31sec ptn
69Smitskamp, Gwennan 22-05-1996AV Startbaan9.49sec ptn
770Roosmalen, Laurine van09-07-1996AV Sparta9.90sec ptn
87Vuijst, Eline 17-12-1996AV Zuidwal10.02sec ptn
829Raadgever, Mies 08-07-1996AV Triathlon10.07sec ptn
101Bordes, Selena 09-11-1996AV Zuidwal10.15sec ptn
26Bruin, MariŽlle 22-10-1996Haag Atletiek10.21sec ptn
830Mars, Karin 27-08-1996AV Triathlon10.50sec ptn
935Koops, Naohmy 08-12-1995BAV11.29sec ptn
767Langeveld, Margot 18-11-1996Nijmegen Atletiekdnssec ptn
175Meulen, Jet v.d.03-06-1996AV NEA-Volhardingdnssec ptn
784Onbekent, Felicia 07-03-1996AV Spartadnssec ptn
149Koopmans, Ingeborg 24-09-1996AV Sprintdnssec ptn
802Bredewoud, Kimberley 30-09-1996Hellas Utrechtdnssec ptn
60m - finale5 deelnemer(s)
198Hovenkamp, Eva 19-07-1996Climax8.26sec ptn
2158Brands, Laura 24-04-1995AV Sprint8.31sec ptn
3123Visser, Atke 22-05-1995AV PEC 19108.48sec ptn
4948Wissen, Chantal van10-02-1996Phanos8.50sec ptn
5157Veer, Eefje van 't19-04-1996AV Sprint8.58sec ptn
600m9 deelnemer(s)
167Matulessya, Romy 21-03-1996AV Atverni1.59.89min ptn
2129Velde, Lotte van der29-11-1996AV Triathlon2.03.94min ptn
3418Dieterman, Manja 16-04-1995Arena2.04.40min ptn
430Rikkoert, Nathalie 17-12-1996Haag Atletiek2.10.95min ptn
5130Voets, Nica 08-05-1996AV Zuidwal2.15.34min ptn
6899Mathan, ZoŽ 1996Hellas Utrecht2.15.79min ptn
727Spits, Eline 25-11-1996Haag Atletiek2.20.06min ptn
8935Koops, Naohmy 08-12-1995BAV2.21.53min ptn
926Bruin, MariŽlle 22-10-1996Haag Atletiek2.33.65min ptn
60mh36 deelnemer(s)
1771Tjin A-Lim, Sjoera 07-12-1995AV Sparta9.44sec ptn
2768Samuel, Chante 09-04-1996Phanos9.72sec ptn
3769Klumper, Sophie 04-04-1995Phanos9.81sec ptn
4942Jongewaard, Lisa 28-03-1995AV Lycurgus9.95sec ptn
5158Brands, Laura 24-04-1995AV Sprint10.00sec ptn
6828Bleumer, Nina 1996AV Sprint10.06sec ptn
774Nekkers, Mariska 04-03-1996AV NEA-Volharding10.31sec ptn
8955Jebose, Sarah 14-08-1996AAC10.43sec ptn
9954Oorschot, Priscilla van03-09-1996AAC10.52sec ptn
10908Fodjagbo-Azoungo, Chimene 05-04-1996Leiden Atletiek10.58sec ptn
11996Susan, Lindsay 09-09-1995Leiden Atletiek10.63sec ptn
12123Visser, Atke 22-05-1995AV PEC 191010.71sec ptn
13143Gent, Eefje van08-10-1996AV Sprint10.94sec ptn
14964Orbons, Julia 28-01-1996AV Phoenix11.01sec ptn
1567Matulessya, Romy 21-03-1996AV Atverni11.05sec ptn
16104Meegens, Mira 28-08-1996AV Zuidwal11.10sec ptn
17807Wens, Michelle van der28-07-1996AV Passaat11.37sec ptn
18878Wit, Janine de30-01-1995AV Atverni11.46sec ptn
1910Verhoeven, Lisanne 06-01-1996Leiden Atletiek11.51sec ptn
20767Langeveld, Margot 18-11-1996Nijmegen Atletiek11.86sec ptn
21896Koole, Emma 11-02-1996Hellas Utrecht11.97sec ptn
2269Smitskamp, Gwennan 22-05-1996AV Startbaan11.99sec ptn
23766Buyne, Caisa 30-01-1996Nijmegen Atletiek12.00sec ptn
24899Mathan, ZoŽ 1996Hellas Utrecht12.02sec ptn
25770Roosmalen, Laurine van09-07-1996AV Sparta12.27sec ptn
26161Philippart, Sophie 31-05-1996AV Sprint12.31sec ptn
27129Velde, Lotte van der29-11-1996AV Triathlon12.53sec ptn
2827Spits, Eline 25-11-1996Haag Atletiek12.72sec ptn
2930Rikkoert, Nathalie 17-12-1996Haag Atletiek12.79sec ptn
30130Voets, Nica 08-05-1996AV Zuidwal12.93sec ptn
31101Bordes, Selena 09-11-1996AV Zuidwal13.12sec ptn
32830Mars, Karin 27-08-1996AV Triathlon13.34sec ptn
3387Vuijst, Eline 17-12-1996AV Zuidwal13.42sec ptn
3426Bruin, MariŽlle 22-10-1996Haag Atletiek13.64sec ptn
35935Koops, Naohmy 08-12-1995BAV14.63sec ptn
949Tensaini, Charlene 14-12-1995Phanosdnssec ptn
ver27 deelnemer(s)
1769Klumper, Sophie 04-04-1995Phanos5.01m ptn
2942Jongewaard, Lisa 28-03-1995AV Lycurgus4.92m ptn
3908Fodjagbo-Azoungo, Chimene 05-04-1996Leiden Atletiek4.76m ptn
4771Tjin A-Lim, Sjoera 07-12-1995AV Sparta4.74m ptn
5768Samuel, Chante 09-04-1996Phanos4.57m ptn
698Hovenkamp, Eva 19-07-1996Climax4.50m ptn
7996Susan, Lindsay 09-09-1995Leiden Atletiek4.49m ptn
8878Wit, Janine de30-01-1995AV Atverni4.44m ptn
967Matulessya, Romy 21-03-1996AV Atverni4.33m ptn
10954Oorschot, Priscilla van03-09-1996AAC4.30m ptn
1174Nekkers, Mariska 04-03-1996AV NEA-Volharding4.21m ptn
12896Koole, Emma 11-02-1996Hellas Utrecht4.15m ptn
13113Lamain, Anne 12-02-1995AV Atverni4.02m ptn
1410Verhoeven, Lisanne 06-01-1996Leiden Atletiek3.97m ptn
15770Roosmalen, Laurine van09-07-1996AV Sparta3.94m ptn
16899Mathan, ZoŽ 1996Hellas Utrecht3.93m ptn
17964Orbons, Julia 28-01-1996AV Phoenix3.86m ptn
18895Kwant, Sonja 23-03-1996Hellas Utrecht3.84m ptn
1927Spits, Eline 25-11-1996Haag Atletiek3.81m ptn
20418Dieterman, Manja 16-04-1995Arena3.75m ptn
2169Smitskamp, Gwennan 22-05-1996AV Startbaan3.64m ptn
2230Rikkoert, Nathalie 17-12-1996Haag Atletiek3.59m ptn
23829Raadgever, Mies 08-07-1996AV Triathlon3.54m ptn
2426Bruin, MariŽlle 22-10-1996Haag Atletiek3.52m ptn
25830Mars, Karin 27-08-1996AV Triathlon3.37m ptn
26935Koops, Naohmy 08-12-1995BAV3.28m ptn
828Bleumer, Nina 1996AV Sprintdnsm ptn
kogel29 deelnemer(s)
1155Sillekens, Aniek 25-04-1995AV Sprint11.07m ptn
2942Jongewaard, Lisa 28-03-1995AV Lycurgus10.89m ptn
3769Klumper, Sophie 04-04-1995Phanos9.79m ptn
4878Wit, Janine de30-01-1995AV Atverni9.74m ptn
5908Fodjagbo-Azoungo, Chimene 05-04-1996Leiden Atletiek9.39m ptn
6948Wissen, Chantal van10-02-1996Phanos8.96m ptn
7113Lamain, Anne 12-02-1995AV Atverni8.86m ptn
8771Tjin A-Lim, Sjoera 07-12-1995AV Sparta8.37m ptn
9949Tensaini, Charlene 14-12-1995Phanos8.27m ptn
10784Onbekent, Felicia 07-03-1996AV Sparta8.24m ptn
11996Susan, Lindsay 09-09-1995Leiden Atletiek8.02m ptn
12141Doense, Esmťe 14-02-1996AV Sprint7.86m ptn
13807Wens, Michelle van der28-07-1996AV Passaat7.66m ptn
14954Oorschot, Priscilla van03-09-1996AAC7.56m ptn
15418Dieterman, Manja 16-04-1995Arena7.54m ptn
1610Verhoeven, Lisanne 06-01-1996Leiden Atletiek7.53m ptn
17123Visser, Atke 22-05-1995AV PEC 19107.18m ptn
18895Kwant, Sonja 23-03-1996Hellas Utrecht7.17m ptn
1967Matulessya, Romy 21-03-1996AV Atverni7.07m ptn
20943Kroon, Chayenne 09-04-1996AV Lycurgus7.05m ptn
21896Koole, Emma 11-02-1996Hellas Utrecht6.78m ptn
2226Bruin, MariŽlle 22-10-1996Haag Atletiek6.65m ptn
23770Roosmalen, Laurine van09-07-1996AV Sparta6.59m ptn
24156Mosselman, Chrissy 23-04-1995AV Sprint6.45m ptn
2598Hovenkamp, Eva 19-07-1996Climax6.45m ptn
26935Koops, Naohmy 08-12-1995BAV6.15m ptn
175Meulen, Jet v.d.03-06-1996AV NEA-Volhardingdnsm ptn
802Bredewoud, Kimberley 30-09-1996Hellas Utrechtdnsm ptn
151Moergastel, Jocelyn van17-02-1996AV Sprintdnsm ptn
Kogelstoten - finale0 deelnemer(s)
Jongens junioren B
60m19 deelnemer(s)
170Rumawatine, Lars 27-02-1994MPM7.59sec ptn
80Woudstra, Kas 10-03-1994AV Phoenix7.69sec ptn
53Wit, Jaap de26-01-1993DEM7.75sec ptn
959Sluis, Joran van der21-01-1994AV Phoenix7.79sec ptn
810Leyba, DaniŽl 29-11-1993Haag Atletiek7.79sec ptn
536Jong, Joost de22-06-1994AV Pallas '677.83sec ptn
825Wouters, Jurriaan 18-04-1993AV Triathlon7.90sec ptn
52Blokker, Max 06-04-1993DEM7.91sec ptn
164Boulakhras, Amin 03-11-1993AV Fortuna7.98sec ptn
51Scholten, William 08-11-1993DEM8.03sec ptn
136Jongh, Ramon de24-09-1993AV Fortuna8.22sec ptn
95Bassant, Rein 26-09-1994Avantri8.28sec ptn
49Schijffelen, Sebastian 06-10-1994DEM8.36sec ptn
54Hagedoorn, Harley 1993DEM8.41sec ptn
137Blenk, Rens 31-07-1994AV Fortuna8.50sec ptn
809Obot, Jethro 13-02-1994Haag Atletiekdnssec ptn
50Kruidenberg, Michael 1994DEMdnssec ptn
162Vermeeren, Tom 1994AV Sprintdnssec ptn
163Arpat, Deniz 21-07-1994AV Sprintdnssec ptn
60m - finale5 deelnemer(s)
1170Rumawatine, Lars 27-02-1994MPM7.51sec ptn
2810Leyba, DaniŽl 29-11-1993Haag Atletiek7.67sec ptn
3959Sluis, Joran van der21-01-1994AV Phoenix7.72sec ptn
453Wit, Jaap de26-01-1993DEM7.75sec ptn
580Woudstra, Kas 10-03-1994AV Phoenix7.75sec ptn
60mh12 deelnemer(s)
1170Rumawatine, Lars 27-02-1994MPM8.77sec ptn
2959Sluis, Joran van der21-01-1994AV Phoenix9.11sec ptn
353Wit, Jaap de26-01-1993DEM9.21sec ptn
4810Leyba, DaniŽl 29-11-1993Haag Atletiek9.21sec ptn
5536Jong, Joost de22-06-1994AV Pallas '679.34sec ptn
6825Wouters, Jurriaan 18-04-1993AV Triathlon9.34sec ptn
752Blokker, Max 06-04-1993DEM9.60sec ptn
851Scholten, William 08-11-1993DEM9.84sec ptn
954Hagedoorn, Harley 1993DEM10.80sec ptn
1049Schijffelen, Sebastian 06-10-1994DEM10.98sec ptn
11137Blenk, Rens 31-07-1994AV Fortuna11.35sec ptn
12136Jongh, Ramon de24-09-1993AV Fortuna11.47sec ptn
kogel9 deelnemer(s)
1809Obot, Jethro 13-02-1994Haag Atletiek12.11m ptn
251Scholten, William 08-11-1993DEM10.59m ptn
352Blokker, Max 06-04-1993DEM9.33m ptn
453Wit, Jaap de26-01-1993DEM8.46m ptn
549Schijffelen, Sebastian 06-10-1994DEM8.24m ptn
6959Sluis, Joran van der21-01-1994AV Phoenix8.19m ptn
754Hagedoorn, Harley 1993DEM7.72m ptn
895Bassant, Rein 26-09-1994Avantri7.42m ptn
50Kruidenberg, Michael 1994DEMdnsm ptn
ver13 deelnemer(s)
1810Leyba, DaniŽl 29-11-1993Haag Atletiek6.18m ptn
2809Obot, Jethro 13-02-1994Haag Atletiek6.16m ptn
353Wit, Jaap de26-01-1993DEM6.09m ptn
4536Jong, Joost de22-06-1994AV Pallas '675.73m ptn
552Blokker, Max 06-04-1993DEM5.51m ptn
6825Wouters, Jurriaan 18-04-1993AV Triathlon5.48m ptn
7959Sluis, Joran van der21-01-1994AV Phoenix5.24m ptn
851Scholten, William 08-11-1993DEM5.04m ptn
980Woudstra, Kas 10-03-1994AV Phoenix5.02m ptn
1049Schijffelen, Sebastian 06-10-1994DEM4.88m ptn
1195Bassant, Rein 26-09-1994Avantri4.69m ptn
1254Hagedoorn, Harley 1993DEM4.27m ptn
50Kruidenberg, Michael 1994DEMdnsm ptn
Meisjes junioren B
60mh6 deelnemer(s)
14Boon, Kim 26-09-1994Hellas Utrecht9.81sec ptn
2806Korving, Kim 17-06-1994ARV Ilion9.87sec ptn
355Wassenaar, Melanie 16-02-1993DEM9.95sec ptn
4812Joustra, Gonneke 24-03-1993Haag Atletiek10.39sec ptn
5133Zonneveld, Marleen 12-02-1993Hellas Utrecht11.08sec ptn
6991Gelens, Lara 1994Leiden Atletiek12.66sec ptn
ver7 deelnemer(s)
1806Korving, Kim 17-06-1994ARV Ilion5.05m ptn
23Swanenberg, Joyce 26-02-1994Hellas Utrecht4.86m ptn
355Wassenaar, Melanie 16-02-1993DEM4.79m ptn
4826Weeren, Anne-Lique 10-02-1994AV Triathlon4.65m ptn
5812Joustra, Gonneke 24-03-1993Haag Atletiek4.54m ptn
6991Gelens, Lara 1994Leiden Atletiek4.37m ptn
7937Koops, Shariva 06-10-1993BAV4.03m ptn
60m8 deelnemer(s)
806Korving, Kim 17-06-1994ARV Ilion8.17sec ptn
4Boon, Kim 26-09-1994Hellas Utrecht8.37sec ptn
55Wassenaar, Melanie 16-02-1993DEM8.44sec ptn
991Gelens, Lara 1994Leiden Atletiek8.67sec ptn
812Joustra, Gonneke 24-03-1993Haag Atletiek8.90sec ptn
937Koops, Shariva 06-10-1993BAV8.98sec ptn
133Zonneveld, Marleen 12-02-1993Hellas Utrecht9.11sec ptn
3Swanenberg, Joyce 26-02-1994Hellas Utrechtdnssec ptn
60m - finale5 deelnemer(s)
1806Korving, Kim 17-06-1994ARV Ilion8.21sec ptn
24Boon, Kim 26-09-1994Hellas Utrecht8.29sec ptn
355Wassenaar, Melanie 16-02-1993DEM8.41sec ptn
4991Gelens, Lara 1994Leiden Atletiek8.74sec ptn
5812Joustra, Gonneke 24-03-1993Haag Atletiek8.76sec ptn
kogel2 deelnemer(s)
1127Dortmond, Maaike 25-08-1993VAV9.33m ptn
255Wassenaar, Melanie 16-02-1993DEM9.25m ptn
Jongens junioren A
60m6 deelnemer(s)
90Steen, RafaŽl van der15-01-1991AV Phoenix7.50sec ptn
94Buys, Dennis 07-07-1991Avantri7.59sec ptn
89Schaaf, Stef van der26-12-1992VAV7.66sec ptn
91Kazemier, Derrick 29-11-1992VAV7.84sec ptn
904Zijl, Alex van19-09-1991U-Track8.10sec ptn
46Janssen, Joep 05-03-1992Prins Hendrik8.28sec ptn
60m - finale5 deelnemer(s)
190Steen, RafaŽl van der15-01-1991AV Phoenix7.51sec ptn
294Buys, Dennis 07-07-1991Avantri7.56sec ptn
389Schaaf, Stef van der26-12-1992VAV7.78sec ptn
491Kazemier, Derrick 29-11-1992VAV7.83sec ptn
5904Zijl, Alex van19-09-1991U-Track8.16sec ptn
60mh4 deelnemer(s)
189Schaaf, Stef van der26-12-1992VAV8.77sec ptn
246Janssen, Joep 05-03-1992Prins Hendrik9.61sec ptn
391Kazemier, Derrick 29-11-1992VAV10.06sec ptn
494Buys, Dennis 07-07-1991Avantri10.66sec ptn
ver3 deelnemer(s)
194Buys, Dennis 07-07-1991Avantri6.06m ptn
2904Zijl, Alex van19-09-1991U-Track5.07m ptn
89Schaaf, Stef van der26-12-1992VAVdnsm ptn
Meisjes junioren A
60m1 deelnemer(s)
1986Pater, Jessica de27-06-1992Avantri9.48sec ptn
60m - finale0 deelnemer(s)
ver1 deelnemer(s)
986Pater, Jessica de27-06-1992Avantri3.54m ptn